2022-09-30   12:11:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan

Document
Startna lista
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
Disciplina 6, 100m Backstroke Men
Final 1 (7)
Rek. dečk 58.27 Nace Vovk 2002  (SLO) Zrenjanin (SRB) 11/5/2016
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:15
1
168 2 Danijel Gor 2008 PK Koper
121 3 Filip Brumen 2009 PK Branik Maribor
56 4 Teodor Matijević 2009 PK Ljubljana
120 5 Patrik Brumen 2008 PK Branik Maribor
169 6 Nikolaj Pavlović 2009 PK Koper
116 7 Anej Dobnik 2009 PK Branik Maribor
8
Disciplina 6, 100m Backstroke Men Final 2 (7)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:18
115 1 Tristan Majcenovič 2008 PK Branik Maribor 1:41.44
16 2 Kanai Kosi 2009 PK Triglav Kranj 1:29.38
176 3 Mark Oberstar 2008 PK Koper 1:28.52
133 4 Nik Perc 2009 PK Neptun Celje 1:27.78
49 5 Žiga Volk 2009 PK Ljubljana 1:27.88
202 6 Noa Fricelj 2009 PK Velenje 1:29.08
137 7 Ažbe Blatnik 2009 PK Neptun Celje 1:36.88
32 8 David Kramar 2009 PK Radovljica
Disciplina 6, 100m Backstroke Men Final 3 (7)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:20
258 1 Gašper Rozman 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:26.83
132 2 Danilo Obačkič 2009 PK Neptun Celje 1:24.34
188 3 Nace Žen 2008 PK Kamnik 1:23.15
244 4 Oskar Šmid 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:22.74
8 5 Elijas Šukunda Hadaš 2009 PK Triglav Kranj 1:23.04
243 6 Kristjan Smrkolj 2008 ŠD Riba Ljubljana 1:23.31
173 7 Kristian Burduja 2009 PK Koper 1:26.58
175 8 Rene Povšič 2009 PK Koper 1:27.32
Disciplina 6, 100m Backstroke Men Final 4 (7)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:22
74 1 Gašper Jerovšek 2009 PK Ilirija Ljubljana 1:22.02
170 2 Aleksej Fink 2009 PK Koper 1:20.70
143 3 Nino Capello 2009 PK Neptun Celje 1:20.48
107 4 Nik Vrabl 2008 PK Branik Maribor 1:18.88
158 5 Ožbej Smrečnik 2008 PK Fužinar Ravne 1:19.72
180 6 Lan Pribac 2009 PK Biser Piran 1:20.61
30 7 Nejc Maher 2009 PK Radovljica 1:21.01
28 8 Vitan Dolar Čelesnik 2009 PK Radovljica 1:22.45
Disciplina 6, 100m Backstroke Men Final 5 (7)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:24
308 1 Matevž Vocovnik 2008 PK Torpedo Ljubljana 1:17.90
27 2 Andraž Terseglav 2008 PK Radovljica 1:16.39
65 3 Nejc Gregorčič 2008 PK Ilirija Ljubljana 1:15.13
73 4 Jan Miklič 2009 PK Ilirija Ljubljana 1:14.52
185 5 Liam Negodič 2008 PK Kamnik 1:14.57
7 6 Ažbe Jekovec 2008 PK Triglav Kranj 1:15.19
199 7 Omar Mustafić 2009 PK Velenje 1:16.91
162 8 Matija Rupreht 2008 PK Fužinar Ravne 1:18.87
Disciplina 6, 100m Backstroke Men Final 6 (7)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:26
195 1 Grega Navodnik 2009 PK Velenje 1:13.59
229 2 Tobija Čampa 2008 PK Ribnica 1:13.36
76 3 Blaž Peršin 2008 PK Ilirija Ljubljana 1:12.70
129 4 Aljoša Vihernik 2008 PK Neptun Celje 1:11.66
241 5 Matic Potnik 2008 ŠD Riba Ljubljana 1:11.99
197 6 Domen Lamot 2008 PK Velenje 1:13.12
217 7 Maksim Luskar 2008 DVŠ Posejdon Celje 1:13.41
232 8 Aljaž Vavtar 2008 PK Ribnica 1:14.15
Disciplina 6, 100m Backstroke Men Final 7 (7)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
18:28
252 1 Jakob Kovačič Lovšin 2009 ŠD Riba Ljubljana 1:11.50
298 2 Žiga Pfajfar 2008 Ratitovec Železniki 1:09.41
50 3 Aleksander Lipolt 2009 PK Ljubljana 1:07.64
192 4 Miha Princl 2008 PK Velenje 1:04.11
89 5 Enej Mešić 2009 PK Olimpija 1:05.90
150 6 Nik Markač 2009 PK Fužinar Ravne 1:07.77
105 7 Jani Regvat 2008 PK Branik Maribor 1:09.66
70 8 Ian Rodman Ponikvar 2008 PK Ilirija Ljubljana 1:11.59
2022-03-30 11:04:25 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner