2023-02-05   05:12:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sigma Allerød Open 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag

Document
Deltagerliste
Sigma Allerød Open
Placering: Arrangør Sigma Swim
Svømmeh 25m Stævne dato: 3. feb  2023 to 5. feb  2023
2 400m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 53 Andreas Moesgaard 2010 Sigma Swim Allerød DEN 4:47.38
2 18 Julius Drachmann 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 4:47.51
3 54 Raymi Noah Trevino Hansen 2008 Sigma Swim Allerød DEN 4:55.00
4 225 Maximilian Oxenbøll 2010 Swim Team Taastrup DEN 5:08.64
5 94 Bastian Johnsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:08.81
6 16 Peter Klitvang 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 5:15.00
7 202 Felix Cordova Schultz 2010 Gladsaxe Svømmeklub DEN 5:19.98
8 107 Axel Bundgaard Lorentzen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:27.00 L
9 151 Florian Westarp Zornhagen 2009 Glostrup Svømmeklub DEN 5:33.24
10 9 Malthe Jensen 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 5:35.81
11 306 Noah Nygaard 2008 Vest-Brøndby DEN 5:35.89
12 334 Markus Tordrup 2010 Vest-Brøndby DEN 5:37.08
13 113 Mikkel Skou Elgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:40.62 L
14 115 Rares Enache 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:44.79 L
15 119 Victor Ploug Mattson 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:47.05 L
16 111 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 5:51.02
17 160 Oscar G. Lopez Nielsen 2010 Glostrup Svømmeklub DEN 5:52.48
18 152 Josef Al-Temimi 2011 Glostrup Svømmeklub DEN 5:55.39
19 62 Max Schou-Sørensen 2010 Sigma Swim Allerød DEN 6:00.00
20 59 Frederik Lollike 2010 Sigma Swim Allerød DEN 6:00.00
21 63 Niklas Hyldekær Janstrup 2011 Sigma Swim Allerød DEN 6:00.00
22 30 Storm Federspiel 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 6:00.00
23 60 Ingolf Ougaard 2011 Sigma Swim Allerød DEN 6:00.00
24 61 Mads Klinkby 2010 Sigma Swim Allerød DEN 6:00.00
25 149 Alexander Bech 2011 Glostrup Svømmeklub DEN 6:00.39
26 164 Theo Lyngkilde 2011 Glostrup Svømmeklub DEN 6:15.39
27 165 Tobias Evald Sørensen 2011 Glostrup Svømmeklub DEN 6:40.39
28 8 Noah Dietrichsen 2010 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 6:45.00
29 230 Simon Schobius Vinther 2010 Swim Team Taastrup DEN 7:00.00
30 229 Johannes Hovmand 2010 Swim Team Taastrup DEN 7:00.00
31 121 Simon Hammershaimb 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 7:40.00
32 207 Leif Evald Larsen 2010 Gladsaxe Svømmeklub DEN
22-01-2023 08:52.05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Sigma Swim Allerød

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner