2022-10-01   19:45:42
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
4 200m Breaststroke Men
Rek. dečk 2:24.58 Matija Može 2000  (SLO) Ljubljana (SLO) 12/21/2014
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 135 Julijan Pevec 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:34.70
2 183 Rok Vejnovič 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 2:40.99
3 91 David Peček Danieli 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 2:43.15
4 63 Tim Kolenko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:48.42
5 248 Črt Grohar 2008 Športno društvo Riba SLO 2:49.10
6 131 Vid Čujež 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:49.26
7 155 Alexander Paternoster 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:57.57
8 29 Janez Kunčič 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 2:57.95
9 219 Aidan Ermenc 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 2:58.30
10 154 Bor Rotovnik 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:58.51
11 185 Liam Negodič 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 3:00.11
12 3 Tilen Kosmač 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:00.63
13 72 Lan Koritnik 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 3:02.63
14 109 Nino Gorišek 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 3:04.64
15 193 Brin Lorger 2008 Plavalni klub Velenje SLO 3:05.01
16 15 Leon Zafošnik Potočnik 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:05.30
17 66 Ivo Rupnik 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 3:07.06
18 110 Matt Koračin 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 3:07.46
19 226 Teo Starc 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 3:11.78
20 94 Jakob Lun Brajnik 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 3:11.85
21 12 Žan Gradišek 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:12.58
22 95 Val Lovrečić Klobučar 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 3:14.86
23 39 Urban Aleš 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 3:14.90
24 93 Artem Batyrshin 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 3:19.64
25 133 Nik Perc 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 3:23.23
26 228 Jaka Petek 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 3:31.94
27 221 Maj Ramšak 2009 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 3:35.10
28 8 Elijas Šukunda Hadaš 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:40.57
29 236 Matic Lončarevič 2009 Plavalni klub Ribnica SLO
30 224 Jurij Pelengić 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO
31 112 Lovro Pogačar 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO
32 255 Uroš Bauk 2009 Športno društvo Riba SLO
33 247 Lev Vilfan Kožuh 2009 Športno društvo Riba SLO
34 291 Vito Ferčak 2008 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO
35 308 Matevž Vocovnik 2008 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO
36 14 Timon Mlakar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
2022-03-30 10:42:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner