2024-06-21   06:30:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Hela-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Hela-uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry ja Aurajo
Allas: 50m Päivämäärä: 26 05 2022 - 26 05 2022
7 100m Selkäuinti Naiset, T12
Sponsor: Turun Satama Oy
Sarja T12
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 136 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 1:15.90
2 343 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb FIN 1:20.88
3 369 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb FIN 1:24.98
4 522 Aida Herranen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 1:27.82
5 461 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:29.76
6 340 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb FIN 1:30.13
7 374 Daniela Eloranta 2010 Åbo Simklubb FIN 1:30.24
8 505 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina FIN 1:30.25
9 525 Maia Jauhonen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:31.21
10 193 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat FIN 1:31.28
11 377 Sanni Tyrni 2010 Åbo Simklubb FIN 1:31.48
12 342 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb FIN 1:32.37
13 520 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:33.87
14 25 Aina-Taika Piminäinen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:34.18
15 354 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb FIN 1:34.63
16 172 Inka Tomula 2010 Porin Uimaseura FIN 1:35.27
17 371 Elsa Engström 2010 Åbo Simklubb FIN 1:35.48
18 269 Janina Hyvönen 2010 Salon Uimarit FIN 1:35.60
19 268 Saara Solkinen 2010 Salon Uimarit FIN 1:35.69
20 235 Heli Kärnä 2010 Raision Urheilijat FIN 1:35.83
21 370 Edith Syrjänen 2011 Åbo Simklubb FIN 1:36.00
22 7 Lily Pettersson 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:36.37
23 167 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 1:36.41
24 263 Hertta Lehtinen 2010 Salon Uimarit FIN 1:36.93
25 481 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:37.03
26 265 Helmiina Härri 2011 Salon Uimarit FIN 1:37.34
27 192 Siiri Kinos 2010 Raision Urheilijat FIN 1:37.73
28 357 Aava Salmiosalo 2010 Åbo Simklubb FIN 1:37.96
29 208 Siiri Alaluusua 2011 Raision Urheilijat FIN 1:38.02
30 518 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:39.32
31 378 Jade Lehmusto 2011 Åbo Simklubb FIN 1:39.55
32 547 Saara Aaltonen 2010 Loimaan Uimaseura FIN 1:40.37
33 27 Sofia Ikonen 2011 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:41.57
34 491 Sara Walve 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:41.58
35 504 Olivia Vanne 2010 Uimaseura Kaarina FIN 1:41.99
36 493 Anni Nyyssönen 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:41.99
37 289 Senni Helskyaho 2010 Salon Uimarit FIN 1:44.36
38 389 Maija Sunnarborg 2011 Åbo Simklubb FIN 1:44.83
39 18 Natalie Wester 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:45.25
40 490 Iina Raitaluoma 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:45.46
41 359 Elli Kiviluoto 2011 Åbo Simklubb FIN 1:46.89
42 267 Heta Lesonen 2011 Salon Uimarit FIN 1:46.98
43 32 Laura Julia Reinikka 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:47.39
44 20 Emilia Björkhem 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:47.42
45 38 Ingrid Ahlfors 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:47.70
46 524 Isabel Weichert 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 1:48.99
47 30 Eveliina Isojärvi 2011 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:49.18
48 23 Milla Lehikoinen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:51.86
49 39 Inkeri Kujala 2011 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:52.55
50 34 Kiira Elisa Kautto 2011 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:56.17
51 527 Neea Matikainen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 1:59.46
52 483 Emma Hartiala 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:01.96
53 281 Ida Sjöblom 2011 Salon Uimarit FIN 2:07.65
54 290 Sara Kivelä 2010 Salon Uimarit FIN 2:08.54
55 497 Chenmi Zhang 2013 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:09.42
56 291 Alma Savolainen 2011 Salon Uimarit FIN 2:16.93
57 548 Oona Kiiski 2010 Loimaan Uimaseura FIN
58 543 Kaisa Turta 2012 Loimaan Uimaseura FIN
59 286 Aada Tapiola 2010 Salon Uimarit FIN
60 545 Elsa Jokela 2010 Loimaan Uimaseura FIN
Sarja Naiset
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 295 Kerttu Nurmi 2003 Åbo Simklubb FIN 1:07.26
2 317 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 1:07.33
3 311 Maura Bergström 2005 Åbo Simklubb FIN 1:07.75
4 413 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:07.78
5 407 Helmi Heinonen 2002 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:08.11
6 296 Maija Nurmi 2003 Åbo Simklubb FIN 1:08.50
7 450 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:10.72
8 436 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:11.44
9 93 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 1:11.97
10 69 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 1:12.19
11 330 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb FIN 1:12.47
12 163 Tytti Rantanen 2006 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:12.90
13 302 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb FIN 1:13.47
14 422 Amanda Ruusuvaara 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:13.49
15 53 Siiri Ruponen 2005 Riihimäen Uimaseura FIN 1:13.81
16 447 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:13.91
17 108 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 1:13.91
18 301 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb FIN 1:14.15
19 254 Aurora Änäkkälä 2007 Salon Uimarit FIN 1:14.55
20 174 Rebekka Pihl 2008 Porin Uimaseura FIN 1:15.33
21 448 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:15.57
22 160 Saaga Kähkönen 2006 Vieskan Uimarit FIN 1:15.76
23 153 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 1:17.27
24 423 Sofia Danska 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:17.40
25 51 Eedi Imppola 2008 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:17.53
26 119 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 1:18.14
27 351 Emma Nygård 2008 Åbo Simklubb FIN 1:19.30
28 356 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb FIN 1:19.70
29 246 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:19.76
30 338 Lisette Schaper 2009 Åbo Simklubb FIN 1:20.33
31 334 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:20.66
32 117 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 1:20.95
33 147 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo FIN 1:20.99
34 22 Krista Kaasinen 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:23.24
35 438 Aliisa Kunttu 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:23.35 JÄL
36 138 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN 1:24.52
37 466 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:24.81
38 556 Hanna-Mari Kuisma 2009 Nurmijärven Uinti FIN 1:25.21
39 162 Veera Viskari 2005 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:25.98
40 319 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb FIN 1:26.01
41 94 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 1:27.12
42 344 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:28.96
43 195 Peppi Pulkkinen 2009 Raision Urheilijat FIN 1:31.10
44 127 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo FIN 1:32.28
45 183 Minni-Maria Vesma 2007 Raision Urheilijat FIN 1:32.54
46 135 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 1:33.01
47 288 Ria Kiuru 2009 Salon Uimarit FIN 1:34.29
48 270 Rosa Sjöblom 2009 Salon Uimarit FIN 1:35.45
49 384 Hanna Armanto 2009 Åbo Simklubb FIN 1:37.11
50 366 Fanni Blom 2009 Åbo Simklubb FIN 1:44.13
51 285 Minea Mäkilä 2009 Salon Uimarit FIN 2:19.22
52 435 Minea Kumlander 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN
25-05-2022 19.03.40 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner