2024-06-23   16:03:52
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Entry List
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
Place: Bazen Celje Organizer: PK Neptun
Pool: 25m Competition Date: Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022
19 100m Backstroke Men
Dečki 58.27 Nace Vovk 2002  (SLO) Zrenjanin (SRB) 11/5/2016
Ml. dečki 1:03.94 Tai Novak 2006  (SLO) Ljubljana (SLO) 12/22/2018
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 54 Vid Šumi Branilovič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:16.38
2 123 George Erker De Lucat 2010 Plavalni klub Olimpija SLO 1:19.35 L
3 106 Lovro Jarkovič 2011 Plavalni klub Ilirija SLO 1:22.28
4 2 Daniel Siska 2011 SC Hakoah Wien AUT 1:23.06
5 61 Kristjan Krivec 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:23.51
6 153 Teo Jezovšek Špiljar 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:25.93
7 111 Jernej Hus 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 1:27.48
8 142 Nejc Kranjc 2010 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:27.65
9 101 Miha Leskovar 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 1:29.35
10 280 Žiga Poljšak 2010 Športno društvo Riba SLO 1:29.50
11 201 Max Koren 2011 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:29.61
12 76 Valter Grm 2011 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:29.81
13 97 Jakob Kocjan 2011 Plavalni klub Ilirija SLO 1:30.68
14 301 Jakob Krapež 2011 Športno društvo Riba SLO 1:31.53
15 141 Tin Babič 2010 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:32.98
16 98 Oskar Lavrih 2011 Plavalni klub Ilirija SLO 1:34.68
17 38 Tadej Sečnik 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:35.31
18 105 Jon Tepej Pečnik 2011 Plavalni klub Ilirija SLO 1:36.09
19 57 Filip Milenkovič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:36.24 L
20 17 Nej Jagodic 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:36.67 L
21 31 Ožbej Bešter 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:37.29
22 100 Dino Ðešević 2011 Plavalni klub Ilirija SLO 1:38.35
23 109 Tilen Marinšek 2012 Plavalni klub Ilirija SLO 1:38.48
24 56 Matic Jelenc 2011 Plavalni klub Radovljica SLO 1:39.78 L
25 293 Martin Testen 2010 Športno društvo Riba SLO 1:40.32 L
26 42 Ambrož Bešter 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:40.94
27 296 Filip Mamlić 2011 Športno društvo Riba SLO 1:42.85 L
28 197 Nal Kobovc 2011 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:42.91
29 102 Domen Hudovornik 2011 Plavalni klub Ilirija SLO 1:43.01
30 302 Rok Sever 2011 Športno društvo Riba SLO 1:43.80
31 75 Kalvin Val Penko 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:44.28
32 45 Matevž Potočnik 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:44.47
33 65 Marko Bursač 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:44.51
34 21 Rok Pugelj 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:47.57
35 39 Jakob Sušec 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:47.71
36 300 David Šafar 2011 Športno društvo Riba SLO 1:50.49
37 341 Timotej Plošinjak 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:51.65
38 165 Naj Plevnik Ivanuša 2011 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:52.48 L
39 162 Tian Gomzej 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:54.30 L
40 73 Filip Sever 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:01.15
41 304 Rok Prešeren 2012 Športno društvo Riba SLO 2:04.68
42 46 Andrej Marinič 2013 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:10.57
43 298 Sven Sokač 2011 Športno društvo Riba SLO 2:10.83
44 338 Maks Šeruga 2011 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
45 108 Nikolaj Batistič Plavalni klub Ilirija
2011 SLO
46 77 Robert Palyvoda Plavalni klub Ljubljana
2010 SLO
47 332 Pascal Krevs Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
2011 SLO
48 171 Tilen Krošelj 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO
49 337 Mark Senčar 2011 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
50 170 Mark Kokol Svenšek 2012 Plavalni klub Neptun Celje SLO
51 336 Rene Mesarič 2011 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
52 297 Matevž Brolih 2011 Športno društvo Riba SLO
53 329 Jaka Štalcer 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
54 174 Tom Ravnak Plavalni klub Neptun Celje
2012 SLO
55 103 Matic Marinšek Plavalni klub Ilirija
2010 SLO
56 177 Lovro Kekec Plavalni klub Neptun Celje
2011 SLO
57 309 Arsentij Gorbunov Športno društvo Riba
2012 SLO
58 107 Luka Legiša Plavalni klub Ilirija
2011 SLO
59 321 Jaka Šeruga Plavalni klub Zdravilišče Radenci
2010 SLO
60 311 Lenart Razinger Športno društvo Riba
2010 SLO
61 334 Nejc Vizjak Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
2011 SLO
62 346 Žan Predikaka 2012 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
63 79 Rok Predojevič Benda 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO
64 310 Lev Lasič 2013 Športno društvo Riba SLO
65 179 Nik Rezar 2011 Plavalni klub Neptun Celje SLO
66 72 Ostoj Andželevski 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO
67 175 Urh Videnšek 2012 Plavalni klub Neptun Celje SLO
68 166 Jaša Skakić 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO
69 164 Ante Jakša Marić 2012 Plavalni klub Neptun Celje SLO
70 340 Matija Šprah 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
71 167 Vid Završnik 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO
72 168 Nik Bračun 2011 Plavalni klub Neptun Celje SLO
73 344 Mitja Marin 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
74 49 Tristan Bizjak Kralj 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
2022-01-08 09:04:55 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner