2022-07-04   14:27:33
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Hansens Flødeis A6 Cup 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Lørdag

Document
Deltagerliste
A6 Cup 2022
Placering: Jyllinge Svømmehal Arrangør A6
Svømmeh 25m Stævne dato: 28. maj  2022 to 29. maj  2022
11 50m Fri Damer
A6 Cup 24.42 Julie Kepp Jensen 2000 Jyllinge 27-04-2019
DK Senior 23.49 Jeanette Ottesen 1987 USA 12-12-2015
DK Junior 24.76 Julie Kepp Jensen 2000  (DEN) Windsor (CAN) 11-12-2016
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 5 Julie Kepp Jensen 2000 A6 JGI-Swim DEN 24.68 L
2 1 Cecilie Wiuff 2000 A6 JGI-Swim DEN 26.57
3 2 Andrea Paaske 2001 A6 JGI-Swim DEN 26.90 L
4 144 Sisse Berg Olesen 2005 Haslev Svømmeklub DEN 27.47
5 43 Naya Høi Greve 2007 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 27.75 L
6 292 Sofia Gadegaard Shah 1997 Hovedstadens Svømmeklub DEN 28.14
7 6 Sif Bramm 2006 A6 JGI-Swim DEN 28.18 L
8 91 Isabella Holme Bjerborg 2005 Kalundborg SK DEN 28.29
9 101 Rebecca Skov Vinding 2007 Kalundborg SK DEN 28.68
10 46 Ida Sohn 2008 Rønne Svømme Klub DEN 28.70 L
11 179 Kamille Lundberg 2003 Dragsholm Svømmeklub DEN 28.88
12 12 Christine Henriksen 2003 A6 JGI-Swim DEN 28.90
13 53 Emmeline S. Bertelsen 2005 Ringsted Svømme Klub DEN 28.94 L
14 325 Amanda F. Christiansen 2005 Vordingborg Svømme Klub DEN 29.02
15 92 Maria Stoklund 2006 Kalundborg SK DEN 29.11
16 327 Freya Runoberg Lind 2008 Vordingborg Svømme Klub DEN 29.57
17 308 Mathilde Johansen 2007 Glostrup Svømmeklub DEN 29.82
18 93 Amanda Fafner 2007 Kalundborg SK DEN 30.04
19 124 Sigrid Pharsen 2007 Hillerød Svømmeklub DEN 30.21
20 309 Anna Dicte Bøgeskov 2007 Gladsaxe Svømmeklub DEN 30.30
21 39 Silje Rasmussen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 30.34 L
22 322 Malou Danefred Nielsen 2007 Vordingborg Svømme Klub DEN 30.42
23 317 Mille-Mai Krog 2007 Vordingborg Svømme Klub DEN 30.85 L
24 97 Kristine Porsborg Blach 2009 Kalundborg SK DEN 30.97
25 171 Clara Dannerfjord Josty 2009 Haslev Svømmeklub DEN 31.31
26 15 Clara Scheibye 2008 A6 JGI-Swim DEN 31.46 L
27 16 Caja Basler Abildgaard 2009 A6 JGI-Swim DEN 31.48
28 102 Shauli Mortensen 2006 Kalundborg SK DEN 31.65
29 45 Signe Grynnerup 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 31.74 L
30 48 Maila Anker 2007 Ringsted Svømme Klub DEN 31.88
31 132 Tia Sofie Majvig Mogensen 2007 Hillerød Svømmeklub DEN 32.11
32 19 Liv Frost Juhler 2008 A6 JGI-Swim DEN 32.25 L
33 87 Aura-Xenia Korsgaard Fenger 2010 Kalundborg SK DEN 32.37
34 222 Louise Bilberg Lund 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 32.45
35 108 Thilde Thomsen 2008 Kalundborg SK DEN 33.00
36 69 Maja Burø Redke 2007 Ringsted Svømme Klub DEN 33.20
37 94 Emma Friis Laursen 2007 Kalundborg SK DEN 33.24
38 109 Caroline Fobian Hvidberg 2008 Kalundborg SK DEN 33.40
39 220 Lisbeth Kofoed Jensen 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 34.49 L
40 59 Ellen Juul-Andersen 2010 Ringsted Svømme Klub DEN 34.57
41 318 Freja Schou Rybka 2008 Vordingborg Svømme Klub DEN 34.63
42 88 Shaya Mortensen 2008 Kalundborg SK DEN 34.67
43 99 Lærke Andersen Haurslev 2007 Kalundborg SK DEN 34.74
44 65 Jóhanna Johansen 2008 Ringsted Svømme Klub DEN 34.78
45 35 Sofie Holstein Grynnerup 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 34.91
46 58 Line Stærmose 2006 Ringsted Svømme Klub DEN 35.07
47 103 Caroline Øgendahl 2008 Kalundborg SK DEN 35.24
48 145 Mathilde Lykke Butzbacker 2008 Haslev Svømmeklub DEN 35.62
49 68 Alma C. Thaysen 2011 Ringsted Svømme Klub DEN 35.73
50 231 Alba Overgaard Pedersen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 35.95 L
51 261 Tilde Jespersen Trangbæk 2011 Vest-Brøndby DEN 35.96
52 321 Gine Juul Martins 2009 Vordingborg Svømme Klub DEN 35.96 L
53 44 Melissa Walther Capito 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 36.10 L
54 95 Frida Fobian Hvidberg 2011 Kalundborg SK DEN 36.49
55 230 Zenia Spence 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 36.69 L
56 264 Ina Højsteen 2010 Vest-Brøndby DEN 36.82
57 225 Maja Visbjerg Priskorn 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 37.38 L
58 139 Ida Holm-Hansen 2011 Helsingør Svømmeklub DEN 37.53 L
59 111 Agnete Thyme 2009 Kalundborg SK DEN 37.74
60 224 Lærke Sofie Flindt 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 38.34
61 214 Ellen Drewsen 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 38.60
62 234 Vera Vildrik Thougaard 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 38.91 L
63 64 Emma Dejløw Sonne 2011 Ringsted Svømme Klub DEN 39.24
64 226 Olivia R. Christensen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 39.37
65 141 Olivia Lutomska Byder 2011 Helsingør Svømmeklub DEN 39.49
66 73 Emilia Vivian Guldbæk Granno 2009 Ringsted Svømme Klub DEN 39.61
67 228 Sofia Poulsen 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 39.87 L
68 31 Celine Hide 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 40.88
69 229 Vega Bisgaard Bang 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 41.11 L
70 256 Filippa Bulow Larsen 2011 Vest-Brøndby DEN 41.30
71 266 Liva-Silje Brobjerg Jensen 2009 Vest-Brøndby DEN 41.63
72 176 Vigga Veggerby 2013 GTI - Greve DEN 41.84
73 249 Liva Nur Filikci 2012 Vest-Brøndby DEN 41.91
74 245 Anna Stendal Keller 2012 GTI - Tune I.F. DEN 42.79
75 175 Marie Dithmar 2012 GTI - Greve DEN 42.84
76 22 Augusta Leonhardt Marstrand 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 43.20
77 153 Maja Victoria Collatz 2011 Haslev Svømmeklub DEN 43.29
78 215 Emma Katrine Mølgaard
Gandrup
2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 44.07
79 157 Sofia Lind Petersen Haslev Svømmeklub 44.20
2011 DEN
80 136 Dagmar Legardh Lindblad Helsingør Svømmeklub 44.24
2011 DEN L
81 135 Clara Eilersen Helsingør Svømmeklub 44.67
2011 DEN L
82 143 Terese Bergman Larsen Helsingør Svømmeklub 45.76
2011 DEN L
83 221 Liva Kirchler Jørgensen Svømmeklubben Kvik, Kastrup 46.07
2011 DEN
84 75 Josefine Thielsen Ringsted Svømme Klub 46.28
2012 DEN
85 23 Gry Mattrup Lund-Hansen A6 Svømmeklubben Laksen 46.48
2012 DEN
86 110 Elisabeth Jensen Kalundborg SK 48.78
2009 DEN
87 76 Gudrun Johansen Ringsted Svømme Klub 49.11
2011 DEN
88 134 Aura Amalie Pamperin Helsingør Svømmeklub 49.22
2012 DEN L
89 138 Ella Borup Helsingør Svømmeklub 53.09
2012 DEN
90 146 Agnes Henriksen Haslev Svømmeklub 1:00.00
2010 DEN
91 155 Natasha Neoupaney Haslev Svømmeklub 1:00.00
2012 DEN
92 74 Dagmar Starcke Mortensen Ringsted Svømme Klub 1:00.54
2013 DEN
93 77 Sophia Erdmann Thiel Ringsted Svømme Klub 1:08.38
2010 DEN
94 161 Esther Bjerglund Thomsen Haslev Svømmeklub 2:00.00
2010 DEN
28-05-2022 06:43.22 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: A6 JGI-Swim

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner