2022-10-06   18:17:26
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Medanrodno prvenstvo Kranja 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Mednarodno prvenstvo Kranja 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: PK Triglav
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 4, 2022 to jun. 5, 2022
6 100m Hrbtno Ženske
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 25 Elena Fürst 2007 1. LSK Heindl AUT 1:05.63
2 229 Neli Pšeničnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:06.23
3 117 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 1:06.50
4 39 Laura Kurzewski 2005 Austria AUT 1:06.70
5 55 Valentina Passer 2007 LLZ Steiermark AUT 1:06.97
6 49 Emilia Schifflhuber 2006 ESV St. Pölten AUT 1:06.99
7 38 Maria Eder 2007 Austria AUT 1:07.65
8 270 Maja Levstek 2005 Plavalni klub Ribnica SLO 1:08.50
9 253 Iza Videc 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 1:08.53
10 74 Emilia Nüssler 2004 SC Prinz Eugen München GER 1:09.76
11 52 Larissa Pyrek 2007 LLZ Steiermark AUT 1:10.06
12 164 Ana Hajdinjak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:10.57
13 16 Hannah Zach-Kiesling 2005 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:10.59
14 133 Rebeka Nikolič Krištof 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:10.79
15 150 Tjaša Lipoglavšek 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:11.12
16 167 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:11.15
17 274 Zara Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:12.82
18 9 Alessia De Haan 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:13.91
19 304 Emma Krevs 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:13.98
20 85 Sara Ključanin 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:15.30
21 15 Mala Schober 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:15.98
22 12 Elina Meichel 2009 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:17.46
23 264 Živa Perc 2007 Plavalni klub Velenje SLO 1:17.52
24 249 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik SLO 1:17.66
25 78 Giorgia Marchi 2001 Verona swimming club ITA 1:19.00
26 234 Naja Pori 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:19.61
27 70 Luna Hauss 2006 SC Prinz Eugen München GER 1:19.76
28 77 Emma Vasilic 2011 SC Prinz Eugen München GER 1:19.94
29 153 Aleksandra Godec 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:20.32
30 71 Anna-Maria Kruse 2007 SC Prinz Eugen München GER 1:21.00
31 100 Katarina Frlec 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:21.18
32 302 Eli Kumer 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:21.40
33 99 Tea Kokalj 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:21.96
34 73 Coco Nomrowski 2008 SC Prinz Eugen München GER 1:22.00
35 171 Lara Klopčič 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 1:22.38
36 13 Luisa Meichel 2011 Vienna Aquatic Schwimmclub AUT 1:23.75
37 188 Pia Ovijač 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 1:24.45
38 295 Katarina Lepenik 2007 Plavalno društvo Maribor SLO 1:25.38
39 300 Zala Mojsilovič Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:25.84
2022-06-02 09:37:33 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner