2022-10-06   18:44:09
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Medanrodno prvenstvo Kranja 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Mednarodno prvenstvo Kranja 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: PK Triglav
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 4, 2022 to jun. 5, 2022
20 50m Hrbtno Ženske
Abs žensk 29.11 Ava Schollmayer 1999  (SLO) Dordrecht (NED) 7/11/2014
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 180 Anemari Košak 1996 Plavalni klub Olimpija SLO 29.19
2 35 Nina Gangl 2003 Austria AUT 29.52
3 263 Aida Jusić 2002 Plavalni klub Velenje SLO 29.90
4 229 Neli Pšeničnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 29.96
5 25 Elena Fürst 2007 1. LSK Heindl AUT 30.41
6 117 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 30.77
7 49 Emilia Schifflhuber 2006 ESV St. Pölten AUT 31.00
8 58 Snejana Popov 2001 LLZ Steiermark ROU 31.12
9 261 Najya Hana Jukić 2008 Plavalni klub Velenje SLO 31.16
10 139 Ula Rožič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 31.29
11 55 Valentina Passer 2007 LLZ Steiermark AUT 31.67
12 166 Zara Zorko 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 31.90
13 253 Iza Videc 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 32.01
14 270 Maja Levstek 2005 Plavalni klub Ribnica SLO 32.01
15 38 Maria Eder 2007 Austria AUT 32.04
16 74 Emilia Nüssler 2004 SC Prinz Eugen München GER 32.04
17 52 Larissa Pyrek 2007 LLZ Steiermark AUT 32.54
18 150 Tjaša Lipoglavšek 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 32.75
19 274 Zara Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 33.01
20 133 Rebeka Nikolič Krištof 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 33.07
21 167 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 33.08
22 164 Ana Hajdinjak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 33.36
23 304 Emma Krevs 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 33.44
24 110 Zala Pogačar 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 33.80
25 147 Nika Habič 2004 Plavalni klub Ilirija SLO 34.36
26 184 Gaja Lucija Valant 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 34.54
27 298 Lina Maltarić 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 34.56
28 165 Tinkara Novak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 34.62
29 200 Anina Kirbiš 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 34.95
30 264 Živa Perc 2007 Plavalni klub Velenje SLO 35.24
31 192 Sara Lampret 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 35.37
32 12 Elina Meichel 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 35.73
33 299 Špela Sedič 2006 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 35.77
34 201 Lia Krivec Pukšič 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 35.82
35 249 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik SLO 36.22
36 300 Zala Mojsilovič Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 36.74
37 188 Pia Ovijač 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 36.87
38 71 Anna-Maria Kruse 2007 SC Prinz Eugen München GER 37.00
39 15 Mala Schober 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 37.04
40 70 Luna Hauss 2006 SC Prinz Eugen München GER 37.12
41 297 Evelyn Najvirt 2007 Plavalno društvo Maribor SLO 37.72
42 91 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 37.72
43 295 Katarina Lepenik 2007 Plavalno društvo Maribor SLO 38.17
44 100 Katarina Frlec 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 38.33
45 302 Eli Kumer 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 38.90
46 13 Luisa Meichel Vienna Aquatic Schwimmclub 39.55
2011 AUT
47 204 Naja Novak Plavalni klub Branik Maribor 39.70
2008 SLO
2022-06-02 09:37:38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner