2022-10-06   18:53:56
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Oulun Uinnit

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. jakso lauantai

Document
Osallistujaluettelo
Oulun Uinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 26 02 2022 - 26 02 2022
1 200m Breaststroke Women
12 ja nuoremmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 546 Noora Haikola Kempeleen Pyrintö 3:25.60
2011 FIN
2 548 Malla Määttä Kempeleen Pyrintö 3:47.30
2010 FIN
3 240 Minka Adeleine Torvikoski Kemin Työväen Uimarit 3:57.09
2011 FIN
4 257 Hilla Näsi Kemin Uimaseura 4:00.31
2010 FIN
5 330 Hilla Vilppola 2010 Oulun Lohet FIN 4:08.91
6 475 Iris Mets 2010 Oulun Uinti 1906 FIN
7 322 Peppi Räsänen 2012 Oulun Lohet FIN
8 78 Viktoria Mysheva 2011 Kuopion Uimaseura FIN
13-15 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 276 Maija Leinonen 2007 Oulun Lohet FIN 2:51.74
2 430 Saimi Kiviniemi 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:53.54
3 269 Ellen Krüger 2007 Oulun Lohet FIN 2:54.34
4 390 Vilja Säntti 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 2:55.76
5 195 Aurora Änäkkälä 2007 Salon Uimarit FIN 2:56.27
6 416 varpu saastamoinen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 2:56.78
7 436 Hanna Saarenpää 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 3:03.78
8 18 Esra Ergüner 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 3:04.62
9 545 Laura Haikola 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 3:06.27
10 573 Luna Sivonen 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:07.93
11 448 Matilda Hirvelä 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 3:09.62
12 37 Minni Koskivirta 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 3:10.64
13 466 Nevia Viuhkola 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 3:11.88
14 127 Kristina Helsing 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:14.90
15 300 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet FIN 3:17.84
16 146 Mikaela Ainassaari 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:18.54
17 26 Ella Määttä 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 3:18.64
18 550 Milla Mikkonen 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 3:19.81
19 166 Elsa Herrala 2007 Vieskan Uimarit FIN 3:20.56
20 28 Roosa Kaksonen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 3:24.29
21 24 Sofia Soininen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 3:26.73
22 113 Siiri Karhulahti 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 3:29.29
23 579 Tuuli Leinonen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:30.55
24 552 Emma Hakkarainen 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 3:38.49
25 117 Emma Girod 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 3:44.81
26 33 Ida Hirvonen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 3:48.15
27 247 Carolina Lilly Maria Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 3:49.65
28 553 Neea Huhtala 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 3:52.97
29 118 Emma Palola 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 3:57.98
30 115 Mette Hagqvist 2007 Kokkolan Uimaseura FIN 3:59.63
31 41 Veera Kaksonen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN
32 219 Vanamo Huotari 2008 Kajaanin Uimaseura FIN
33 596 Hilla Lämsä 2007 Kuusamon Erä-Veikot FIN
34 248 Erika Eronen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN
16 ja vanhemmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 2 Laura Lahtinen 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 2:26.89
2 379 Pinja Taskila 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 2:32.59
3 404 Aada Hirvasoja 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:49.96
4 394 Amanda Riuttanen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:52.75
5 57 Pihla Mättö 2005 Kuopion Uimaseura FIN 3:12.58
6 437 Tiina Alatalo 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 3:15.61
7 238 Saara Nissinen 2006 Kemin Työväen Uimarit FIN 3:16.30
8 70 Vilma Moilanen 2004 Kuopion Uimaseura FIN 3:18.06
9 438 Viivi Häikiö 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 3:20.59
10 594 Roosa-Marie Karjalainen 2005 Kuusamon Erä-Veikot FIN 3:26.24
11 68 Tinja Korhonen 2006 Kuopion Uimaseura FIN 3:27.22
25-02-2022 09.34.21 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner