2022-10-06   09:31:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
XIX GANT Turku Junior Games
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07 05 2022 - 07 05 2022
17 400m Vapaauinti T12, T11
Sponsor: Intersport Sello
T11
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 299 Venla Pentikäinen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 6:03.00
2 89 Sienna Lehtola 2011 Rauman Uimaseura FIN 6:07.78
3 268 Ella Ääri 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 6:29.08
4 16 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 6:32.81
5 88 Miisa Pärssinen 2011 Rauman Uimaseura FIN 6:40.98
6 196 Aino Rauta 2011 Åbo Simklubb FIN
7 4 Iina Mäkitalo 2011 Kankaanpään Uimarit FIN
8 188 Elli Kiviluoto 2011 Åbo Simklubb FIN
T12
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 171 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb FIN 5:31.70
2 174 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb FIN 5:43.33
3 173 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb FIN 5:43.98
4 1 Tara Hallia 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 5:45.61
5 61 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat FIN 5:52.25
6 278 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 5:58.70
7 302 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 6:00.49
8 122 Alisa Karttunen 2010 Salon Uimarit FIN 6:03.52
9 329 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina FIN 6:04.25
10 93 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura FIN 6:04.51
11 182 Emmi Pekanheimo 2010 Åbo Simklubb FIN 6:09.54
12 340 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 6:16.48
13 218 Elli Sihvonen 2010 Åbo Simklubb FIN 6:29.33
14 91 Aleksandra Mattila 2010 Rauman Uimaseura FIN 7:16.57
15 203 Daniela Eloranta 2010 Åbo Simklubb FIN
16 339 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN
17 345 Maia Jauhonen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN
18 222 Sofia Huttunen 2010 Åbo Simklubb FIN
19 200 Elsa Engström 2010 Åbo Simklubb FIN
20 190 Janessa Pihlava 2010 Åbo Simklubb FIN
21 198 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb FIN
22 183 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb FIN
23 285 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN
24 346 Maria Laperie 2010 Gladius Kirkkonummi FIN
25 206 Sanni Tyrni 2010 Åbo Simklubb FIN
07-05-2022 09.02.26 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner