2024-06-21   06:03:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hela-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Hela-uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry ja Aurajo
Allas: 50m Päivämäärä: 26 05 2022 - 26 05 2022
31 200m Sekauinti Naiset, T15
Sponsor: LKV Suominen Oy
Sarja T15
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 102 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 2:30.29
2 69 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 2:32.37
3 244 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura FIN 2:33.10
4 106 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo FIN 2:35.95
5 51 Eedi Imppola 2008 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:39.60
6 111 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:39.72
7 254 Aurora Änäkkälä 2007 Salon Uimarit FIN 2:40.13
8 129 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 2:40.27
9 448 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:40.31
10 85 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 2:41.41
11 116 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN 2:42.75
12 577 Venla Päivärinta 2008 Ilmajoen Kisailijat FIN 2:44.67 JÄL
13 104 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:45.30
14 422 Amanda Ruusuvaara 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:45.52
15 125 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 2:46.16
16 80 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:47.78
17 142 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 2:48.23
18 45 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 2:49.07
19 449 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:50.69
20 144 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN 2:52.26
21 103 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 2:54.46
22 174 Rebekka Pihl 2008 Porin Uimaseura FIN 2:54.81
23 122 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 2:55.74
24 510 Ella Haavisto 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 2:56.64
25 466 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:56.98
26 563 Ilona Nordman 2008 Swimming Team Rauma FIN 2:57.32
27 246 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 2:59.19
28 21 Aino Emilia Kautto 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:59.88
29 89 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 3:00.28
30 438 Aliisa Kunttu 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:00.64
31 143 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 3:01.78
32 117 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 3:01.98
33 132 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo FIN 3:02.33
34 461 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:02.90
35 343 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb FIN 3:05.99
36 509 Linn Nickels 2007 Gladius Kirkkonummi FIN 3:08.72
37 148 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo FIN 3:09.29
38 206 Celina Bäckström 2008 Raision Urheilijat FIN 3:10.30
39 481 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:14.96
40 372 Lova Sandberg 2009 Åbo Simklubb FIN 3:23.09
41 528 Maria Laperie 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 3:23.30
42 130 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN 3:23.65
43 266 Olivia Areva 2010 Salon Uimarit FIN 3:25.14 JÄL
44 172 Inka Tomula 2010 Porin Uimaseura FIN 3:25.20
45 18 Natalie Wester 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:25.44
46 167 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 3:25.46
47 265 Helmiina Härri 2011 Salon Uimarit FIN 3:28.02
48 520 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 3:30.16
49 387 Elli Sihvonen 2010 Åbo Simklubb FIN 3:30.77
50 28 Ronya Firtina 2012 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:31.08
51 19 Hedda Grönqvist 2011 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:34.26
52 576 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 3:37.41 JÄL
53 169 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 3:38.59
54 23 Milla Lehikoinen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:41.02
55 357 Aava Salmiosalo 2010 Åbo Simklubb FIN 3:42.75
56 490 Iina Raitaluoma 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:48.26
57 468 Lotta Kunttu 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 4:02.28
58 532 Flóra Jolsvai 2012 Gladius Kirkkonummi FIN
59 360 Josefine Nordman 2011 Åbo Simklubb FIN
60 30 Eveliina Isojärvi 2011 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
61 282 Olivia Hägerström 2012 Salon Uimarit FIN
62 335 Selma Mäenpää 2007 Åbo Simklubb FIN
63 32 Laura Julia Reinikka 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN
64 219 Matilda Toivonen 2011 Raision Urheilijat FIN
65 493 Anni Nyyssönen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
66 201 Vivi Lobbas 2012 Raision Urheilijat FIN
67 491 Sara Walve 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
68 359 Elli Kiviluoto 2011 Åbo Simklubb FIN
Sarja Naiset
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 314 Daniela Lietzén 2006 Åbo Simklubb FIN 2:23.45
2 44 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:24.99 JÄL
3 71 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 2:25.08
4 64 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo FIN 2:25.11
5 417 Ellen Kaituri 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:26.76
6 413 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:39.93
7 245 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura FIN 2:43.70
8 4 Ronja Nevanko 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:51.30
9 306 Kristina Grimbaum 2005 Åbo Simklubb FIN 2:51.98
10 407 Helmi Heinonen 2002 Aurajoen Uinti Ry FIN
25-05-2022 19.04.19 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner