2022-09-30   12:27:06
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan

Document
Prijave
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
7 100m Backstroke Women
Rek. dekli 1:02.76 Janja Jamšek 2001  (SLO) Zrenjanin (SRB) 10/31/2014
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 218 Ela Žagar 2009 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:10.56
2 260 Tara Gončin 2009 Športno društvo Riba SLO 1:13.40
3 307 Tara Ðorđevič 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:13.51
4 127 Ema Menoni 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 1:13.68
5 106 Anina Kirbiš 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:14.86
6 184 Laura Podgoršek 2009 Plavalni klub Kamnik SLO 1:15.69
7 108 Naja Zorec 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:16.44
8 242 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba SLO 1:17.46
9 69 Manca Dolenc 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:17.80
10 41 Neja Breznik 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:18.11
11 234 Polona Tanko 2010 Plavalni klub Ribnica SLO 1:18.45
12 194 Tia Mrkonjič 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:19.03
13 88 Pika Babič 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:19.29
14 157 Pia Božič 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:19.30
15 136 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:20.32
16 233 Ajda Škaper 2010 Plavalni klub Ribnica SLO 1:20.34
17 4 Ela Klara Pulko 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:21.01
18 42 Lucija Vrhovac 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:21.04
19 90 Tia Sedej 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:21.26
20 38 Julija Puškarič 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:21.70
21 80 Anastasia Girina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 1:21.80
22 245 Katja Marolt 2009 Športno društvo Riba SLO 1:22.37
23 101 Teja Zore 2009 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 1:22.49
24 151 Klara Petrič 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:22.61
25 172 Ula Konec 2009 Plavalni klub Koper SLO 1:25.15
26 51 Lana Čepon 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:25.90
27 11 Ajša Mlakar 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:26.27
28 196 Ana Sušec Jambrović 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:26.28
29 171 Klara Perič 2009 Plavalni klub Koper SLO 1:27.77
30 203 Lea Pljava 2009 Plavalni klub Velenje SLO 1:27.87
31 160 Aleksandra Šlebnik Gnamuš 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:28.06
32 231 Taja Starc 2009 Plavalni klub Ribnica SLO 1:28.93
33 200 Pika Planko 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:29.20
34 249 Ema Žerjal 2010 Športno društvo Riba SLO 1:29.71
35 311 Maša Vocovnik 2010 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:30.44
36 78 Špela Juvančič 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 1:30.44
37 44 Merala Hadžiahmetović 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:30.56
38 52 Živa Ambrož 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:30.78
39 139 Iza Kalšnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:30.89
40 45 Tijana Janković 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:30.92
41 201 Asja Trumić 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:31.12
42 161 Lija Helbl 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:31.27
43 53 Augustina Selan 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:33.20
44 209 Nuša Arnuš 2010 Plavalni klub Terme Ptuj SLO 1:33.61
45 198 Nikolina Milijaš 2010 Plavalni klub Velenje SLO 1:33.93
46 177 Rubi Štimec 2010 Plavalni klub Koper SLO 1:34.78
47 97 Varvara Kets 2010 Plavalni klub Olimpija SLO 1:35.79
48 18 Lara Kos 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:38.38
49 292 Neža Gabor 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO 1:39.38
50 96 Tara Sabljaković 2010 Plavalni klub Olimpija SLO 1:43.18
51 301 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:44.48
52 54 Lira Jančič 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:46.03
53 31 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 1:48.52
54 304 Ula Tinka Podlesnik 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:53.87
55 119 Špela Bosiljevac Plavalni klub Branik Maribor 2:06.40
2010 SLO
56 293 Hana Muršak Plavalni klub Zdravilišče Radenci
2009 SLO
57 144 Kaja Mužar Plavalni klub Neptun Celje
2010 SLO
58 117 Lana Gabor Plavalni klub Branik Maribor
2010 SLO
59 118 Ema Muršec Plavalni klub Branik Maribor
2010 SLO
60 305 Pija Pisar Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
2010 SLO
61 113 Hana Vehabović 2010 Plavalni klub Branik Maribor SLO
62 128 Tara Božović 2010 Plavalni klub Celulozar Krško SLO
2022-03-30 10:42:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner