2022-08-19   12:30:21
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 23. MM Dr. Fig 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. del predtekmovanje / heats

Document
Prijave
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
Kraj: POB Kranj Organizator: PK Triglav
Bazen: 25m Datum tekmovanja mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022
8 50m Breaststroke Women
ml. deklic 35.27 Tesa Naja Jamšek 1995  (SLO) Kranj (SLO) 11/25/2006
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 418 Lucija Elizabeta Tomaževič 2011 Športno društvo Aqua SLO 40.71
2 370 Tricija Gartner 2011 Športno društvo Riba SLO 40.79
3 289 Lana Lamešić 2011 Plavalni klub Velenje SLO 43.05
4 100 Maša Kunštić 2011 Plavalni klub Ljubljana SLO 43.42
5 24 Manca Pogačar 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 44.09
6 357 Manja Potnik 2011 Športno društvo Riba SLO 45.00
7 176 Anja Mešić 2011 Plavalni klub Olimpija SLO 45.07
8 269 Taja Klemen 2011 Plavalni klub Kamnik SLO 45.57
9 39 Liu Voga 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 46.27
10 281 Neža Hren 2012 Plavalni klub Kamnik SLO 46.38
11 36 Ava Grilc 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 46.57
12 206 Špela Oberžan 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 46.72
13 208 Noemi Borišek 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 46.81
14 207 Inja Zupančič 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 47.62
15 485 Lara Jurčić 2011 PK Kantrida CRO 48.00
16 381 Zoja Košir 2012 Športno društvo Riba SLO 48.77
17 245 Maša Koren 2011 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 48.87
18 27 Lara Brolih 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 48.87
19 25 Karin Jakša Jovanovski 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 48.90
20 209 Iva Knez 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 49.18
21 363 Manca Kadivnik 2011 Športno društvo Riba SLO 49.46
22 460 Amalija Zakirova 2011 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 50.13
23 168 Ajda Podobnik 2012 Plavalni klub Olimpija SLO 50.37
24 48 Nika Sredojević 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 50.47
25 42 Tosha Poredoš Kusterle 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 50.56
26 419 Sara Trček 2011 Športno društvo Aqua SLO 50.95
27 44 Laura Zupan 2013 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 51.08
28 121 Zara Čepon 2012 Plavalni klub Ljubljana SLO 51.11
29 178 Živa Gerbec 2011 Plavalni klub Olimpija SLO 51.22
30 428 Sofija Klopčič 2012 Športno društvo Aqua SLO 51.31
31 280 Vita Mlakar 2011 Plavalni klub Kamnik SLO 51.41
32 203 Pia Zore 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 51.87 L
33 123 Mia Čekić 2011 Plavalni klub Ljubljana SLO 52.14
34 397 Ela Jovanović 2011 Plavalno društvo Maribor SLO 52.20
35 454 Zala Košir 2011 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 52.51
36 195 Isa Vovčko 2011 Plavalni klub Olimpija SLO 53.28
37 298 Klara Blatnik 2011 Plavalni klub Velenje SLO 53.80
38 72 Mia Sara Kozin Gulič 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 54.07
39 273 Anna Losieva 2013 Plavalni klub Kamnik SLO 54.25
40 197 Zala Šmitek 2012 Plavalni klub Olimpija SLO 54.31
41 68 Živa Gunde 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 55.13
42 49 Mia Bukovac 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 55.22
43 126 Hana Recek 2012 Plavalni klub Ljubljana SLO 55.25
44 268 Tina Klemen 2013 Plavalni klub Kamnik SLO 55.47
45 441 Frida Dimovski 2011 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 56.43
46 439 Brina Mojsilović Meznarič Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
56.65
2012 SLO
47 309 Mila Bedrać 2011 Plavalni klub Terme Ptuj SLO 56.98
48 307 Laura Božičko 2011 Plavalni klub Terme Ptuj SLO 57.24
49 71 Maša Laharnar 2013 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 57.80
50 45 Jerca Eržen 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 57.92
51 386 Klara Gradišek 2012 Športno društvo Riba SLO 58.74
52 388 Maša Kukovec 2011 Športno društvo Riba SLO 58.91
53 198 Jona Zupet 2011 Plavalni klub Olimpija SLO 59.18
54 429 Klara Pirnat 2011 Športno društvo Aqua SLO 59.99
55 377 Sara  Seifert 2011 Športno društvo Riba SLO 1:00.67 L
56 53 Nina Špernjak 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:01.50
57 118 Loren Korica 2011 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:02.04
58 33 Maša Možina 2011 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:02.05
59 336 Lucija Tanko 2013 Plavalni klub Ribnica SLO 1:02.47
60 67 Ema Cvetko 2013 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:02.91
61 338 Zoja Prelesnik 2012 Plavalni klub Ribnica SLO 1:03.10
62 56 Laura Polajnar 2014 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:05.09
63 296 Gaja Kotnik 2011 Plavalni klub Velenje SLO 1:09.18 L
64 392 Gana Ferrari Grabrijan 2012 Športno društvo Riba SLO 1:09.92
65 387 Mia Jankovski 2011 Športno društvo Riba SLO 1:10.22
66 449 Ota Brina Podlesnik 2012 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:12.56
67 395 Teodora Zemunski 2014 Plavalno društvo Maribor SLO 1:19.18
68 410 Ana Julija Kuharič 2011 Plavalno društvo Maribor SLO
69 299 Ria Rebec 2012 Plavalni klub Velenje SLO
70 427 Vita Avčin 2012 Športno društvo Aqua SLO
71 451 Mara Zebec 2011 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
72 64 Pika Šumi 2012 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
73 413 Enisa Kirbiš 2011 Plavalno društvo Maribor SLO
74 450 Zoja Spevan 2011 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
75 409 Brina Tretnjak 2013 Plavalno društvo Maribor SLO
76 408 Lala Primožič 2011 Plavalno društvo Maribor SLO
77 220 Neža Golob 2011 Plavalni klub Branik Maribor SLO
78 468 Nika Businello 2011 PK Kantrida CRO
79 407 Kim MÜller 2013 Plavalno društvo Maribor SLO
2022-03-12 08:51:27 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner