2023-01-30   06:17:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för HEAD to Head 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Polisen Head to Head 2022
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: SPIF
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 8 okt 2022 till den 9 okt 2022
1 200m Medley Damer ABC
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 22 Christine Ekman 1994 Simklubben Neptun SWE 2:17.90
2 33 Lovisa Ramsten 2005 Simklubben Neptun SWE 2:24.29
3 262 Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening SWE 2:24.53
4 891 Aliisa Soini 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:24.75 L
5 305 Isabel Teglöf 2003 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:28.28
6 299 Elvira Lönnberg Flores 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:28.33 L
7 788 Nadin Szeghalmi 2005 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 2:29.08
8 26 Lilly Eriksson 2004 Simklubben Neptun SWE 2:29.39
9 105 Amelia Gustafsson 2006 Simklubben Neptun SWE 2:31.50
10 108 Malva Eriksson 2006 Simklubben Neptun SWE 2:32.23
11 306 Johanna Bagelius 2004 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:32.37
12 887 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:33.37 L
13 886 Venla Holma 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:33.60 L
14 359 Julia Ottosson 2006 Södertälje Simsällskap SWE 2:34.26
15 327 Alma Brorson 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:34.69
16 361 Moa Forsgren 2008 Södertälje Simsällskap SWE 2:35.01
17 112 Nadja Travar 2007 Simklubben Neptun SWE 2:35.12
18 902 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:35.31
19 123 Hilma Stenbeck 2008 Simklubben Neptun SWE 2:36.65 L
20 889 Sofia Danska 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:36.76 L
21 653 Lina Thunvall 2008 Ösmo Simsällskap SWE 2:38.25
22 696 Cornelia Utgren 2007 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 2:38.28
23 861 Fanny Ek 1999 Ålands Simförening FIN 2:38.59
24 693 Wilma Danielsson 2006 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 2:38.75
25 263 Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening SWE 2:38.79
26 315 Emilia Säther 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:40.17
27 901 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:41.45 L
28 903 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:41.71
29 888 Amanda Ruusuvaara 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:42.44 L
30 591 Audrey Luo 2009 Väsby Simsällskap SWE 2:42.88
31 774 Evelina Kopparberg 2009 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 2:42.95
32 894 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:43.22
33 866 Wilma Danielsson 2005 Ålands Simförening FIN 2:43.35
34 893 Saara Pakomäki 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:43.51 L
35 771 Thea Severinsson 2008 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 2:43.53 L
36 456 Tea Hermelin 2008 Turebergs Simklubb SWE 2:44.25
37 322 Ofelia Öström 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:44.73
38 670 Alva Lindberg 2008 Ösmo Simsällskap SWE 2:44.94
39 602 Lovisa Burström 2008 Väsby Simsällskap SWE 2:46.27
40 761 Alice Sjödén-Sikström 2006 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 2:46.54
41 638 Evelina Dahlberg 2007 Åkersberga Simsällskap SWE 2:46.57
42 314 Elise Karlsson 2007 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:46.77
43 129 Felicia Forss 2009 Simklubben Neptun SWE 2:46.77
44 255 Johanna Granhällen 2002 Spårvägen Simförening SWE 2:47.69
45 909 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:49.43 L
46 438 Kamilla Beslekoeva 2007 Södertörns Simsällskap SWE 2:49.88 L
47 639 Moa Eiving 2008 Åkersberga Simsällskap SWE 2:50.97
48 313 Elin Borgman 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:51.25 L
49 132 Hedvig Kinnunen 2009 Simklubben Neptun SWE 2:51.61
50 323 Signe Sanneving 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 2:51.65
51 742 Sigrid Svanberg 2004 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 2:52.95
52 755 Adiyat Coles 2008 Falkenbergs Simklubb SWE 2:53.46 L
53 589 Amelie Jägemar 2008 Väsby Simsällskap SWE 2:54.75
54 732 Lova Hjort 2007 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 2:57.50
55 723 Martha Hammes 2008 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 2:57.88
56 367 Julia Boman 2008 Södertälje Simsällskap SWE 2:59.02
57 242 Lone Trygg Wik 2009 Spårvägen Simförening SWE 3:04.12 L
58 641 Olivia Blom 2008 Åkersberga Simsällskap SWE 3:06.83 L
59 281 Elsie Cooper 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 3:08.22 L
60 663 Nadja Wigren 2009 Ösmo Simsällskap SWE 3:08.43 L
61 507 Wilma Brunn 2007 Tyresö Simsällskap SWE 3:08.89
62 370 Sara Pölkki 2009 Södertälje Simsällskap SWE 3:09.34 L
63 143 Sofia Fahlen 2009 Simklubben Neptun SWE 3:09.48
64 516 Matilda Ireby 2009 Tyresö Simsällskap SWE 3:09.58 L
65 705 Daria Silinski 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 3:12.78 L
66 198 Molly McKechnie 2008 Skuru Idrottsklubb SWE 3:12.93 L
67 673 Molly Moback Uusimäki 2009 Ösmo Simsällskap SWE 3:14.17
68 220 Elma Butti 2009 Spårvägen Simförening SWE 3:16.22 L
69 245 Varnika Handa 2009 Spårvägen Simförening SWE 3:18.93
70 710 Lova Saari 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 3:22.39 L
71 850 Sofia Östling 2007 Älvsjö AIK Simförening SWE 3:24.59
72 288 Jaroslava Agnija Lapchine 2007 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 3:26.96 L
73 366 Isabell Samuelsson 2009 Södertälje Simsällskap SWE 3:28.69
74 297 Elisia Witt Hjort 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 3:31.75 L
75 371 Svea Strömwall 2009 Södertälje Simsällskap SWE 3:35.52 L
76 713 Signe Selmered 2009 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 3:38.31
77 287 Amanda Toverud 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
2022-10-09 13:08:27 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner