2022-10-06   09:41:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Klubmesterskab Afsnit II

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1 - 3. marts

Document
Startliste
Klubmesterskab 2022
Placering: Kildeskovshallen Arrangør Gentofte Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 3. mar  2022 to 29. maj  2022
Løb 1, 50m Butterfly Damer
Final 1 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
16:30
Tilm
Start:
1
109 2 Astrid Egebech Warnaars 2008 GENTOFTE
48 3 Bjørk Erlandsen 2012 GENTOFTE
115 4 Ida M. Christoffersen 2010 GENTOFTE
5
6
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 2 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:31
1 1 Vana Cerimagic 2009 GENTOFTE
127 2 Philippa Marie Avnsø 2011 GENTOFTE
139 3 Isolde Viola Hempel 2013 GENTOFTE
68 4 Sade Sophia Kaaberbøl 2011 GENTOFTE
118 5 Julie Jakobsen 2009 GENTOFTE
6
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 3 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:33
125 1 Olivia Klepsch 2010 GENTOFTE
153 2 Caroline Thorsen 2010 GENTOFTE
103 3 Rose Balle Schou 2012 GENTOFTE 1:10.00
113 4 Enna Gonzalez-Folic 2011 GENTOFTE
111 5 Elena Gavana 2009 GENTOFTE
167 6 Amanda Harboe 2011 GENTOFTE
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 4 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:34
88 1 Emma Brøndum Poulsen 2012 GENTOFTE 1:10.00
84 2 Elinor Znaider 2012 GENTOFTE 1:10.00
86 3 Emilia Henningsen 2012 GENTOFTE 1:10.00
102 4 Rebecca Fugl-Meyer 2012 GENTOFTE 1:10.00
93 5 Freja Thagesen 2012 GENTOFTE 1:10.00
106 6 Sophia Fay Wichmann 2012 GENTOFTE 1:10.00
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 5 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:36
95 1 Lea Kirsten Barchard 2012 GENTOFTE 1:10.00
87 2 Emma Martini 2012 GENTOFTE 1:10.00
94 3 Laura Lind Riisgaard 2012 GENTOFTE 1:10.00
100 4 Nanna Mainz Rode 2012 GENTOFTE 1:10.00
99 5 Matilde Kegel Sørensen 2012 GENTOFTE 1:10.00
85 6 Emily Mouritzen 2012 GENTOFTE 1:10.00
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 6 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:38
97 1 Mai Kirsten Hansen 2013 GENTOFTE 1:05.00
54 2 Iben Jæger 2012 GENTOFTE 53.50
57 3 Lilia Castelli 2012 GENTOFTE 51.06
47 4 Agnes Kølle Frøjk 2011 GENTOFTE 52.34
137 5 Norma Louise Lundgaard 2010 GENTOFTE 57.00
80 6 Anna Vilde Bohnsen 2012 GENTOFTE 1:05.00
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 7 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
16:39
Tilm
Start:
62 1 Sofie Ingemann Andersen 2012 GENTOFTE 47.26
143 2 Emilie Lauritzen 2010 GENTOFTE 46.00
51 3 Ella Maria Schønnemann 2011 GENTOFTE 45.69
42 4 Malou Voigt 2009 GENTOFTE 45.99
162 5 Elin Ingemann Hansen 2010 GENTOFTE 46.69
74 6 Holly W. Takla 2010 GENTOFTE 50.24
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 8 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:40
140 1 Josefine Færg Bork 2010 GENTOFTE 41.00
156 2 Caroline Brøndum Poulsen 2010 GENTOFTE 40.00
76 3 Emma Lind Riisgaard 2009 GENTOFTE 38.37
108 4 Anabelle Croucher 2009 GENTOFTE 39.82
121 5 Marie Louise Avnsø 2009 GENTOFTE 40.49
73 6 Sophia Scheel Orloff 2010 GENTOFTE 42.00
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 9 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:42
75 1 Josephine Esther Glad 2010 GENTOFTE 37.12
17 2 Flora Rybak-Andersen 2009 GENTOFTE 35.48
157 3 Ingrid Kaas Permin 2008 GENTOFTE 34.95
69 4 Laura Kegel Sørensen 2009 GENTOFTE 35.45
36 5 Caroline Victoria Reedtz 2007 GENTOFTE 36.24
24 6 Rosa Toft 2009 GENTOFTE 38.06
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 10 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:43
30 1 Ada Hasløv Brunsgaard 2006 GENTOFTE 33.93
33 2 Anna Hinsch Lauritzen 2006 GENTOFTE 33.39
22 3 Tess van der Laan 2008 GENTOFTE 32.08
64 4 Laura Raahauge 2008 GENTOFTE 32.43
21 5 Karoline Drescher 2008 GENTOFTE 33.51
150 6 Smilla Stavnsbjerg Frederiksen 2010 GENTOFTE 33.93
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 11 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:44
29 1 Christine Stubbe Lundsby 2006 GENTOFTE 30.79
9 2 Alba Mantoni 2006 GENTOFTE 30.27
35 3 Malou Soelberg 2004 GENTOFTE 30.06
34 4 Olivia Augustinus 2004 GENTOFTE 30.21
37 5 Nina Griffin 2007 GENTOFTE 30.37
32 6 Anna E.E. Balle 2006 GENTOFTE 31.04
Løb 1, 50m Butterfly Damer Final 12 (12)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
16:45
4 1 Kristine Nilsson Norby 2005 GENTOFTE 28.54
10 2 Amanda Da Silva B. Madsen 2005 GENTOFTE 27.97
2 3 Elisabeth Sabroe Ebbesen 2002 GENTOFTE 26.84
12 4 Cecilie Carøe Helmark 2005 GENTOFTE 27.53
7 5 Clara Rybak-Andersen 2003 GENTOFTE 28.18
6 6 Emilie Hostrup Sahlberg 2005 GENTOFTE 29.67
21-05-2022 13:57.05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Gentofte Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner