Program för DM och St Erikssimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM och St Erikssimmet Stockholm (50m)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SDF/Spårvägen simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 jun 2022 till den 12 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Ryggsim Pojkar 13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
521 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
369 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:18.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
473 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
464 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
475 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
468 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
332 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:25.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
470 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
471 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
463 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
435 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:32.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
434 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
431 |
|
Simon Hamzehnejad |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
510 |
|
Henry Lövkist |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
350 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-07 11:50:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|