2022-09-30   12:19:16
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan

Document
Prijave
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
8 200m Individual Medley Men
Rek. dečk 2:03.19 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 12/17/2021
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 87 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 2:13.02
2 135 Julijan Pevec 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:23.38
3 183 Rok Vejnovič 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 2:25.33
4 257 Mark Frolov 2008 Športno društvo Riba RUS 2:25.49
5 64 Nik Vučko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:34.55
6 298 Žiga Pfajfar 2008 Plavalni klub Ratitovec Železniki SLO 2:34.60
7 48 Tanej Čadež 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:36.25
8 154 Bor Rotovnik 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:38.92
9 75 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:39.31
10 91 David Peček Danieli 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 2:42.68
11 247 Lev Vilfan Kožuh 2009 Športno društvo Riba SLO 2:44.17
12 9 Arne Mazi Jamnik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:44.83
13 156 Žan Luka Vušnik 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:44.98
14 152 Oskar Priteržnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:45.45
15 3 Tilen Kosmač 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:45.82
16 155 Alexander Paternoster 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:46.06
17 226 Teo Starc 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 2:46.93
18 15 Leon Zafošnik Potočnik 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:50.51
19 222 Miha Polutnik 2008 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 2:51.56
20 310 Matija Krašan 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 2:52.34
21 193 Brin Lorger 2008 Plavalni klub Velenje SLO 2:53.35
22 73 Jan Miklič 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 3:00.59
23 228 Jaka Petek 2008 Plavalni klub Ribnica SLO
24 77 Jure Dovžan 2009 Plavalni klub Ilirija SLO
25 143 Nino Capello 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO
2022-03-30 10:42:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner