2022-12-06   07:33:08
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan

Document
Prijave
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
2 400m Freestyle Men
Rek. dečk 4:00.27 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 12/16/2021
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 87 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 4:16.50
2 227 Lovro Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 4:42.01
3 75 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 4:44.24
4 253 Maj Krdžalić 2009 Športno društvo Riba SLO 4:46.63
5 241 Matic Potnik 2008 Športno društvo Riba SLO 4:47.10
6 63 Tim Kolenko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 4:47.60
7 76 Blaž Peršin 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 4:50.50
8 40 Ian Pezerovič 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:55.65
9 9 Arne Mazi Jamnik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 4:59.26
10 65 Nejc Gregorčič 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 4:59.68
11 152 Oskar Priteržnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 5:00.49
12 217 Maksim Luskar 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 5:01.64
13 66 Ivo Rupnik 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 5:04.17
14 195 Grega Navodnik 2009 Plavalni klub Velenje SLO 5:08.35
15 222 Miha Polutnik 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 5:08.79
16 138 Jon Kočevar 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 5:25.60
17 30 Nejc Maher 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 5:30.36
18 39 Urban Aleš 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 5:31.70
19 140 Nejc Šetina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 5:33.59
20 256 Matic Turk 2009 Športno društvo Riba SLO 5:38.80
21 258 Gašper Rozman 2009 Športno društvo Riba SLO 5:41.74
22 199 Omar Mustafić 2009 Plavalni klub Velenje SLO 5:53.70
23 229 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 5:54.62
24 16 Kanai Kosi 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 6:13.80
25 27 Andraž Terseglav 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 6:34.61
26 77 Jure Dovžan 2009 Plavalni klub Ilirija SLO
27 212 Luka Štandeker 2009 Plavalni klub Terme Ptuj SLO
28 214 Tanaj Lukič 2008 Plavalni klub Terme Ptuj SLO
29 310 Matija Krašan 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO
30 221 Maj Ramšak 2009 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO
31 72 Lan Koritnik 2009 Plavalni klub Ilirija SLO
2022-03-30 10:42:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner