2024-06-14   20:36:37
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Entry List
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
Place: Bazen Celje Organizer: PK Neptun
Pool: 25m Competition Date: Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022
6 100m Breaststroke Women
Deklice 1:10.82 Sara Mihalič 2004  (SLO) Ljubljana (SLO) 12/16/2017
Ml. deklic 1:16.81 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Ljubljana (SLO) 12/6/2014
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 53 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 1:24.99 L
2 85 Minea Ðešević 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 1:25.16
3 159 Taya Čanžek 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:26.04
4 140 Ema Menoni 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:26.37
5 12 Ana Margeta 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:26.78
6 127 Ariana Agrež 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 1:27.93
7 160 Lui Uplaznik Sunarić 2010 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:28.36
8 279 Siena Lehmann 2009 Športno društvo Riba SLO 1:28.72 L
9 23 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:29.31
10 125 Lara Pavlič 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:29.55
11 218 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:29.91
12 86 Manca Dolenc 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:30.38 L
13 63 Zoja Mele 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:30.57
14 139 Sara Dobnik 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:30.62
15 121 Pika Babič 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:31.66
16 200 Zara Knez 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:33.56
17 145 Taja Pecelj 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:33.65
18 18 Tijana Šutić 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:34.80
19 29 Meta Komelj 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:35.19
20 110 Anastasia Girina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 1:35.44
21 152 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:35.75 L
22 26 Ajša Mlakar 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:36.80
23 194 Klara Petrič 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:36.84 L
24 13 Maša Camlek 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:37.03 L
25 104 Alisa Potemina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 1:37.16
26 268 Manja Ilc 2009 Plavalni klub Ribnica SLO 1:38.03
27 331 Eva Hvalec 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:38.16
28 150 Zala Valek 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:39.13
29 89 Tanja Čusak 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:39.28
30 196 Eliana Hlastan 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:39.40 L
31 156 Iza Kalšnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:39.73
32 207 Laura Podgoršek 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:39.77
33 15 Ela Klara Pulko 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:40.59
34 269 Taja Starc 2009 Plavalni klub Ribnica SLO 1:40.84
35 324 Neža Gabor 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO 1:41.19
36 43 Anika Setnikar Plavalni klub Triglav Kranj 1:43.20
2010 SLO
37 70 Tijana Janković Plavalni klub Ljubljana 1:43.25
2009 SLO L
38 133 Špela Liponik Plavalni klub Branik Maribor 1:43.96
2009 SLO
39 64 Julija Puškarič Plavalni klub Ljubljana 1:45.09
2009 SLO L
40 234 Zala Črepinko Plavalni klub Terme Ptuj 1:46.02
2010 SLO
41 328 Mia Jovanović Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
1:46.70
2009 SLO
42 32 Eva Šušteršič 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:46.87
43 227 Tia Mrkonjič 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:46.95
44 78 Lira Jančič 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:47.79
45 69 Merala Hadžiahmetović 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:48.22
46 60 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:49.65 L
47 212 Justina Pika Lapuh 2010 Plavalni klub Kamnik SLO 1:51.69
48 327 Sofija Peteršič 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:52.76
49 330 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:53.02
50 220 Kaja Hočevar 2010 Plavalni klub Kamnik SLO 1:54.86
51 251 Pia Rebernik Kroflič 2010 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:55.50
52 339 Nuša Planinšec 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:55.65
53 20 Nika Eržen Plavalni klub Triglav Kranj 1:56.67
2010 SLO L
54 47 Lara Kos Plavalni klub Triglav Kranj 1:57.44
2009 SLO L
55 99 Špela Juvančič Plavalni klub Ilirija 1:59.48
2010 SLO
56 173 Kaja Mužar Plavalni klub Neptun Celje 2:03.38
2010 SLO
57 257 Ylljeta Hasani Društvo vodnih športov POSEJDON 2:09.00
2010 ALB
58 345 Pija Pisar Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
2:11.10
2010 SLO
59 242 Katarina Strelec 2010 Plavalni klub Terme Ptuj SLO
60 343 Ula Tinka Podlesnik 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
61 48 Zoja Brina Žlindra 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
62 236 Aneja Zamuda 2009 Plavalni klub Terme Ptuj SLO
63 223 Sofia Lazell 2009 Plavalni klub Kamnik SLO
64 325 Maja Kolarič 2010 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO
2022-01-08 09:04:48 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner