2024-07-16   11:37:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma 4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
Place: Bazen Celje Organizer: PK Neptun
Pool: 25m Competition Date: Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022
13 100m Individual Medley Men
Dečki 57.24 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 12/16/2021
Ml. dečki 1:03.36 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Maribor (SLO) 11/30/2019
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 266 Lovro Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:06.63
2 122 Enej Mešić 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:07.58
3 290 Maj Krdžalić 2009 Športno društvo Riba SLO 1:09.32
4 224 Miha Princl 2008 Plavalni klub Velenje SLO 1:10.25
5 151 Julijan Pevec 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:10.29
6 146 Vid Čujež 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:10.75
7 120 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:11.11
8 81 Nik Vučko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:12.06
9 134 Jani Regvat 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:12.66
10 270 Aljaž Vavtar 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:12.99
11 282 Črt Grohar 2008 Športno društvo Riba SLO 1:13.52
12 193 Nik Markač 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:13.54
13 80 Tim Kolenko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:14.49
14 275 Matic Potnik 2008 Športno društvo Riba SLO 1:14.51
15 93 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:15.06
16 144 Aljoša Vihernik 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:15.27
17 199 Žan Luka Vušnik 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:15.74
18 58 Janez Kunčič 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 1:15.83
19 74 Aleksander Lipolt 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:15.90
20 249 Aidan Ermenc 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:16.13
21 94 Blaž Peršin 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:16.41
22 265 Teo Starc 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:16.46
23 148 Danilo Obačkič 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:16.87
24 195 Oskar Priteržnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:16.90
25 88 Lan Govše 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:17.26
26 87 Ian Rodman Ponikvar 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:17.31
27 255 Miha Polutnik 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:17.46
28 90 Lan Koritnik 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:17.93
29 155 Jon Kočevar 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:18.14
30 208 Liam Negodič 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 1:18.25
31 229 Domen Lamot 2008 Plavalni klub Velenje SLO 1:18.32
32 267 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:18.63
33 136 Nik Vrabl 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:19.73
34 157 Nejc Šetina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:20.50
35 198 Alexander Paternoster 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:20.95
36 1 David Siska SC Hakoah Wien 1:22.22
2009 AUT
37 228 Grega Navodnik Plavalni klub Velenje 1:22.94
2009 SLO
38 124 David Peček Danieli Plavalni klub Olimpija 1:25.06
2008 SLO
39 217 Nace Žen Plavalni klub Kamnik 1:26.49
2008 SLO
40 59 Nejc Maher Plavalni klub Radovljica 1:26.54
2009 SLO
41 281 Lev Vilfan Kožuh Športno društvo Riba 1:27.16
2009 SLO
42 19 Ažbe Jekovec Plavalni klub Triglav Kranj 1:27.25
2008 SLO
43 149 Nik Perc Plavalni klub Neptun Celje 1:27.28
2009 SLO
44 95 Jure Dovžan Plavalni klub Ilirija 1:27.48
2009 SLO
45 303 Matic Turk Športno društvo Riba 1:31.54
2009 SLO
46 254 Maj Ramšak Društvo vodnih športov POSEJDON 1:32.46
2009 SLO
47 138 Nino Gorišek Plavalni klub Branik Maribor 1:32.57
2008 SLO
48 326 Žiga Pfajfar Plavalni klub Ratitovec Železniki 1:33.59
2008 SLO
49 230 Omar Mustafić Plavalni klub Velenje 1:33.93
2009 SLO
50 225 Brin Lorger Plavalni klub Velenje 1:34.85
2008 SLO
51 91 Jan Miklič Plavalni klub Ilirija 1:38.32
2009 SLO
52 92 Gašper Jerovšek Plavalni klub Ilirija 1:41.25
2009 SLO
53 231 Noa Fricelj Plavalni klub Velenje 1:41.60
2009 SLO
54 202 Matija Rupreht Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
1:43.04
2008 SLO
55 289 Jakob Kovačič Lovšin 2009 Športno društvo Riba SLO 1:43.61
56 154 Ažbe Blatnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:47.10
57 158 Martin Fošnarič 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:54.11
58 161 Nino Capello 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:21.05
59 258 Jurij Pelengić 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO
60 294 Uroš Bauk 2009 Športno društvo Riba SLO
61 305 Mark Frolov 2008 Športno društvo Riba RUS
62 30 Timon Mlakar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
63 322 Teo Temlin 2008 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO
64 306 Gašper Rozman 2009 Športno društvo Riba SLO
65 277 Oskar Šmid 2009 Športno društvo Riba SLO
2022-01-08 09:04:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner