2022-10-01   00:06:23
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Medanrodno prvenstvo Kranja 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Mednarodno prvenstvo Kranja 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: PK Triglav
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 4, 2022 to jun. 5, 2022
18 50m Delfin Ženske
Abs žensk 26.35 Nastja Govejšek 1997  (SLO) London (GBR) 5/16/2016
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 185 Neža Klančar 2000 Plavalni klub Olimpija SLO 26.38
2 112 Tina Čelik 2001 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 28.33
3 56 Julia Haar 2007 LLZ Steiermark AUT 28.36
4 227 Hana Sekuti 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 28.66
5 225 Maja Lajbaher 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 28.72
6 310 Amelie Zachenhuber 2004 TB 1888 Erlangen GER 28.95
7 160 Ema Čerin 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 29.05
8 183 Sara Mihalič 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 29.47
9 59 Hannah Falkner 2007 LLZ Steiermark AUT 29.95
10 34 Flora klimesch 2006 Austria AUT 30.19
11 147 Nika Habič 2004 Plavalni klub Ilirija SLO 30.20
12 28 Anna       Šnajdarová 2005 Plavecký klub Zlín CZE 30.33
13 300 Zala Mojsilovič Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 30.54
14 131 Kaja Predalič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 30.63
15 308 Ema Vrbinc 2008 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 30.71
16 257 Špela Pohorec 2007 Plavalni klub Velenje SLO 30.75
17 17 Klara Zach-Kiesling 2005 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 31.03
18 166 Zara Zorko 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 31.16
19 32 Fabienne Pavlik 2004 Austria AUT 31.16
20 151 Ava Luna Rihtman 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 31.25
21 270 Maja Levstek 2005 Plavalni klub Ribnica SLO 31.39
22 242 Sonča Frelih Uhelj 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 31.60
23 98 Ema Tereza Pulko 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 31.65
24 304 Emma Krevs 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 31.76
25 199 Julija Švagelj Repolusk 2006 Plavalni klub Branik Maribor SLO 31.85
26 96 Blaža Pajntar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 31.99
27 209 Maša Vasiljević 2007 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 32.48
28 192 Sara Lampret 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 32.64
29 297 Evelyn Najvirt 2007 Plavalno društvo Maribor SLO 33.82
30 247 Ivana Lukan 2008 Plavalni klub Kamnik SLO 33.87
31 155 Vita Trtnik 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 33.90
32 196 Anja Bezlaj 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 33.95
33 188 Pia Ovijač 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 34.26
34 12 Elina Meichel 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 34.32
35 122 Jana Čušin 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 35.00
36 153 Aleksandra Godec 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 35.65
37 234 Naja Pori 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 35.90
38 71 Anna-Maria Kruse SC Prinz Eugen München 35.94
2007 GER
39 15 Mala Schober Vienna Aquatic Schwimmclub 36.30
2009 AUT
40 168 Rebeka Bolha Stoisavljevič Plavalni klub Olimpija 36.49
2006 SLO
41 73 Coco Nomrowski SC Prinz Eugen München 36.50
2008 GER
42 13 Luisa Meichel Vienna Aquatic Schwimmclub 37.30
2011 AUT
43 204 Naja Novak Plavalni klub Branik Maribor 37.53
2008 SLO
44 201 Lia Krivec Pukšič Plavalni klub Branik Maribor 38.34
2008 SLO
45 90 Maja Maletić Plavalni klub Triglav Kranj 39.49
2008 SLO
46 202 Ana Herodež Plavalni klub Branik Maribor 39.76
2008 SLO
47 97 Ela Klara Pulko Plavalni klub Triglav Kranj 43.39
2010 SLO
48 283 Ana Jelovšek Športno društvo Riba
1984 SLO
2022-06-02 09:37:37 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner