2022-06-29   13:59:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Bakken Kids Cup 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
1 400m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 44 Louise Olsen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 4:54.70 EFT
2 20 Silje Rasmussen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 5:03.92
3 2 Caja Basler Abildgaard 2009 A6 JGI-Swim DEN 5:09.77
4 120 Freja Itenov 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 5:27.48
5 126 Cirkeline Feldt-Sørensen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:34.11
6 78 Silke Holtz 2010 Sigma Swim Allerød DEN 5:34.42
7 130 Ella Lindum Andersen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:42.45
8 135 Rosa Marie Sandgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:45.00
9 119 Sofie Ross 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 5:51.75 EFT
10 82 Amanda Hartvigsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 6:11.88
11 133 Elvera Teilmann 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 6:14.49
12 134 Ea Balder 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 6:35.26
13 132 Clara Povlsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 6:39.62
14 153 Vigga Lou Holte Hansen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 7:03.09
15 30 Sofie Holstein Grynnerup 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
20-06-2022 15:11.04 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
2 400m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 4 Frederik Kepp Jensen 2007 A6 JGI-Swim DEN 4:31.02
2 18 Harald Rasmus Svendsen 2007 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 4:33.61
3 146 Mathias Hald 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 4:57.35
4 60 Julius Drachmann 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 5:05.84
5 118 Frederik Salling 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 5:06.53
6 64 Axel Bonke Jensen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 5:21.00
7 196 Marcus Albjerg 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 5:23.76
8 125 Bastian Johnsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:31.05
9 124 Axel Bundgaard Lorentzen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:32.49
10 142 Mikkel Skou Elgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:48.48
11 23 Silas Hammer Toftkær 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 6:00.22
12 140 Rares Enache 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 6:11.34
20-06-2022 15:11.05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
3 100m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 3 Clara Scheibye 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:11.48
2 19 Signe Grynnerup 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:16.23
3 72 Madicken Markussen 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:22.00
4 7 Liv Frost Juhler 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:24.34
5 77 Silja Sofia Linderoth 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:27.03
6 135 Rosa Marie Sandgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:28.67
7 45 Alberte K. Jacobsen 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:28.81
8 139 Sophia Arboe Marthedal 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:30.59
9 22 Melissa Walther Capito 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:33.54
20-06-2022 15:11.05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
4 100m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 5 Jacob Uldall-Jessen 2007 A6 JGI-Swim DEN 1:05.39
2 1 Alexander Merl Larsen 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:10.85
3 145 Matti Lundin Brockdorff 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:13.34
4 61 Lukas Højfeldt 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:20.09
5 62 Aksel Danielsen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:20.37
6 225 Jens Nielsen 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:24.00 EFT
7 6 Magnus Svane Hartmann 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:24.46
8 154 Victor Ploug Mattson 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:24.83
9 124 Axel Bundgaard Lorentzen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:25.26
10 80 Raymi Noah Trevino Hansen 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:35.07
11 148 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN
12 203 Silas Argueta Andersen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
20-06-2022 15:11.05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
5 100m Rygsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 147 Maria Holstein Arnesen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:16.79
2 65 Caroline Leander Søltoft 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:17.51
3 76 Selma Langkjær 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:19.64
4 126 Cirkeline Feldt-Sørensen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:20.46
5 119 Sofie Ross 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:20.92
6 79 Siri Egholm Høgh 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:22.72
7 68 Ella Wolffbrandt 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:23.71
8 49 Camilla Vastrup 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:24.26
9 50 Caroline Møllebro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:24.39
10 53 Mai Ellen Frederiksen 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:28.54
11 67 Dagmar Mulipola 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:31.07
12 54 Maria Hou 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:31.23
13 133 Elvera Teilmann 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:31.42
14 71 Kaya Wismar 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:32.03
15 153 Vigga Lou Holte Hansen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:32.30
16 52 Liva Dugbæk 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 1:36.88
17 58 Teresa Novak Bro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:38.00
18 88 Andrea Møller-Sørensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:39.06
19 200 Klara Rokkedal Jønsson 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:40.69
20 47 Annika Højfeldt 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:42.23
21 66 Clara Weng Lind-Christensen 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:44.30
22 95 Helena Hjartar 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:45.18
23 46 Alma Maaslet 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:46.03
24 89 Anna Cecilie Szameitat 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:48.38
25 24 Celine Hide 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:50.47
26 13 Augusta Leonhardt Marstrand 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:52.83
27 109 Silja Zøllner 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:52.86
28 100 Laura Marie Dalsberg-Jensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:53.26
29 111 Smilla Lemb Sørensen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:54.91
30 90 Annika Bendixen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:55.20
31 114 Vera Mollerup 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:57.91
32 105 Martha Hyldgaard Bigum 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:58.79
33 101 Laura Reuter 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:06.69
34 14 Gry Mattrup Lund-Hansen 2012 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 2:16.99
35 87 Andrea Lebahn 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:17.37
36 158 Frederikke Malmkjær 2014 Lyngby Svømmeklub DEN 2:17.86
37 159 Frederikke Feldt-Sørensen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:22.43
38 149 Johanna Dahl- Petersen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:23.28
39 127 Sofie Andersen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
40 129 Cecilie Kruse Sidenius 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
41 165 Ellen Marie Gammelgaard
Sandgaard
2014 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
42 121 Sosu L. Zhang 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
43 141 Magda Emilie Holte Hansen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
44 122 Julie La Cour Marker
Rasmussen
2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
45 91 Ella Berner 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
46 150 Liva Larsen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
47 160 Sara Nissen Suhr 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
48 128 Freja Andersen 2014 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
49 138 Ida Hansen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
50 116 Marie Larsen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
51 155 Paloma Alvarez Sigurd 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
52 163 Tilde Elisabeth Hansen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
53 92 Ida Wahl 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
54 137 Selma El-Khattam 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 3:00.00
55 136 Wenxi Zhang 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 3:00.00
56 201 Sofie Amalie Morthorst 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
57 39 Sofie Christiansen 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
58 208 Karla Laursen 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
59 32 Clara Langsager 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
60 15 Merle Unterberg 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN
20-06-2022 15:11.06 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
6 100m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 118 Frederik Salling 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:14.17
2 196 Marcus Albjerg 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:15.79
3 115 Conrad Buhl 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:16.21
4 55 Peter Klitvang 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:16.47
5 75 Oscar Kaiser Djørup 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:16.73
6 63 Andreas Moesgaard 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:17.02
7 60 Julius Drachmann 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:17.03
8 23 Silas Hammer Toftkær 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:21.55
9 56 Sebastian Rønnoe 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 1:22.91
10 16 Malias Thirup-Bielefeldt 2009 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:30.76
11 73 Mads Klinkby 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:32.11
12 27 Asbjørn Christiansen 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:32.58
13 74 Max Schou-Sørensen 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:32.74
14 29 Noah Dietrichsen 2010 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:33.77
15 198 Rasmus Kohave Sørensen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:34.69
16 69 Frederik Lollike 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:37.15
17 28 Malthe Jensen 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:40.26
18 26 Nicklas Kofoed 2010 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:42.84
19 94 Frederik Hald 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:46.14
20 144 Karl Griff Olsen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:50.86
21 110 Simon Hammershaimb 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:51.03
22 9 Rasmus Dall Kristensen 2013 A6 JGI-Swim DEN 1:51.83
23 107 Nikolas Valdemar Rasmussen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:52.28
24 206 Frederik Holm Nielsen 2011 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:53.63
25 102 Mads Skovsgaard Salling 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:53.87
26 96 Hjalte Håkansson 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:55.18
27 99 Jonas Xiaoyan Liu 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:55.25
28 12 Sylvester Haugsted 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 2:05.12
29 86 Alexander Ross 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:07.54
30 103 Magnus Palsgaard 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:14.44
31 83 Hannibal Sejr Jensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
32 38 Mikkel Christensen 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
33 11 Sebastian Munch Lange 2013 A6 JGI-Swim DEN
34 35 Johan Høj 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
35 33 Daniel Nissen 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
36 17 Christoffer Kofoed 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
37 199 Alexander Duckert 2011 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
38 156 Thure Frej Salewski Secher 2013 Lyngby Svømmeklub DEN
39 123 Magnus Peick-Kristensen 2014 Lyngby Svømmeklub DEN
40 161 Nikolaj Bryde Frisk 2012 Lyngby Svømmeklub DEN
41 36 Kilian Krog Slot 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
42 207 Marcus Sonne 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
43 34 Ivan Buhl Lund 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
44 25 Lucas Christensen 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
20-06-2022 15:11.06 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
7 100m Brystsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 44 Louise Olsen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:17.00 EFT
2 119 Sofie Ross 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:29.13
3 70 Ida Langseth 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:30.71
4 82 Amanda Hartvigsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:30.80
5 147 Maria Holstein Arnesen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:34.71
6 120 Freja Itenov 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:36.51 EFT
7 45 Alberte K. Jacobsen 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:36.70
8 30 Sofie Holstein Grynnerup 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:37.83
9 49 Camilla Vastrup 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:38.32
10 197 Ella Janniche 2011 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:40.38
11 132 Clara Povlsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:41.70
12 22 Melissa Walther Capito 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:46.39
13 13 Augusta Leonhardt Marstrand 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:48.05
14 54 Maria Hou 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:50.68
15 200 Klara Rokkedal Jønsson 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:55.68
16 134 Ea Balder 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:58.13
17 104 Marie Guldberg-Magnusdottir 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 2:00.92
18 205 Sophia Møller 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 2:13.82
19 24 Celine Hide 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 2:15.87
20 31 Molly Hansen 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 2:21.98
21 108 Selma Prause-Knudsen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:40.00
22 37 Klara Devalt 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 3:24.61
20-06-2022 15:11.06 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
8 100m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 115 Conrad Buhl 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:28.52
2 62 Aksel Danielsen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:28.54
3 225 Jens Nielsen 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:32.00 EFT
4 125 Bastian Johnsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:32.68
5 48 Axel Skov Andersson 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:32.80
6 80 Raymi Noah Trevino Hansen 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:34.13
7 51 Elliot Leifelt 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:34.18
8 140 Rares Enache 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:36.97
9 148 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:37.35
10 23 Silas Hammer Toftkær 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:40.64
11 6 Magnus Svane Hartmann 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:41.67
12 57 Storm Federspiel 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:44.15
13 206 Frederik Holm Nielsen 2011 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:51.02
14 26 Nicklas Kofoed 2010 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:51.37
15 29 Noah Dietrichsen 2010 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:51.70
16 110 Simon Hammershaimb 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 2:00.00
17 142 Mikkel Skou Elgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 2:04.41
18 28 Malthe Jensen 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 2:19.69
19 106 Max Guldberg-Magnusson 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
20 85 Alexander Radko 2014 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
21 113 Sofus Prause-Knudsen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 3:00.00
22 204 Rune Skovgaard Christiansen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
23 10 Jonas Kjettrup Bjerrum 2013 A6 JGI-Swim DEN
24 40 Vilfred Skov Sejersten 2013 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
20-06-2022 15:11.06 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
9 100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 65 Caroline Leander Søltoft 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:06.88
2 70 Ida Langseth 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:08.76
3 120 Freja Itenov 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:08.90
4 2 Caja Basler Abildgaard 2009 A6 JGI-Swim DEN 1:09.15
5 126 Cirkeline Feldt-Sørensen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:09.77
6 78 Silke Holtz 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:11.03
7 135 Rosa Marie Sandgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:11.32
8 7 Liv Frost Juhler 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:12.37
9 77 Silja Sofia Linderoth 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:12.87
10 72 Madicken Markussen 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:13.13
11 68 Ella Wolffbrandt 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:14.41
12 76 Selma Langkjær 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:15.76
13 130 Ella Lindum Andersen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.87
14 50 Caroline Møllebro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:16.64
15 53 Mai Ellen Frederiksen 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:18.31
16 30 Sofie Holstein Grynnerup 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:18.78
17 71 Kaya Wismar 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:20.69
18 139 Sophia Arboe Marthedal 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:23.72
19 67 Dagmar Mulipola 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:25.18
20 58 Teresa Novak Bro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:25.32
21 59 Emily Novak Bro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:27.15
22 197 Ella Janniche 2011 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:27.73
23 15 Merle Unterberg 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:28.02
24 47 Annika Højfeldt 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:28.31
25 153 Vigga Lou Holte Hansen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:30.88
26 46 Alma Maaslet 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:32.33
27 66 Clara Weng Lind-Christensen 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:33.57
28 52 Liva Dugbæk 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 1:35.76
29 95 Helena Hjartar 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:36.75
30 88 Andrea Møller-Sørensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:37.47
31 14 Gry Mattrup Lund-Hansen 2012 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:50.03
32 100 Laura Marie Dalsberg-Jensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:50.03
33 108 Selma Prause-Knudsen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:50.96
34 90 Annika Bendixen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:52.07
35 104 Marie Guldberg-Magnusdottir 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:52.28
36 111 Smilla Lemb Sørensen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 1:57.25
37 114 Vera Mollerup 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:58.55
38 105 Martha Hyldgaard Bigum 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:58.63
39 87 Andrea Lebahn 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:00.58
40 101 Laura Reuter 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:05.75
41 138 Ida Hansen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
42 152 Alberte Hedegaard 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
43 163 Tilde Elisabeth Hansen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
44 92 Ida Wahl 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
45 41 Flora Bogø 2014 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
20-06-2022 15:11.07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
10 100m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 202 Parham Ahmadi Moghaddam 2007 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:05.12
2 118 Frederik Salling 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:05.25
3 63 Andreas Moesgaard 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:05.59
4 145 Matti Lundin Brockdorff 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:05.80
5 146 Mathias Hald 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 1:06.06
6 60 Julius Drachmann 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:06.49
7 48 Axel Skov Andersson 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:06.84
8 196 Marcus Albjerg 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:07.45
9 55 Peter Klitvang 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:08.12
10 61 Lukas Højfeldt 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:10.45
11 64 Axel Bonke Jensen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:10.85
12 51 Elliot Leifelt 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:10.85
13 125 Bastian Johnsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:12.72
14 203 Silas Argueta Andersen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:13.03
15 75 Oscar Kaiser Djørup 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:13.22
16 73 Mads Klinkby 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:14.92
17 56 Sebastian Rønnoe 2009 Sigma Swim Birkerød DEN 1:18.89
18 16 Malias Thirup-Bielefeldt 2009 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:19.99
19 69 Frederik Lollike 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:23.74
20 148 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:24.76
21 74 Max Schou-Sørensen 2010 Sigma Swim Allerød DEN 1:26.25
22 81 Elias Hoe Bertelsen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:27.92
23 12 Sylvester Haugsted 2011 A6 Svømmeklubben Laksen DEN 1:35.40
24 96 Hjalte Håkansson 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:39.52
25 85 Alexander Radko 2014 Lyngby Svømmeklub DEN 1:40.55
26 25 Lucas Christensen 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 1:47.49
27 107 Nikolas Valdemar Rasmussen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:47.94
28 9 Rasmus Dall Kristensen 2013 A6 JGI-Swim DEN 1:48.21
29 99 Jonas Xiaoyan Liu 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:48.50
30 106 Max Guldberg-Magnusson 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:50.57
31 94 Frederik Hald 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:52.82
32 207 Marcus Sonne 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 1:55.20
33 199 Alexander Duckert 2011 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 2:00.33
34 102 Mads Skovsgaard Salling 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:11.45
35 103 Magnus Palsgaard 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:18.18
36 161 Nikolaj Bryde Frisk 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
37 144 Karl Griff Olsen 2013 Lyngby Svømmeklub DEN 2:30.00
38 86 Alexander Ross 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 2:45.00
39 83 Hannibal Sejr Jensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN
20-06-2022 15:11.07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
11 200m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 20 Silje Rasmussen 2008 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 2:38.07
2 3 Clara Scheibye 2008 A6 JGI-Swim DEN 2:45.75
3 19 Signe Grynnerup 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 2:47.30
4 147 Maria Holstein Arnesen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 2:52.96
5 79 Siri Egholm Høgh 2010 Sigma Swim Allerød DEN 2:57.52
6 82 Amanda Hartvigsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:12.57
7 139 Sophia Arboe Marthedal 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:14.55
8 22 Melissa Walther Capito 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 3:18.31
9 132 Clara Povlsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:30.00
10 200 Klara Rokkedal Jønsson 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 3:44.46
11 89 Anna Cecilie Szameitat 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 3:45.00
12 59 Emily Novak Bro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 3:50.67
13 109 Silja Zøllner 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 4:00.00
14 88 Andrea Møller-Sørensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 4:00.00
15 201 Sofie Amalie Morthorst 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 4:04.53
16 205 Sophia Møller 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
17 208 Karla Laursen 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
20-06-2022 15:11.07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
12 200m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 18 Harald Rasmus Svendsen 2007 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 2:17.37
2 4 Frederik Kepp Jensen 2007 A6 JGI-Swim DEN 2:27.41
3 5 Jacob Uldall-Jessen 2007 A6 JGI-Swim DEN 2:27.73
4 1 Alexander Merl Larsen 2008 A6 JGI-Swim DEN 2:33.57
5 115 Conrad Buhl 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 2:37.75
6 202 Parham Ahmadi Moghaddam 2007 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 2:51.99
7 6 Magnus Svane Hartmann 2008 A6 JGI-Swim DEN 2:53.89
8 124 Axel Bundgaard Lorentzen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 2:57.15
9 203 Silas Argueta Andersen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 2:57.31
10 80 Raymi Noah Trevino Hansen 2008 Sigma Swim Allerød DEN 2:57.86
11 154 Victor Ploug Mattson 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:07.14
12 140 Rares Enache 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:08.28
13 57 Storm Federspiel 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 3:13.33
14 142 Mikkel Skou Elgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:15.97
15 29 Noah Dietrichsen 2010 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 3:18.32
16 198 Rasmus Kohave Sørensen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 3:19.69
17 81 Elias Hoe Bertelsen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 4:00.00
18 113 Sofus Prause-Knudsen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 4:00.00
19 27 Asbjørn Christiansen 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN
20 204 Rune Skovgaard Christiansen 2010 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN
20-06-2022 15:11.07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
13 4x100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 211 A6 Piger 1 2008 A6 DEN 4:34.98
2 213 Sigma Fast Girlz 1 2010 Sigma Swim DEN 4:39.80
3 166 LSK PIGER 1 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 4:46.60
4 215 Sigma Fast Girlz 3 2011 Sigma Swim DEN 5:05.33
5 214 Sigma Fast Girlz 2 2010 Sigma Swim DEN 5:09.92
6 219 Sigma Fast Girlz 4 2011 Sigma Swim DEN 5:51.22
7 168 LSK PIger 3 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 5:54.09
8 167 LSK PIGER 2 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:56.77
9 212 A6 Piger 2 2011 A6 DEN 6:03.15
10 173 Lsk Piger 4 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 6:46.25
20-06-2022 15:11.07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
14 4x100m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 209 A6 Drenge 1 2007 A6 DEN 4:00.80
2 217 Sigma Strong Boyz 2 2010 Sigma Swim DEN 4:31.40
3 169 LSK Drenge 1 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 4:46.28
4 216 Sigma Strong Boyz 1 2009 Sigma Swim DEN 4:55.97
5 170 LSK Drenge 2 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 5:24.74
6 218 Sigma Strong Boyz 3 2010 Sigma Swim DEN 5:28.62
7 210 A6 Drenge 2 2010 A6 DEN 5:35.95
8 171 LSK Drenge 4 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 6:51.99
9 172 Lsk Drenge 5 2012 Lyngby Svømmeklub DEN
20-06-2022 15:11.08 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub
Document
Deltagerliste
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
15 50m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 65 Caroline Leander Søltoft 2010 Sigma Swim Allerød DEN 32.82
2 135 Rosa Marie Sandgaard 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 35.12
3 72 Madicken Markussen 2010 Sigma Swim Allerød DEN 36.19
4 181 Julia Stanczyk 2010 Swim Team Taastrup DEN 36.62
5 45 Alberte K. Jacobsen 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 37.60
6 143 Emilia Hartvigsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 38.28
7 30 Sofie Holstein Grynnerup 2011 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 38.38
8 120 Freja Itenov 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 38.40
9 78 Silke Holtz 2010 Sigma Swim Allerød DEN 38.91
10 130 Ella Lindum Andersen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 39.62
11 21 Dyveke Larsen 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 41.01
12 134 Ea Balder 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 41.46
13 22 Melissa Walther Capito 2009 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 42.83
14 133 Elvera Teilmann 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 42.96
15 58 Teresa Novak Bro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 43.66
16 174 Adele Svendsen 2011 Swim Team Taastrup DEN 43.71
17 151 Irma-Elvira Hempel 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 44.73
18 200 Klara Rokkedal Jønsson 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 47.37
19 24 Celine Hide 2012 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 50.97
20 47 Annika Højfeldt 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 53.03
21 98 Ida-Sofie Rich 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 53.16
22 59 Emily Novak Bro 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 54.04
23 208 Karla Laursen 2012 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 54.83
24 15 Merle Unterberg