2024-06-21   07:06:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hela-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Hela-uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry ja Aurajo
Allas: 50m Päivämäärä: 26 05 2022 - 26 05 2022
30 100m Rintauinti Miehet, P13
Sponsor: Aquaction
Sarja P13
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 149 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.81
2 158 Valtteri Tavast 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:35.11
3 502 Oliver Rantanen 2009 Uimaseura Kaarina FIN 1:36.38
4 10 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:37.40
5 362 Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb FIN 1:38.82
6 460 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:39.41
7 464 Lauri Seppälä 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:40.93
8 259 Eemeli Havia 2010 Salon Uimarit FIN 1:44.83
9 441 Eetu Ääri 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:46.93
10 381 Elmer Eepo Mikael Wirth 2010 Åbo Simklubb FIN 1:48.23
11 223 Verneri Tenlén 2010 Raision Urheilijat FIN 1:50.12
12 531 Teemu Askola 2009 Gladius Kirkkonummi FIN 1:50.28
13 347 Aarne Lehtonen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:51.31
14 496 Verneri Skog 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:51.67
15 264 Voitto Lehtinen 2010 Salon Uimarit FIN 1:53.23
16 470 Veikka Kiukkonen 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:53.98
17 488 Yicheng August Li 2012 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:56.67
18 202 Arttu Rantanen 2010 Raision Urheilijat FIN 1:56.76
19 278 Aleksi Kärkkäinen 2010 Salon Uimarit FIN 1:57.24
20 526 Matias Nieminen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:59.98
21 210 Emil Myllymaa 2009 Raision Urheilijat FIN 2:01.83
22 216 Elias Hirvonen 2010 Raision Urheilijat FIN 2:12.14
23 394 Eelis Kaila 2010 Åbo Simklubb FIN 2:36.77
24 12 Ahti Tirkkonen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
25 36 Alex Ådahl 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
26 404 jooseppi pyykkö 2013 Uinti-Vakka FIN
Sarja Miiehet
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 553 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila FIN 1:10.19
2 253 Kaapo Tuomainen 2008 Salon Uimarit FIN 1:12.84
3 439 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:15.16
4 157 Lauri Jumppanen 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:16.29
5 178 Joona Oksakari 2000 Raision Urheilijat FIN 1:16.31
6 74 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo FIN 1:16.83
7 140 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 1:18.15
8 536 Jasu Nieminen 2007 Loimaan Uimaseura FIN 1:18.70
9 120 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 1:18.72
10 3 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:19.70
11 405 Elias Salo 2007 Vesihelmen Uimaseura FIN 1:20.14
12 185 Mikael Kynkäänniemi 2008 Raision Urheilijat FIN 1:22.44
13 115 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 1:22.88
14 584 Noel Ehrlund 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 1:23.53 JÄL
15 332 Amos Korin 2008 Åbo Simklubb FIN 1:23.79
16 323 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb FIN 1:26.63
17 446 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:26.71
18 348 Jasper Pihlava 2008 Åbo Simklubb FIN 1:26.86
19 151 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo FIN 1:27.19
20 430 Linus Korin 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:27.64
21 443 Juuso Silfver 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:29.59
22 552 Lauri Riitamaa 2007 Loimaan Uimaseura FIN 1:33.69
23 126 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 1:36.64
24 364 Eloi Norrman 2008 Åbo Simklubb FIN 1:38.42
25 345 Roope Rantanen 2008 Åbo Simklubb FIN 1:39.62
26 458 Niko Visuri 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:41.64
27 499 Max Kulmala 2008 Uimaseura Kaarina FIN 1:41.78
28 92 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo FIN 1:42.78
29 341 Kasper Snickars 2008 Åbo Simklubb FIN 1:57.01
30 399 Eero Oksanen 2007 Åbo Simklubb FIN
25-05-2022 19.04.17 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner