2024-06-14   20:09:48
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Entry List
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
Place: Bazen Celje Organizer: PK Neptun
Pool: 25m Competition Date: Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022
14 100m Individual Medley Women
Deklice 1:05.33 Janja Jamšek 2001  (SLO) Zrenjanin (SRB) 11/1/2014
Ml. deklic 1:09.71 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Maribor (SLO) 11/29/2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 84 Ava Luna Rihtman 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:15.79
2 248 Ela Žagar 2009 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:16.95
3 211 Nina Vrhovnik 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:17.21
4 308 Tara Gončin 2009 Športno društvo Riba SLO 1:17.35
5 85 Minea Ðešević 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 1:18.05
6 135 Anina Kirbiš 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:18.35
7 53 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 1:19.09
8 196 Eliana Hlastan 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:19.92
9 127 Ariana Agrež 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 1:20.84
10 11 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:21.29
11 4 Stella Hlozkova 2008 SC Hakoah Wien AUT 1:21.35 EXT
12 125 Lara Pavlič 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:22.85
13 121 Pika Babič 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:23.05
14 218 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:23.21
15 140 Ema Menoni 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:23.58
16 288 Tia Velkavrh Rebolj 2009 Športno društvo Riba SLO 1:23.58
17 207 Laura Podgoršek 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:23.63
18 271 Ajda Škaper 2010 Plavalni klub Ribnica SLO 1:23.82
19 137 Naja Zorec 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:24.57
20 160 Lui Uplaznik Sunarić 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:24.87
21 126 Mojca Oberžan 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 1:25.17
22 331 Eva Hvalec 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:25.34
23 89 Tanja Čusak 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:26.59
24 110 Anastasia Girina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 1:26.60
25 227 Tia Mrkonjič 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:28.36
26 104 Alisa Potemina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 1:29.17
27 276 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba SLO 1:29.43
28 200 Zara Knez 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:29.51
29 139 Sara Dobnik 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:30.36
30 63 Zoja Mele 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:31.33
31 156 Iza Kalšnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:31.63
32 150 Zala Valek 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:31.89
33 86 Manca Dolenc 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:32.00
34 324 Neža Gabor 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO 1:33.44
35 145 Taja Pecelj 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:34.17
36 328 Mia Jovanović 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:34.67
37 152 Elina Bratina Plavalni klub Neptun Celje 1:35.14
2009 SLO
38 269 Taja Starc Plavalni klub Ribnica 1:35.49
2009 SLO
39 278 Katja Marolt Športno društvo Riba 1:37.32
2009 SLO
40 212 Justina Pika Lapuh Plavalni klub Kamnik 1:39.06
2010 SLO
41 67 Lucija Vrhovac Plavalni klub Ljubljana 1:39.09
2009 SLO
42 43 Anika Setnikar Plavalni klub Triglav Kranj 1:40.00
2010 SLO
43 71 Marija Grm Plavalni klub Ljubljana 1:41.12
2009 SLO
44 159 Taya Čanžek Plavalni klub Neptun Celje 1:41.45
2009 SLO
45 66 Neja Breznik Plavalni klub Ljubljana 1:41.77
2009 SLO
46 29 Meta Komelj Plavalni klub Triglav Kranj 1:49.54
2010 SLO
47 285 Ema Žerjal Športno društvo Riba 1:55.14
2010 SLO
48 99 Špela Juvančič Plavalni klub Ilirija 2:03.17
2010 SLO
49 220 Kaja Hočevar Plavalni klub Kamnik
2010 SLO
50 60 Mia Kocijančič Plavalni klub Radovljica
2010 SLO
51 234 Zala Črepinko Plavalni klub Terme Ptuj
2010 SLO
52 48 Zoja Brina Žlindra Plavalni klub Triglav Kranj
2009 SLO
53 47 Lara Kos Plavalni klub Triglav Kranj
2009 SLO
54 251 Pia Rebernik Kroflič Društvo vodnih športov POSEJDON
2010 SLO
55 52 Lana Žgalin Plavalni klub Triglav Kranj
2009 SLO
56 26 Ajša Mlakar Plavalni klub Triglav Kranj
2009 SLO
57 173 Kaja Mužar Plavalni klub Neptun Celje
2010 SLO
58 339 Nuša Planinšec Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
2010 SLO
59 272 Iza Erjavec 2009 Plavalni klub Ribnica SLO
60 283 Maja Poniž 2010 Športno društvo Riba SLO
61 330 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
62 327 Sofija Peteršič 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
63 268 Manja Ilc 2009 Plavalni klub Ribnica SLO
64 318 Luna Bobič 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO
65 223 Sofia Lazell 2009 Plavalni klub Kamnik SLO
2022-01-08 09:04:53 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner