2022-08-19   13:02:31
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 23. MM Dr. Fig 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. del predtekmovanje / heats

Document
Startna lista
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
Kraj: POB Kranj Organizator: PK Triglav
Bazen: 25m Datum tekmovanja mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women
Heat 1 (11)
deklice 1:10.82 Sara Mihalič 2004  (SLO) Ljubljana (SLO) 12/16/2017
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:23
294 1 Nikolina Milijaš 2010 PK Velenje
466 2 Karla Žuža 2009 PK Kantrida
200 3 Varvara Kets 2010 PK Olimpija
300 4 Pika Planko 2010 PK Velenje
354 5 Ema Žerjal 2010 ŠD Riba Ljubljana
301 6 Asja Trumić 2010 PK Velenje
65 7 Zoja Brina Žlindra 2009 PK Triglav Kranj
470 8 Antea Matošić 2010 PK Kantrida
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 2 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:25
92 1 Lucija Jelušič 2010 PK Radovljica
127 2 Špela Novak 2010 PK Ljubljana
76 3 Lana Žgalin 2009 PK Triglav Kranj
199 4 Tara Sabljaković 2010 PK Olimpija 2:05.20
319 5 Ylljeta Hasani 2010 DVŠ Posejdon Celje 2:06.22
91 6 Tjaša Pogačnik 2010 PK Radovljica
73 7 Zala Pregrad 2009 PK Triglav Kranj
263 8 Rubi Štimec 2010 PK Koper
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 3 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:28
416 1 Manca Smolčič 2009 ŠD Aqua Ljubljana 2:00.56
448 2 Pija Pisar 2010 PA Kurent Ptuj 1:58.54
316 3 Pia Rebernik Kroflič 2010 DVŠ Posejdon Celje 1:55.50
283 4 Kaja Hočevar 2010 PK Kamnik 1:52.25
212 5 Naja Zorec 2009 PK Branik Maribor 1:53.65
253 6 Ula Konec 2009 PK Koper 1:57.31
446 7 Ula Tinka Podlesnik 2010 PA Kurent Ptuj 1:59.25
217 8 Lana Gabor 2010 PK Branik Maribor 2:03.60
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 4 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:31
171 1 Stella Medić 2010 PK Olimpija 1:48.08
434 2 Sofija Peteršič 2009 PA Kurent Ptuj 1:47.94
34 3 Eva Šušteršič 2010 PK Triglav Kranj 1:46.87
478 4 Laura Horvat 2010 PK Kantrida 1:46.00
120 5 Lira Jančič 2010 PK Ljubljana 1:46.79
95 6 Julija Puškarič 2009 PK Ljubljana 1:47.23
286 7 Sofia Lazell 2009 PK Kamnik 1:48.08
103 8 Tijana Janković 2009 PK Ljubljana 1:51.22
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 5 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:33
480 1 Ema Petrović 2010 PK Kantrida 1:45.00
435 2 Mia Jovanović 2009 PA Kurent Ptuj 1:43.66
306 3 Zala Črepinko 2010 PK Terme Ptuj 1:43.43
102 4 Merala Hadžiahmetović 2010 PK Ljubljana 1:43.06
305 5 Lea Pljava 2009 PK Velenje 1:43.24
147 6 Špela Juvančič 2010 PK Ilirija Ljubljana 1:43.46
425 7 Ella Gajić 2010 ŠD Aqua Ljubljana 1:44.92
462 8 Maša Vocovnik 2010 PK Torpedo Ljubljana 1:45.66
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 6 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:36
88 1 Mia Kocijančič 2010 PK Radovljica 1:42.29
57 2 Lara Kos 2009 PK Triglav Kranj 1:40.40
99 3 Lucija Vrhovac 2009 PK Ljubljana 1:39.80
359 4 Tia Velkavrh Rebolj 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:39.50
242 5 Aleksandra Šlebnik Gnamuš 2010 PK Fužinar Ravne 1:39.62
215 6 Lina Vidovič 2010 PK Branik Maribor 1:40.30
325 7 Taja Starc 2009 PK Ribnica 1:40.84
51 8 Anika Setnikar 2010 PK Triglav Kranj 1:42.84
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 7 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:38
358 1 Metka Seifert 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:38.92 L
437 2 Eva Hvalec 2009 PA Kurent Ptuj 1:38.16
216 3 Tjaša Horvat 2010 PK Branik Maribor 1:37.60
26 4 Ajša Mlakar 2009 PK Triglav Kranj 1:36.80
348 5 Katja Marolt 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:37.48
324 6 Manja Ilc 2009 PK Ribnica 1:38.03
271 7 Tajda Spruk 2009 PK Kamnik 1:38.40
138 8 Tanja Čusak 2009 PK Ilirija Ljubljana 1:39.28
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 8 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
10:41
Prijavni čas
Start:
151 1 Alisa Potemina 2010 PK Ilirija Ljubljana 1:36.36
156 2 Anastasia Girina 2010 PK Ilirija Ljubljana 1:35.44
453 3 Tara Ðorđevič 2009 PK Torpedo Ljubljana 1:35.28
18 4 Tijana Šutić 2009 PK Triglav Kranj 1:34.80
29 5 Meta Komelj 2010 PK Triglav Kranj 1:35.00
345 6 Sara Sever 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:35.30
290 7 Tia Mrkonjič 2010 PK Velenje 1:36.02
101 8 Ana Berčan 2010 PK Ljubljana 1:36.58
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 9 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:43
497 1 Gaia Primožić 2009 PK Kantrida 1:32.00
159 2 Pika Babič 2009 PK Olimpija 1:29.41
13 3 Maša Camlek 2009 PK Triglav Kranj 1:26.75
7 4 Eva Krstin 2009 Proleter 1:22.12
134 5 Ava Luna Rihtman 2009 PK Ilirija Ljubljana 1:25.14
276 6 Ana Avbelj 2009 PK Kamnik 1:28.60
241 7 Zara Knez 2010 PK Fužinar Ravne 1:31.93
252 8 Klara Perič 2009 PK Koper 1:34.73
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 10 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:45
488 1 Vita Mataja 2009 PK Kantrida 1:32.00
23 2 Veronika Savernik 2009 PK Triglav Kranj 1:29.05
12 3 Ana Margeta 2010 PK Triglav Kranj 1:25.96
80 4 Ina Sekne 2009 PK Radovljica 1:20.53
2 5 Ana Gancov 2009 Proleter 1:23.49
94 6 Zoja Mele 2009 PK Ljubljana 1:27.80
136 7 Manca Dolenc 2009 PK Ilirija Ljubljana 1:30.10
210 8 Špela Liponik 2009 PK Branik Maribor 1:32.57
Disciplina 6, 100m Breaststroke Women Heat 11 (11)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:48
491 1 Lara Devčić 2009 PK Kantrida 1:32.00
349 2 Siena Lehmann 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:28.74
205 3 Ariana Agrež 2010 PK Rudar Trbovlje 1:25.94
93 4 Mia Abutović 2009 PK Ljubljana 1:19.41
135 5 Minea Ðešević 2010 PK Ilirija Ljubljana 1:22.84
169 6 Lara Pavlič 2009 PK Olimpija 1:27.43
105 7 Ajda Peceli Janežič 2009 PK Ljubljana 1:29.42
326 8 Hana Ðukić 2009 PK Ribnica 1:32.29
2022-03-12 09:02:19 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner