2022-10-06   18:54:34
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Medanrodno prvenstvo Kranja 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Mednarodno prvenstvo Kranja 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: PK Triglav
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 4, 2022 to jun. 5, 2022
32 100m Prosto Ženske
Abs žensk 54.29 Janja Šegel 2001  (SLO) Banja Luka (BIH) 6/27/2021
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 185 Neža Klančar 2000 Plavalni klub Olimpija SLO 54.47
2 35 Nina Gangl 2003 Austria AUT 56.51
3 124 Mojca Marčun 2006 Plavalni klub Radovljica SLO 57.84
4 36 Valeriia Chernyshchuk 2008 Ukraine UKR 58.01
5 310 Amelie Zachenhuber 2004 TB 1888 Erlangen GER 58.20
6 139 Ula Rožič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 58.58
7 272 Marta Arko 2007 Plavalni klub Ribnica SLO 59.03
8 21 Marie Sageder 2007 ASV Linz AUT 59.07
9 59 Hannah Falkner 2007 LLZ Steiermark AUT 59.97
10 58 Snejana Popov 2001 LLZ Steiermark ROU 1:00.01
11 134 Moeti Korenjak Gobbo 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:00.48
12 128 Nika Rotar 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:00.73
13 170 Iza Bricelj 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:00.95
14 225 Maja Lajbaher 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:01.32
15 207 Laura Angleitner Sagadin 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:01.49
16 16 Hannah Zach-Kiesling 2005 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:01.54
17 308 Ema Vrbinc 2008 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:02.11
18 57 Ursula Zückert 2005 LLZ Steiermark AUT 1:02.19
19 244 Taja Vejnovič 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 1:02.71
20 135 Pika Radelj 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:02.72
21 306 Nika Mihelčič 2007 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:02.91
22 98 Ema Tereza Pulko 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:03.00
23 261 Najya Hana Jukić 2008 Plavalni klub Velenje SLO 1:03.08
24 274 Zara Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:03.96
25 292 Danaja Petek 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 1:04.68
26 257 Špela Pohorec 2007 Plavalni klub Velenje SLO 1:04.70
27 89 Zoja Šiler Klemenčič 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:04.98
28 121 Petra Frelih 2006 Plavalni klub Radovljica SLO 1:05.15
29 200 Anina Kirbiš 2009 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:06.32
30 169 Hana Bele 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:07.06
31 264 Živa Perc 2007 Plavalni klub Velenje SLO 1:07.96
32 70 Luna Hauss 2006 SC Prinz Eugen München GER 1:08.54
33 299 Špela Sedič 2006 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:09.18
34 100 Katarina Frlec 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:09.38
35 234 Naja Pori 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:09.54
36 297 Evelyn Najvirt 2007 Plavalno društvo Maribor SLO 1:09.94
37 235 Zala Porobija 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:10.01
38 12 Elina Meichel 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:10.64
39 77 Emma Vasilic 2011 SC Prinz Eugen München GER 1:10.76
40 201 Lia Krivec Pukšič 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:11.71
41 298 Lina Maltarić 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:11.73
42 71 Anna-Maria Kruse 2007 SC Prinz Eugen München GER 1:12.15
43 204 Naja Novak 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:13.72
44 202 Ana Herodež 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 1:14.02
45 90 Maja Maletić 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:18.00
46 283 Ana Jelovšek 1984 Športno društvo Riba SLO
47 73 Coco Nomrowski 2008 SC Prinz Eugen München GER
2022-06-02 09:37:41 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner