Program for Lyhyen radan mestaruusuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahden uimahalli |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 16, 2021 to Dec 19, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Rintauinti Miehet 18 and younger |
|
|
|
|
|
|
|
|
ME |
55.28 |
|
Ilya Shymanovich |
|
BLR |
|
11/26/2021 |
|
|
EE |
55.28 |
|
Ilya Shymanovich |
|
BLR |
Eindhoven (NED) |
11/26/2021 |
|
|
SE |
58.04 |
|
Olli Kokko |
1994 |
TaTU |
Kazan (RUS) |
11/3/2021 |
|
|
SMKE |
58.09 |
|
Matti Mattsson |
1993 |
PUS (FIN) |
Tampere (FIN) |
1/1/2019 |
|
|
NSE |
1:00.49 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Espoo (FIN) |
12/17/2021 |
|
|
NSMKE |
1:00.49 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap (F |
Espoo (FIN) |
12/17/2021 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
48 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
478 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
603 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:03.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
596 |
|
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
228 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
294 |
|
Santeri Pulkkinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
622 |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
734 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
480 |
|
Sakari Korri |
2005 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
482 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
731 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
92 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
791 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
256 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
627 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
618 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Veikka Leväsalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
807 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
197 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
339 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
543 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
697 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
310 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:08.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
477 |
|
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
373 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
681 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
458 |
|
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
629 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
784 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
Uinti Imatra |
FIN |
1:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
460 |
|
Kaapo Tuomainen |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
698 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
382 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
293 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
341 |
|
Arttu Venemies |
2005 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
47 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
112 |
|
Ville Savulahti |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
268 |
|
Frans Riekki |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
224 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
808 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
542 |
|
Jasper Oikarainen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
626 |
|
Lauri Siurua |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
145 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
810 |
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
515 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
635 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
749 |
|
Lauri Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
361 |
|
Lassi Lahtinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
682 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
413 |
|
Ilmari Partanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-19 08:08:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|