2022-10-01   19:25:02
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
35 100m Freestyle Women
Rek. dekli 56.62 Janja Šegel 2001  (SLO) Kranj (SLO) 11/23/2014
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 36 Mia Abutović 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:02.42
2 67 Ava Luna Rihtman 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:03.00
3 186 Nina Vrhovnik 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:03.46
4 242 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba SLO 1:05.03
5 184 Laura Podgoršek 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:06.37
6 106 Anina Kirbiš 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:06.53
7 307 Tara Ðorđevič 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:07.11
8 10 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:08.50
9 171 Klara Perič 2009 Plavalni klub Koper SLO 1:09.30
10 88 Pika Babič 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:09.31
11 136 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:09.95
12 250 Metka Seifert 2009 Športno društvo Riba SLO 1:10.16
13 235 Iza Erjavec 2009 Plavalni klub Ribnica SLO 1:10.20
14 46 Marija Grm 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:10.46
15 151 Klara Petrič 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:10.49
16 4 Ela Klara Pulko 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:10.53
17 41 Neja Breznik 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:11.03
18 71 Tanja Čusak 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:11.13
19 134 Zala Valek 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:11.46
20 142 Taya Čanžek 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:11.67
21 245 Katja Marolt 2009 Športno društvo Riba SLO 1:12.34
22 157 Pia Božič 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:12.48
23 42 Lucija Vrhovac 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:12.53
24 233 Ajda Škaper 2010 Plavalni klub Ribnica SLO 1:12.66
25 230 Manja Ilc 2009 Plavalni klub Ribnica SLO 1:12.80
26 11 Ajša Mlakar 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:14.16
27 172 Ula Konec 2009 Plavalni klub Koper SLO 1:14.66
28 79 Alisa Potemina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 1:15.00
29 90 Tia Sedej 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:15.13
30 104 Špela Liponik 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:15.87
31 111 Lina Vidovič 2010 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:16.01
32 126 Sara Dobnik 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:16.45
33 300 Mia Jovanović 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:16.81
34 200 Pika Planko 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:17.24
35 78 Špela Juvančič 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 1:17.70
36 196 Ana Sušec Jambrović 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:18.02
37 299 Sofija Peteršič 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:19.16
38 53 Augustina Selan 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:20.25
39 51 Lana Čepon 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:21.30
40 177 Rubi Štimec 2010 Plavalni klub Koper SLO 1:21.66
41 44 Merala Hadžiahmetović 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:22.05
42 249 Ema Žerjal 2010 Športno društvo Riba SLO 1:23.86
43 52 Živa Ambrož 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:23.97
44 288 Ella Gajić 2010 Športno društvo Aqua SLO 1:24.09
45 311 Maša Vocovnik 2010 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:24.53
46 293 Hana Muršak 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO 1:24.60
47 31 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:24.68
48 190 Kaja Hočevar 2010 Plavalni klub Kamnik SLO 1:26.05
49 285 Manca Smolčič 2009 Športno društvo Aqua SLO 1:26.19
50 303 Nuša Planinšec 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:26.62
51 54 Lira Jančič 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:28.53
52 198 Nikolina Milijaš 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:28.95
53 301 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:29.62
54 277 Iza Janžekovič Plavalno društvo Maribor 1:29.95
2010 SLO
55 210 Zala Črepinko Plavalni klub Terme Ptuj 1:31.89
2010 SLO
56 181 Iva Antolović Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
1:33.21
2009 SLO
57 201 Asja Trumić 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:36.28
58 286 Viva Žnidarič 2010 Športno društvo Aqua SLO 1:39.77
59 304 Ula Tinka Podlesnik 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:43.85
60 34 Lucija Jelušič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:50.24
61 33 Tjaša Pogačnik 2010 Plavalni klub Radovljica SLO
62 305 Pija Pisar 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
63 128 Tara Božović 2010 Plavalni klub Celulozar Krško SLO
2022-03-30 10:43:00 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner