2022-10-06   08:23:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
XIX GANT Turku Junior Games
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07 05 2022 - 07 05 2022
13 50m Perhosuinti T17, T11, T10
Sponsor: LKV Suominen Oy
T10
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 90 Minttu Hellsten 2012 Rauman Uimaseura FIN 44.52
2 356 Kaisa Turta 2012 Loimaan Uimaseura FIN 48.54
3 349 Flóra Jolsvai 2012 Gladius Kirkkonummi FIN 50.19
4 121 Fanni Karttunen 2012 Salon Uimarit FIN 53.53
5 235 Hilma Piitari 2012 Uinti-Vakka FIN
6 226 Amanda Mäkinen 2012 Åbo Simklubb FIN
7 364 Henni Pyy 2012 Loimaan Uimaseura FIN
T11
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 299 Venla Pentikäinen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 38.98
2 268 Ella Ääri 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 40.05
3 196 Aino Rauta 2011 Åbo Simklubb FIN 42.28
4 342 Aida Herranen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 43.19
5 113 Helmiina Härri 2011 Salon Uimarit FIN 43.72
6 16 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 45.63
7 88 Miisa Pärssinen 2011 Rauman Uimaseura FIN 46.74
8 76 Siiri Alaluusua 2011 Raision Urheilijat FIN 47.74
9 24 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 47.82
10 4 Iina Mäkitalo 2011 Kankaanpään Uimarit FIN 47.88
11 75 Emma Oikarainen 2011 Raision Urheilijat FIN 48.98
12 310 Sara Walve 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 52.60
13 116 Heta Lesonen 2011 Salon Uimarit FIN 1:00.59
14 3 Moona Korvala 2011 Kankaanpään Uimarit FIN 1:02.88
15 2 Venla Rainerma 2011 Kankaanpään Uimarit FIN
16 199 Edith Syrjänen 2011 Åbo Simklubb FIN
17 312 Anni Nyyssönen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
T17
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 40 Milla Karttunen 2005 Raision Urheilijat FIN 28.91
2 248 Venla Holma 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 29.55
3 255 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 29.98
4 246 Ellen Kaituri 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 30.33
5 10 Emilia Rahola 2006 Porin Uimaseura FIN 30.95
6 139 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb FIN 31.28
7 145 Ella Suominen 2005 Åbo Simklubb FIN 31.33
8 243 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 31.57
9 159 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb FIN 31.57
10 152 Cecilia Rönnlund 2006 Åbo Simklubb FIN 31.57
11 44 Sabina Rakhimova 2005 Raision Urheilijat FIN 31.60
12 149 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 31.78
13 263 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 31.88
14 39 Rita Heinonen 2006 Raision Urheilijat FIN 31.92
15 138 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb FIN 31.96
16 143 Kukka Kangas 2005 Åbo Simklubb FIN 31.98
17 162 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb FIN 32.92
18 9 Hilla Känkänen 2006 Porin Uimaseura FIN 33.40
19 272 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.74
20 142 Kristina Grimbaum 2005 Åbo Simklubb FIN 34.26
21 156 Agnes Ruusumo 2007 Åbo Simklubb FIN 34.46
22 185 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb FIN 34.85
23 106 Ella Lindholm 2008 Salon Uimarit FIN 34.89
24 262 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 34.90
25 250 Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 34.96
26 17 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura FIN 35.07
27 31 Meea Marjamäki 2008 Porin Uimaseura FIN 35.40
28 321 Maikki Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina FIN 35.91
29 237 Kiia Koivisto 2007 Vesihelmen Uimaseura FIN 36.09
30 257 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.15
31 322 Alina Vanhatalo 2006 Uimaseura Kaarina FIN 36.49
32 254 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.63
33 175 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb FIN 37.02
34 20 Minttu-Ilona Saine 2008 Porin Uimaseura FIN 37.06
35 166 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb FIN 37.13
36 179 Vilma Keski-Korsu 2009 Åbo Simklubb FIN 37.29
37 151 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb FIN 38.58
38 350 Essi Kallio 2008 Loimaan Uimaseura FIN 40.18
39 298 Veera Vilhelma Kiukkonen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 40.21
40 319 Aino Norrdal 2006 Uimaseura Kaarina FIN 40.32
41 110 Emma Laaksonen 2009 Salon Uimarit FIN 42.10
42 125 Lilli Toivonen 2009 Salon Uimarit FIN 44.56
43 265 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 45.96
44 34 Henna Mäkelä 2009 Porin Uimaseura FIN 46.05
45 292 Nea Niemi 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 46.38
46 201 Lova Sandberg 2009 Åbo Simklubb FIN 50.33
47 347 Ada Sunnarborg 2008 Gladius Kirkkonummi FIN 50.89
48 326 Aada Kanervo 2009 Uimaseura Kaarina FIN 51.70
49 341 Minni Rajalin 2009 Gladius Kirkkonummi FIN 53.31
07-05-2022 09.02.23 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner