Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
XIX GANT Turku Junior Games
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
07 05 2022 - 07 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Rintauinti P18, P11 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Muovitech Finland Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P11 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
35 |
|
Gabriel Kannisto |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
330 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
53.34 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
187 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
202 |
|
Eikka Laaksonen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
307 |
|
Yicheng August Li |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Urho Tammi |
2011 |
Salon Uimarit |
FIN |
56.79 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Thomas Kortelainen |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
239 |
|
Miska Leivo |
2012 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
336 |
|
Lukas Salonius |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Konsta Antikainen |
2011 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
99 |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
332 |
|
Jan-Oskar Rantanen |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Niilo Arnell |
2012 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
223 |
|
Aleksi Pesonen |
2012 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P18 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
102 |
|
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
FIN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
148 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
267 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
247 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
158 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Santeri Holmberg |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
144 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Juho Törmä |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Max Allén |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Olli Havia |
2004 |
Salon Uimarit |
FIN |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Juho Kallio |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
146 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
155 |
|
Ilari Linderborg |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
164 |
|
Amos Korin |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
140 |
|
Veeti Valdolin |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
261 |
|
Oliver Jokinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
365 |
|
Lauri Riitamaa |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
279 |
|
Robert Pukki |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
176 |
|
Roope Rantanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
258 |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
282 |
|
Oliver Rautala |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
366 |
|
Peter Kanninen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
44.81 |
|
JÄL |
|
27 |
367 |
|
Urho Lumiainen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
45.14 |
|
JÄL |
|
28 |
324 |
|
Max Kulmala |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
213 |
|
Juska Nousiainen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
271 |
|
IAN GONZALEZ CATON |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
353 |
|
Tuomas Lumme |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
230 |
|
Eero Oksanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
50.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-05-2022 09.02.29 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|