2022-12-10   00:30:25
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for XIX Gant Turku Junior Games

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Osallistujaluettelo
XIX GANT Turku Junior Games
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07 05 2022 - 07 05 2022
10 100m Vapaauinti P13, P12, P11
Sponsor: Korjauspartnerit
P11
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 180 Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb FIN 1:14.05
2 204 Nooa Ansamaa 2011 Åbo Simklubb FIN 1:22.84
3 95 Akseli Tauluvuori 2011 Rauman Uimaseura FIN 1:28.97
4 330 Jack Jensén 2011 Uimaseura Kaarina FIN 1:31.48
5 307 Yicheng August Li 2012 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:33.30
6 202 Eikka Laaksonen 2011 Åbo Simklubb FIN 1:36.65
7 296 Toivo Lumiainen 2012 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:42.63
8 335 Jackson Erfe 2012 Uimaseura Kaarina FIN 1:49.94
9 80 Thomas Kortelainen 2011 Raision Urheilijat FIN 1:51.97
10 332 Jan-Oskar Rantanen 2012 Uimaseura Kaarina FIN 1:59.26
11 130 Konsta Antikainen 2011 Salon Uimarit FIN 2:07.66
12 99 Reeti Ruohomäki 2012 Rauman Uimaseura FIN
13 336 Lukas Salonius 2013 Uimaseura Kaarina FIN
P12
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 269 Eetu Ääri 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:11.34
2 284 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:12.04
3 288 Lauri Seppälä 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:15.76
4 290 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:17.02
5 69 Anto Loukine 2010 Raision Urheilijat FIN 1:19.54
6 115 Patrik Kirves 2010 Salon Uimarit FIN 1:19.98
7 70 Arttu Rantanen 2010 Raision Urheilijat FIN 1:23.35
8 240 Johannes Heinonen 2010 Nokian Pyry FIN 1:23.48
9 124 Márton Kovács-Balogh 2010 Salon Uimarit FIN 1:25.60
10 71 Veikka Suvitie 2010 Raision Urheilijat FIN 1:27.74
11 355 Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura FIN 1:28.57
12 18 Arttu Kankaanpää 2010 Porin Uimaseura FIN 1:28.90
13 305 Lauri Vuori 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:29.47
14 128 Santtu Lähdeniitty 2010 Salon Uimarit FIN 1:30.17
15 112 Voitto Lehtinen 2010 Salon Uimarit FIN 1:30.91
16 98 Dobromir Peykov 2010 Rauman Uimaseura FIN 1:35.60
17 315 Verneri Skog 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:36.22
18 225 Eelis Kaila 2010 Åbo Simklubb FIN 1:41.14
19 211 Taneli Nisonen 2010 Åbo Simklubb FIN 1:45.99
20 79 Kirill Gorokhov 2010 Raision Urheilijat FIN 1:52.76
21 318 Ilmari Laaksonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:00.14
22 212 Eerikki Nisonen 2010 Åbo Simklubb FIN
23 333 Wilhelm Bergius 2010 Uimaseura Kaarina FIN
24 136 Sander Erik Vaga 2010 Salon Uimarit FIN
P13
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 343 Toivo Vuorenjuuri 2009 Gladius Kirkkonummi FIN 1:09.53
2 32 Viljami Rautiainen 2009 Porin Uimaseura FIN 1:14.96
3 191 Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb FIN 1:16.31
4 160 Niilo Lehtinen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:16.78
5 170 Taito Aaltonen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:17.53
6 123 Joona Ronkainen 2009 Salon Uimarit FIN 1:18.04
7 327 Oliver Rantanen 2009 Uimaseura Kaarina FIN 1:20.03
8 184 Verneri Mäkinen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:20.37
9 131 Samu Veikkola 2009 Salon Uimarit FIN 1:22.37
10 87 Eeli Mikkonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:23.37
11 219 Niklas Komi 2009 Åbo Simklubb FIN 1:31.88
12 177 Aarne Lehtonen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:32.55
13 362 Henry Pettinen 2009 Loimaan Uimaseura FIN 1:33.52
14 67 Elian Sainio 2009 Raision Urheilijat FIN 1:34.73
07-05-2022 09.02.21 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner