2022-10-06   09:54:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
XIX GANT Turku Junior Games
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07 05 2022 - 07 05 2022
14 50m Perhosuinti P18, P12, P11
Sponsor: Suomen Asunnon Osto
P11
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 35 Gabriel Kannisto 2011 Porin Uimaseura FIN 43.46
2 118 Urho Tammi 2011 Salon Uimarit FIN 46.13
3 352 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura FIN 47.00
4 187 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb FIN 56.12
5 297 Peetu Oksanen 2012 Aurajoen Uinti Ry FIN 56.36
P12
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 269 Eetu Ääri 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.37
2 115 Patrik Kirves 2010 Salon Uimarit FIN 40.35
3 107 Eemeli Havia 2010 Salon Uimarit FIN 41.25
4 94 Aatu Satola 2010 Rauman Uimaseura FIN 43.89
5 301 Venni Alho 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 44.86
6 295 Eino Kytöjoki 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 45.60
7 290 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 46.13
8 71 Veikka Suvitie 2010 Raision Urheilijat FIN 47.68
9 127 Aleksi Kärkkäinen 2010 Salon Uimarit FIN 48.44
10 355 Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura FIN 51.50
11 98 Dobromir Peykov 2010 Rauman Uimaseura FIN 51.51
12 70 Arttu Rantanen 2010 Raision Urheilijat FIN 53.13
13 124 Márton Kovács-Balogh 2010 Salon Uimarit FIN 1:00.73
14 69 Anto Loukine 2010 Raision Urheilijat FIN
P18
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 242 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 26.18
2 137 Jeremia Varonen 2004 Åbo Simklubb FIN 26.41
3 247 Konsta Vainio 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 28.26
4 7 Juho Törmä 2005 Porin Uimaseura FIN 28.52
5 154 Santeri Holmberg 2006 Åbo Simklubb FIN 28.75
6 41 Aaro Törnström 2006 Raision Urheilijat FIN 29.25
7 101 Matias Saarinen 2006 Salon Uimarit FIN 29.33
8 102 Miika Nurminen 2005 Salon Uimarit FIN 29.88
9 141 Aarni Linderborg 2005 Åbo Simklubb FIN 30.23
10 52 Veeti Hämäläinen 2006 Raision Urheilijat FIN 30.25
11 267 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 30.41
12 147 Max Allén 2005 Åbo Simklubb FIN 30.53
13 13 Benjamin Salo 2006 Porin Uimaseura FIN 30.58
14 146 Eemeli Arnell 2005 Åbo Simklubb FIN 31.06
15 153 Joel sulonen 2007 Åbo Simklubb FIN 31.68
16 140 Veeti Valdolin 2005 Åbo Simklubb FIN 31.71
17 245 Axel Leppähaara 2004 Aurajoen Uinti Ry FIN 32.03
18 279 Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 32.23
19 270 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.18
20 351 Roope Piironen 2007 Loimaan Uimaseura FIN 33.97
21 155 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb FIN 34.21
22 286 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 34.23
23 100 Olli Havia 2004 Salon Uimarit FIN 34.84
24 158 Christian Edelman 2007 Åbo Simklubb FIN 35.77
25 325 Topi Heinonen 2008 Uimaseura Kaarina FIN 37.11
26 193 Eloi Norrman 2008 Åbo Simklubb FIN 37.68
27 168 Matias Rauhala 2008 Åbo Simklubb FIN 38.80
28 148 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb FIN 40.00
29 353 Tuomas Lumme 2008 Loimaan Uimaseura FIN 40.45
30 176 Roope Rantanen 2008 Åbo Simklubb FIN 40.93
31 109 Miro Järvinen 2008 Salon Uimarit FIN 44.42
32 324 Max Kulmala 2008 Uimaseura Kaarina FIN 44.91
33 82 Miro Kuosmanen 2008 Raision Urheilijat FIN 47.87
34 363 Valtteri Mäkelä 2008 Loimaan Uimaseura FIN 52.10
35 213 Juska Nousiainen 2008 Åbo Simklubb FIN
36 365 Lauri Riitamaa 2007 Loimaan Uimaseura FIN
07-05-2022 09.02.23 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner