Program för Tureberg knatte Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim och sporthall |
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Tilde Hellebro |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
2:17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Carl Månsson |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
2:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Moltas Sundberg |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
2:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
2 |
|
Anna Olsson |
2010 |
TÄBY SIM |
2:06.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
3 |
|
Vilgot Hederstierna |
2011 |
TÄBY SIM |
2:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
2:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Caspian Darius Namazi |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
2:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
6 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
TUREBERG |
2:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
7 |
|
Moa Fröderberg |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
1 |
|
Alva Lund |
2011 |
TUREBERG |
2:00.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
|
Vera Brickner |
2012 |
TUREBERG |
1:57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
|
Robina Bahi |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
5 |
|
Tage Carlén |
2010 |
TÄBY SIM |
1:54.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
6 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
SS04 |
1:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
7 |
|
Aurora Fan |
2012 |
TÄBY SIM |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
TUREBERG |
1:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
459 |
2 |
|
Fanny Lorentzi |
2010 |
TUREBERG |
1:50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Leah Demirian |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
1:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
4 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
UPSALA S |
1:49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
5 |
|
Ruben Demker |
2011 |
UPSALA S |
1:49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
6 |
|
Erik Holkedahl |
2011 |
TUREBERG |
1:50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
7 |
|
Kasper Loklint |
2011 |
UPSALA S |
1:51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
1 |
|
Meja Lindbäck |
2010 |
TUREBERG |
1:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
3 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
SS04 |
1:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
4 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
SPIF SF |
1:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Lukas Bäcklund |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Nora Stalpe |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
1:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
7 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
TÄBY SIM |
1:48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
3 |
|
Svea Helin |
2010 |
UPSALA S |
1:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Moa Löf |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
5 |
|
Ebba Bergtass |
2010 |
TUREBERG |
1:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
David Nyman |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
7 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
UPSALA S |
1:45.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
1 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
TÄBY SIM |
1:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
2 |
|
Karl Ansara |
2011 |
SS04 |
1:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
3 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
TÄBY SIM |
1:41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
1:40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
5 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
UPSALA S |
1:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
6 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
SKURU IK |
1:42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
7 |
|
Edvin Hasselborn |
2010 |
UPSALA S |
1:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
1 |
|
Selma Widmark |
2011 |
UPSALA S |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Ella Lind |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
3 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
1:32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
4 |
|
Saga Jägare |
2010 |
UPSALA S |
1:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
5 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
TÄBY SIM |
1:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
1:33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
7 |
|
Ella Ahlgren |
2011 |
UPSALA S |
1:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 14:47:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|