2024-06-21   07:41:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hela-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Hela-uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry ja Aurajo
Allas: 50m Päivämäärä: 26 05 2022 - 26 05 2022
10 200m Vapaauinti Miehet, P16
Sponsor: Roberts Berries
Sarja P16
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 110 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 1:58.87
2 583 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 2:02.87 JÄL
3 555 Tuomas Heikkilä 2008 Uimaseura Aquila FIN 2:07.98
4 428 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:13.51
5 91 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo FIN 2:15.23
6 308 Frans Sandblom 2006 Åbo Simklubb FIN 2:15.98
7 161 Tommi Kangas 2008 Vieskan Uimarit FIN 2:18.29
8 124 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo FIN 2:21.55
9 151 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo FIN 2:26.22
10 517 Otso Jalli 2008 Gladius Kirkkonummi FIN 2:26.34
11 332 Amos Korin 2008 Åbo Simklubb FIN 2:28.13
12 444 Urho Lumiainen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:34.88
13 274 Jesse Kakko 2007 Salon Uimarit FIN 2:43.59
14 126 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 2:45.36
15 513 Arttu Kaskimies 2008 Gladius Kirkkonummi FIN 2:46.19
16 209 Akseli Englund 2011 Raision Urheilijat FIN 2:53.76
17 523 Toivo Vuorenjuuri 2009 Gladius Kirkkonummi FIN 2:53.86
18 358 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb FIN 2:54.95
19 346 Eemeli Eloranta 2008 Åbo Simklubb FIN 3:00.13
20 205 Ola Sipilä 2011 Raision Urheilijat FIN 3:13.10
21 375 Nooa Ansamaa 2011 Åbo Simklubb FIN 3:19.98
22 373 Eikka Laaksonen 2011 Åbo Simklubb FIN 3:26.33
23 484 Lauri Vuori 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:41.01
24 562 Veeti Jalava 2009 Swimming Team Rauma FIN
25 561 Matvey Chekhonin 2009 Swimming Team Rauma FIN
26 536 Jasu Nieminen 2007 Loimaan Uimaseura FIN
27 496 Verneri Skog 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN
28 394 Eelis Kaila 2010 Åbo Simklubb FIN
Sarja Miehet
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 59 Roope Paatos 2002 Cetus Espoo FIN 1:53.36
2 300 Jeremia Varonen 2004 Åbo Simklubb FIN 2:02.03
3 315 Jaakko Pihlava 2004 Åbo Simklubb FIN 2:08.96
4 554 Valtteri Muranen 2005 Uimaseura Aquila FIN 2:13.34
5 318 Kasper Kainonen 2005 Åbo Simklubb FIN 2:18.81
25-05-2022 19.03.48 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner