2022-10-06   08:57:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma XIX Gant Turku Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
XIX GANT Turku Junior Games
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07 05 2022 - 07 05 2022
3 200m Sekauinti T15, T13, T12, T11, T10
Sponsor: Boomerang ProFashion Oy
T10
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 92 Elsa Nevalainen 2012 Rauman Uimaseura FIN 3:30.34
2 356 Kaisa Turta 2012 Loimaan Uimaseura FIN 3:51.92
3 90 Minttu Hellsten 2012 Rauman Uimaseura FIN 3:57.59
4 235 Hilma Piitari 2012 Uinti-Vakka FIN
T11
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 299 Venla Pentikäinen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:09.04
2 342 Aida Herranen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 3:19.68
3 196 Aino Rauta 2011 Åbo Simklubb FIN 3:22.89
4 16 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 3:25.46
5 89 Sienna Lehtola 2011 Rauman Uimaseura FIN 3:28.48
6 76 Siiri Alaluusua 2011 Raision Urheilijat FIN 3:29.65
7 24 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 3:38.59
8 88 Miisa Pärssinen 2011 Rauman Uimaseura FIN 3:58.05
9 2 Venla Rainerma 2011 Kankaanpään Uimarit FIN 4:12.94
10 3 Moona Korvala 2011 Kankaanpään Uimarit FIN
11 291 Lotta Kunttu 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
T12
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 285 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:02.90
2 1 Tara Hallia 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 3:05.48
3 171 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb FIN 3:07.81
4 173 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb FIN 3:12.98
5 222 Sofia Huttunen 2010 Åbo Simklubb FIN 3:17.48
6 329 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina FIN 3:18.06
7 33 Eevia Marjamäki 2010 Porin Uimaseura FIN 3:18.76
8 93 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura FIN 3:20.03
9 340 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 3:30.16
10 117 Saara Solkinen 2010 Salon Uimarit FIN 3:32.09
11 339 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 3:33.83
12 328 Olivia Vanne 2010 Uimaseura Kaarina FIN 3:40.70
13 91 Aleksandra Mattila 2010 Rauman Uimaseura FIN 3:48.03
14 133 Senni Helskyaho 2010 Salon Uimarit FIN 3:50.33
15 360 Oona Kiiski 2010 Loimaan Uimaseura FIN 4:07.93
16 309 Iina Raitaluoma 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 4:13.86
17 346 Maria Laperie 2010 Gladius Kirkkonummi FIN
18 357 Elisa Turta 2010 Loimaan Uimaseura FIN
19 345 Maia Jauhonen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN
T13
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 162 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb FIN 2:37.97
2 253 Sofia Danska 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:40.04
3 272 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:43.67
4 159 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb FIN 2:44.84
5 185 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb FIN 2:45.09
6 166 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb FIN 2:47.49
7 274 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:54.28
8 36 Lili Kannisto 2009 Porin Uimaseura FIN 2:56.36
9 179 Vilma Keski-Korsu 2009 Åbo Simklubb FIN 2:58.59
10 175 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb FIN 3:08.41
11 338 Ava Herranen 2009 Gladius Kirkkonummi FIN 3:12.87
12 26 Sara Hakonen 2009 Porin Uimaseura FIN 3:17.41
13 38 Saara Sällilä 2009 Porin Uimaseura FIN 3:56.40
14 201 Lova Sandberg 2009 Åbo Simklubb FIN
T14
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 104 Aliisa Soini 2007 Salon Uimarit FIN 2:28.43
2 149 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 2:31.13
3 241 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:31.20
4 248 Venla Holma 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:34.89
5 11 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura FIN 2:39.58
6 103 Aurora Änäkkälä 2007 Salon Uimarit FIN 2:40.13
7 275 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:42.96
8 252 Amanda Ruusuvaara 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:46.60
9 262 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:48.22
10 254 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:48.69
11 17 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura FIN 2:51.88
12 156 Agnes Ruusumo 2007 Åbo Simklubb FIN 2:52.73
13 277 Lotta Luotola 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:53.09
14 138 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb FIN 2:53.83
15 30 Rebekka Pihl 2008 Porin Uimaseura FIN 2:54.81
16 31 Meea Marjamäki 2008 Porin Uimaseura FIN 3:06.12
17 20 Minttu-Ilona Saine 2008 Porin Uimaseura FIN 3:08.63
18 298 Veera Vilhelma Kiukkonen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:17.53
19 292 Nea Niemi 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:33.71
20 265 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:38.85
21 347 Ada Sunnarborg 2008 Gladius Kirkkonummi FIN 3:41.31
22 294 Eevi Klaara Orenshtein 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN
07-05-2022 09.02.16 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner