2022-10-06   20:09:51
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Oulun Uinnit

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. jakso lauantai

Document
Osallistujaluettelo
Oulun Uinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 26 02 2022 - 26 02 2022
11 50m Breaststroke Women
Sponsor: Oulun Yliopisto
10 ja nuoremmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 479 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 50.87
2 306 Linnea Krüger 2012 Oulun Lohet FIN 51.87
3 560 Olivia Palo 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 56.41
4 206 Paju Mäkihannu 2012 TaTu Tampere FIN 56.76
5 499 Vilja Lehto 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 57.49
6 337 Nelly Siira 2012 Oulun Lohet FIN 1:01.92
7 96 Saaga Liimatainen 2012 Haapajärven Kiilat FIN 1:06.06
8 564 Nathalia Alapirtti 2013 Kempeleen Pyrintö FIN 1:13.77
9 347 Enni  Pitkänen 2013 Oulun Lohet FIN 1:26.22
10 631 Minttu Saukko 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN JÄL
11 353 Lotta Parkkonen 2012 Oulun Lohet FIN
12 83 Eevi Kekki 2012 Kuopion Uimaseura FIN
11-12 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 35 Lumia Lätti 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 44.38
2 584 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 46.79
3 305 Veera Antinmaa 2011 Oulun Lohet FIN 47.80
4 75 Vilhelmiina Nissinen 2011 Kuopion Uimaseura FIN 48.21
5 465 Emilia Salla 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 48.67
6 244 Juulia Koskinen 2010 Kemin Työväen Uimarit FIN 49.62
7 78 Viktoria Mysheva 2011 Kuopion Uimaseura FIN 49.92
8 79 Nitta karhunen 2010 Kuopion Uimaseura FIN 50.54
9 585 Hilma Tiri 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 50.83
10 321 Silja Saario 2010 Oulun Lohet FIN 50.89
11 588 Neela Leinonen 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 51.15
12 257 Hilla Näsi 2010 Kemin Uimaseura FIN 51.45
13 177 Peppi Tuohimaa 2010 Vieskan Uimarit FIN 51.54
14 116 Tara Maunula 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 52.46
15 190 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 52.51
16 34 Pihla Tähkäpää 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 53.36
17 230 Neea Leinonen 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 53.43
18 240 Minka Adeleine Torvikoski 2011 Kemin Työväen Uimarit FIN 53.70
19 45 Anna Laukkanen 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 54.12
20 330 Hilla Vilppola 2010 Oulun Lohet FIN 54.60
21 319 Isla Kettula 2010 Oulun Lohet FIN 55.44
22 339 Nelli Sulonen 2011 Oulun Lohet FIN 56.65
23 318 Minea  Kempas 2010 Oulun Lohet FIN 56.96
24 229 Anniina  Karjalainen 2011 Kajaanin Uimaseura FIN 57.84
25 254 Emma Kaunisto 2011 Kemin Uimaseura FIN 58.34
26 329 Aino Kubin 2011 Oulun Lohet FIN 58.73
27 93 Emilia Liimatainen 2010 Haapajärven Kiilat FIN 59.58
28 259 Helmi Kauppinen 2011 Kemin Uimaseura FIN 1:01.41
29 332 Olga Mattila 2011 Oulun Lohet FIN 1:02.29
30 559 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 1:04.17
31 567 Luna Piirainen 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 1:09.09
32 97 Emilia Kuisma 2011 Haapajärven Kiilat FIN
33 82 Johanna Jänönen 2011 Kuopion Uimaseura FIN
34 348 Mette Rova 2011 Oulun Lohet FIN
35 260 Saana Aada Inari Virtasalo 2011 Kemin Uimaseura FIN
36 502 Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 FIN
37 637 Siiri Pohtila 2010 Oulun Lohet FIN
13-15 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 159 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 33.74
2 288 Iinu Tiainen 2007 Oulun Lohet FIN 34.09
3 415 Salli Sepponen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 35.79
4 269 Ellen Krüger 2007 Oulun Lohet FIN 35.98
5 18 Esra Ergüner 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 36.19
6 268 Kaisa Keränen 2007 Oulun Lohet FIN 36.71
7 282 Noora Tuominen 2007 Oulun Lohet FIN 37.02
8 64 Emilia Istomina 2007 Kuopion Uimaseura FIN 37.06
9 430 Saimi Kiviniemi 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 37.56
10 276 Maija Leinonen 2007 Oulun Lohet FIN 37.97
11 22 Vilma Vatanen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 39.12
12 62 Minea Törhönen 2007 Kuopion Uimaseura FIN 39.29
13 174 Anni Lämpsä 2008 Vieskan Uimarit FIN 39.38
14 127 Kristina Helsing 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 39.69
15 178 Iida Eskola 2008 Vieskan Uimarit FIN 40.43
16 573 Luna Sivonen 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 40.46
17 284 Riia Aho 2007 Oulun Lohet FIN 40.56
18 146 Mikaela Ainassaari 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 41.28
19 443 Jenni Mikkonen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 41.35
20 161 Sini Saari 2007 Vieskan Uimarit FIN 41.75
21 436 Hanna Saarenpää 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 41.76
22 26 Ella Määttä 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 41.92
23 203 Iida Pennanen 2008 TaTu Tampere FIN 41.95
24 596 Hilla Lämsä 2007 Kuusamon Erä-Veikot FIN 42.37
25 29 Miina Vatanen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 42.49
26 294 Enni Alatalo 2007 Oulun Lohet FIN 42.59
27 300 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet FIN 42.65
28 448 Matilda Hirvelä 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 42.97
29 607 Enni Lytz 2008 Swimming Club Rovaniemi FIN 42.98
30 114 Meimi Heikell 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 43.78
31 173 Minerva Sorvisto 2007 Vieskan Uimarit FIN 44.06
32 599 Ellen Luukkonen 2007 Kuusamon Erä-Veikot FIN 44.15
33 422 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 44.21
34 286 Mea Prykäri 2007 Oulun Lohet FIN 44.25
35 72 Siiri Oravainen 2008 Kuopion Uimaseura FIN 44.54
36 91 Jenna Liimatainen 2007 Haapajärven Kiilat FIN 44.74
37 113 Siiri Karhulahti 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 44.74
38 25 Arina Bogdanova 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 44.90
39 204 Minttu Mäkihannu 2008 TaTu Tampere FIN 44.98
40 248 Erika Eronen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 45.04
41 23 Mia Peake 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 45.05
42 543 Sanna Törmä 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 45.44
43 449 Aino-Tuulia Ponto 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 45.86
44 180 Mette Myllylä 2009 Vieskan Uimarit FIN 46.05
45 117 Emma Girod 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 46.81
46 128 Aino Jämsä 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 47.28
47 198 Emma Laaksonen 2009 Salon Uimarit FIN 47.49
48 33 Ida Hirvonen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 47.69
49 579 Tuuli Leinonen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 48.29
50 632 Ida Hiltunen 2009 Swimming Club Rovaniemi FIN 48.34 JÄL
51 587 Kiira Komu 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 48.56
52 471 Aino Ritola 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 50.26
53 472 Tiia Koski 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 50.52
54 256 Chrisoula Vassilopoulou 2008 Kemin Uimaseura FIN 50.71
55 459 Gabriela Pisano 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 50.73
56 598 Ninni Kellokumpu 2008 Kuusamon Erä-Veikot FIN 51.29
57 547 Eveliina Seppänen 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 51.48
58 247 Carolina Lilly Maria Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 51.57
59 74 Siiri Kiljunen 2009 Kuopion Uimaseura FIN 52.28
60 172 Emma Koskela 2007 Vieskan Uimarit FIN 52.86
61 589 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 53.72
62 327 Iida Saukko 2009 Oulun Lohet FIN 54.65
63 341 Olga Ilona Nissilä 2009 Oulun Lohet FIN 54.87
64 258 Julia Krigsholm 2009 Kemin Uimaseura FIN 56.20
65 183 Emma Raudasoja 2009 Vieskan Uimarit FIN 58.66
66 352 Sienna Martikainen 2009 Oulun Lohet FIN
67 199 Jetta Kosonen 2008 Salon Uimarit FIN
68 80 Terhi Koskenvuori 2008 Kuopion Uimaseura FIN
69 98 Sara Palo 2009 Haapajärven Kiilat FIN
16 ja vanhemmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 2 Laura Lahtinen 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 31.70
2 20 Maria Korkalainen 2005 Joensuun Uimaseura ry FIN 33.34
3 194 Kiia Metsäkonkola 2005 Salon Uimarit FIN 33.77
4 384 Minja Lukkari 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 34.20
5 386 Laura Helena Markuksela 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 34.43
6 109 Teea Jestoi 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 34.49
7 603 Anni Ranta-Valkama 2004 Swimming Club Rovaniemi FIN 35.42
8 367 Henna Haipus 2001 Oulun Uinti 1906 FIN 35.69
9 527 Pauliina Eerika Lohilahti 2002 Kempeleen Pyrintö FIN 35.99
10 394 Amanda Riuttanen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 36.00
11 393 Iiris Isokoski 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 36.99
12 529 Milla Marttila 2005 Kempeleen Pyrintö FIN 38.22
13 235 Pinja Junttari 2006 Kemin Työväen Uimarit FIN 38.44
14 163 Jaana Nevala 2005 Vieskan Uimarit FIN 38.91
15 391 Henna Moilanen 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 39.37
16 389 Henna känsäkangas 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 39.67
17 214 Erika Ruotsalainen 2005 Kajaanin Uimaseura FIN 39.72
18 57 Pihla Mättö 2005 Kuopion Uimaseura FIN 40.20
19 100 Elsa Päivärinta 2004 Ilmajoen Kisailijat FIN 40.79
20 534 Anni Moilanen 2006 Kempeleen Pyrintö FIN 41.06
21 594 Roosa-Marie Karjalainen 2005 Kuusamon Erä-Veikot FIN 41.16
22 155 Saaga Kähkönen 2006 Vieskan Uimarit FIN 41.32
23 535 Fanni Emilia Törmänen 2006 Kempeleen Pyrintö FIN 41.70
24 55 Elsa Komulainen 2005 Kuopion Uimaseura FIN 42.61
25 402 Sofia Kilpeläinen 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 42.64
26 437 Tiina Alatalo 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 42.71
27 59 Noora Kärnä 2005 Kuopion Uimaseura FIN 43.16
28 438 Viivi Häikiö 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 43.36
29 537 Angelica Helena Kristiina Kärki 2006 Kempeleen Pyrintö FIN 46.53
30 171 Elina Koskela 2005 Vieskan Uimarit FIN 50.97
31 207 Pinja Mäkihannu 2006 TaTu Tampere FIN
25-02-2022 09.34.59 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner