Program för HEAD to Head 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen Head to Head 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 okt 2022 till den 9 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
400m Frisim Herrar ABC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
268 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
267 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:56.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
685 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
939 |
|
Alexandros Theodoru |
2007 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
574 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
790 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
4:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
941 |
|
Benjamin Toth |
2007 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
407 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
4:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
940 |
|
Andreas Theodoru |
2007 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Vincent Nordlander |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
326 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
779 |
|
David Alonso |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
4:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
598 |
|
Filip Lindeberg |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
405 |
|
Mattias Kvist |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
4:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
948 |
|
Andreas Toft Aase |
2008 |
Lambertseter SK |
NOR |
4:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:30.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
682 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:40.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
571 |
|
Movla Gerihanov |
2002 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:40.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
573 |
|
Iyas Kalash |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
892 |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:44.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
697 |
|
Tee Thern |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
309 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:45.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
744 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
595 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
119 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:50.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
688 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
430 |
|
Sam Hamzehnejad |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
4:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
905 |
|
Wille Vantala |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:55.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
320 |
|
Lucas Goulet |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:58.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
321 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
5:02.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
403 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:03.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
311 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
5:05.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
316 |
|
Felix Bang |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
5:09.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
908 |
|
Jan Virransuo |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:12.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
148 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:18.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
23 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
904 |
|
Veikka-Eemil Lehtonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:20.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
409 |
|
Botvid Wiell |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
900 |
|
Roope Piironen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:28.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
369 |
|
Nikola Boskov |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
5:47.01 |
|
RES |
|
|
|
|
|
42 |
865 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
Ålands Simförening |
FIN |
5:48.70 |
L |
RES |
|
|
|
|
|
43 |
362 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
6:10.96 |
|
RES |
|
|
|
|
|
44 |
203 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
45 |
881 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
46 |
498 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
47 |
871 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
48 |
877 |
|
Alexander von Weymarn |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
49 |
202 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
50 |
304 |
|
Felix Norlin |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
51 |
319 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-09 13:08:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|