2022-10-06   09:01:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
XIX GANT Turku Junior Games
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07 05 2022 - 07 05 2022
22 50m Rintauinti P18, P11
Sponsor: Muovitech Finland Oy
P11
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 35 Gabriel Kannisto 2011 Porin Uimaseura FIN 49.57
2 330 Jack Jensén 2011 Uimaseura Kaarina FIN 53.34
3 187 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb FIN 54.15
4 202 Eikka Laaksonen 2011 Åbo Simklubb FIN 55.05
5 307 Yicheng August Li 2012 Aurajoen Uinti Ry FIN 56.70
6 118 Urho Tammi 2011 Salon Uimarit FIN 56.79
7 80 Thomas Kortelainen 2011 Raision Urheilijat FIN 1:01.37
8 239 Miska Leivo 2012 Vesihelmen Uimaseura FIN 1:12.81
9 336 Lukas Salonius 2013 Uimaseura Kaarina FIN 1:18.55
10 130 Konsta Antikainen 2011 Salon Uimarit FIN 1:23.75
11 99 Reeti Ruohomäki 2012 Rauman Uimaseura FIN
12 332 Jan-Oskar Rantanen 2012 Uimaseura Kaarina FIN
13 229 Niilo Arnell 2012 Åbo Simklubb FIN
14 223 Aleksi Pesonen 2012 Åbo Simklubb FIN
P18
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 102 Miika Nurminen 2005 Salon Uimarit FIN 33.09
2 148 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb FIN 33.33
3 242 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.35
4 137 Jeremia Varonen 2004 Åbo Simklubb FIN 33.36
5 267 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.39
6 247 Konsta Vainio 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.81
7 158 Christian Edelman 2007 Åbo Simklubb FIN 34.34
8 154 Santeri Holmberg 2006 Åbo Simklubb FIN 34.85
9 144 Frans Sandblom 2006 Åbo Simklubb FIN 34.89
10 7 Juho Törmä 2005 Porin Uimaseura FIN 35.62
11 147 Max Allén 2005 Åbo Simklubb FIN 36.27
12 100 Olli Havia 2004 Salon Uimarit FIN 36.61
13 141 Aarni Linderborg 2005 Åbo Simklubb FIN 36.62
14 8 Juho Kallio 2007 Porin Uimaseura FIN 37.24
15 146 Eemeli Arnell 2005 Åbo Simklubb FIN 37.83
16 155 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb FIN 38.11
17 164 Amos Korin 2008 Åbo Simklubb FIN 38.46
18 140 Veeti Valdolin 2005 Åbo Simklubb FIN 40.22
19 261 Oliver Jokinen 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 40.80
20 365 Lauri Riitamaa 2007 Loimaan Uimaseura FIN 41.45
21 279 Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 42.05
22 193 Eloi Norrman 2008 Åbo Simklubb FIN 43.20
23 176 Roope Rantanen 2008 Åbo Simklubb FIN 43.84
24 258 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 43.98
25 282 Oliver Rautala 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 44.25
26 366 Peter Kanninen 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 44.81 JÄL
27 367 Urho Lumiainen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 45.14 JÄL
28 324 Max Kulmala 2008 Uimaseura Kaarina FIN 45.33
29 213 Juska Nousiainen 2008 Åbo Simklubb FIN 47.34
30 271 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 49.23
31 353 Tuomas Lumme 2008 Loimaan Uimaseura FIN 50.13
32 230 Eero Oksanen 2007 Åbo Simklubb FIN 50.61
07-05-2022 09.02.29 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner