Program för HEAD to Head 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen Head to Head 2022
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 okt 2022 till den 9 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Herrar ABC
|
Final C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
NORRTÄLJE |
1:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
931 |
3 |
|
Sander Nordsveen |
2008 |
Lambertset |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Simon Rehn |
2008 |
SK NEPTUN |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Kasper Lee |
2008 |
SK NEPTUN |
1:01.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
6 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
SKK |
1:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
606 |
7 |
|
Erik Rizell |
2008 |
VÄSBY SS |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
892 |
8 |
|
Romeo Manner |
2008 |
AUi |
1:06.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
9 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
VÄSBY SS |
1:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Herrar ABC |
Final B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
595 |
2 |
|
Erik Svensson |
2007 |
VÄSBY SS |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
|
William Erneholm |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
4 |
|
Gustav Storell |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
587 |
5 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
VÄSBY SS |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
6 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
SKK |
1:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
607 |
7 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
VÄSBY SS |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
932 |
8 |
|
Anders Falnes Olsen |
2007 |
Lambertset |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
9 |
|
Hugo Östling |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Herrar ABC |
Final A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
526 |
2 |
|
Anton Kanth |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
575 |
3 |
|
Carl Göransson |
2000 |
VÄSBY SS |
1:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
780 |
5 |
|
Erik Brandt |
1999 |
SPIF SF |
57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
6 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
7 |
|
Mattias Kvist |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
609 |
8 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
VÄSBY SS |
1:01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
9 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-09 14:21:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|