Program för HEAD Summer Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 jul 2022 till den 3 jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
3 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
4 |
|
Vida Brink |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
537 |
5 |
|
Ida Renholm |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
1 |
|
Astrid Hietala |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
|
Leena Mainardis |
2010 |
S 77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
3 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
4 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
621 |
5 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
6 |
|
Leia Johansson |
2010 |
S 77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
7 |
|
Lina Alfani |
2011 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
539 |
8 |
|
Julienne Falk |
2011 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
809 |
0 |
|
Frida Dunkars |
2011 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
1 |
|
Svea Helin |
2010 |
UPSALA S |
1:46.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
2 |
|
Varnika Handa |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
1:42.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
517 |
3 |
|
Nova Högberg |
2008 |
WISBY SS |
1:40.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
4 |
|
Vera Landegren |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:39.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
658 |
5 |
|
Saga Brattbakk |
2010 |
Triton Lil |
1:39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
466 |
6 |
|
Ella Ahlgren |
2011 |
UPSALA S |
1:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
730 |
7 |
|
Emma Skarde |
2010 |
SK Speed |
1:45.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
671 |
8 |
|
Hanna Emilie Rygg-Berg |
2010 |
Triton Lil |
1:50.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
9 |
|
Svea Strömwall |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
722 |
0 |
|
Haldis Jensen |
2009 |
SK Speed |
1:35.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
549 |
1 |
|
Claire Luo |
2010 |
VÄSBY SS |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
467 |
2 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
1:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
683 |
3 |
|
Oda Brennum |
2008 |
Bærum |
1:30.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
SK NEPTUN |
1:30.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Maja Englund |
2010 |
GRUMS SS |
1:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
745 |
6 |
|
Emma Lu Tjeldvoll |
2008 |
Trondhjems SLK |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
707 |
7 |
|
Ylva Maria Rönnberg |
2009 |
Bærum |
1:32.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
725 |
8 |
|
May Phan Le Nguyen |
2006 |
SK Speed |
1:33.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
9 |
|
Elma Butti |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
1:35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
0 |
|
Alva Ekström |
2011 |
WISBY SS |
1:29.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
1 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
2 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
1:27.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:26.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
5 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
SKK |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
6 |
|
Elina Lindman |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:27.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
7 |
|
Sonja Walter |
2010 |
SK NEPTUN |
1:28.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
8 |
|
Tea Orneman |
2008 |
SKURU IK |
1:29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
9 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
SKURU IK |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
668 |
0 |
|
Pauline Elise Masiak |
2008 |
Triton Lil |
1:25.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
656 |
1 |
|
Patra Ariyawong |
2007 |
Triton Lil |
1:24.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
2 |
|
Emilia Säther |
2008 |
SKK |
1:22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
5 |
|
Märta Bengtsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
709 |
6 |
|
Lykke Leah Hestad Solberg |
2009 |
Bærum |
1:22.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
7 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
VÄSBY SS |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
8 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
UPSALA S |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
662 |
9 |
|
Ida Tveiterås Green |
2009 |
Triton Lil |
1:25.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
611 |
0 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
SPIF SF |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
511 |
1 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
WISBY SS |
1:20.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
544 |
2 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
VÄSBY SS |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Grace Yang |
2007 |
SK NEPTUN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
4 |
|
Ida Lundell |
2008 |
SALA SS |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
5 |
|
Agnes Ottosson |
2007 |
S 77 |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Elsa Karls |
2008 |
BORLÄNGE |
1:19.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
680 |
7 |
|
Tilde Gehrken Berge |
2007 |
Bærum |
1:20.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
698 |
8 |
|
Nicole Synnøve Knutsen |
2008 |
Bærum |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
9 |
|
San Randerstedt |
2006 |
SK ENA |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
752 |
0 |
|
Sigrid Eldholm |
2005 |
Trondhjems SLK |
1:19.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
1 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
559 |
2 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
ÖSMO SS |
1:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
715 |
3 |
|
Sunniva Antonsen |
2008 |
SK Speed |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
NJURUNDA |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
569 |
5 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
SK ÄGIR |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
6 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:18.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Hanna Nordberg |
2009 |
NJURUNDA |
1:18.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
736 |
8 |
|
Helene Elizabeth Nyheim Østeby |
2006 |
SK Speed |
1:19.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
9 |
|
Mimmi Falk |
2009 |
S 77 |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
0 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
1:16.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
558 |
1 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
1:16.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Mira Björkman |
2010 |
BORLÄNGE |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
SK NEPTUN |
1:14.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Nadja Travar |
2007 |
SK NEPTUN |
1:15.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Linn Olsson |
2010 |
BORLÄNGE |
1:15.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
8 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
SK ÄGIR |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
500 |
9 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
UPSALA S |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
515 |
0 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
1:14.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
DANDERYD |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
669 |
2 |
|
Eira Melhus-Tangen |
2007 |
Triton Lil |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
4 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
604 |
5 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SPIF SF |
1:12.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
613 |
6 |
|
Sara Wattad |
2006 |
SPIF SF |
1:12.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
7 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
SK NEPTUN |
1:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
8 |
|
Fanny Falk |
2008 |
S 77 |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
9 |
|
Alice Olsson |
2006 |
S 77 |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
0 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
577 |
1 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
SS04 |
1:10.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
2 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
750 |
3 |
|
Karoline Borg Simonsen |
2006 |
Trondhjems SLK |
1:09.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
760 |
4 |
|
Maari Randväli |
2009 |
AUD |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
5 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
6 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
759 |
7 |
|
Elli Lõvi |
2008 |
AUD |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
8 |
|
Ida Sundholm |
2005 |
NJURUNDA |
1:11.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
9 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
SKURU IK |
1:11.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 14:37:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|