Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
33.32 |
|
Kaja Breznik |
1996 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/29/2009 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
36 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
47 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
189 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
126 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
104 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
159 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
80 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
160 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
38 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
11 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
161 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
194 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
111 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
292 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
45 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
17 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
46.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
181 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
210 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
18 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Miša Savnik |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
288 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
54 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
31 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
285 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
50.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
198 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
51.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
172 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
301 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
190 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
78 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
280 |
|
Anna Cimerman |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
220 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
53.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
294 |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
55.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
278 |
|
Tinkara Strmecki |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
144 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
213 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
96 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
223 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
ALB |
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
55 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
113 |
|
Hana Vehabović |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
182 |
|
Julija Prinčič |
2010 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
203 |
|
Lea Pljava |
|
|
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
54 |
118 |
|
Ema Muršec |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
55 |
277 |
|
Iza Janžekovič |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
56 |
128 |
|
Tara Božović |
|
|
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
57 |
177 |
|
Rubi Štimec |
|
|
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
58 |
281 |
|
Ema Gselman |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
59 |
33 |
|
Tjaša Pogačnik |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
60 |
34 |
|
Lucija Jelušič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
61 |
117 |
|
Lana Gabor |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
62 |
187 |
|
Tajda Spruk |
|
|
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
63 |
119 |
|
Špela Bosiljevac |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
64 |
209 |
|
Nuša Arnuš |
|
|
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:42:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|