2022-09-25   07:54:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Klubmesterskab Afsnit II

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1 - 3. marts

Document
Deltagerliste
Klubmesterskab 2022
Placering: Kildeskovshallen Arrangør Gentofte Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 3. mar  2022 to 29. maj  2022
6 100m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 13 Lucas Bruun Strøbek 2001 Gentofte Svømme Klub DEN 1:02.25 S
2 39 David Johannes Dahl 2006 Gentofte Svømme Klub DEN 1:11.03 S
3 3 Erik Schmidt 2005 Gentofte Svømme Klub DEN 1:13.49 S
4 14 Peter Bjerre Olsen 2006 Gentofte Svømme Klub DEN 1:15.36 S
5 18 Aksel Møllenbach 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:18.00
6 38 Maximillian Udar 2006 Gentofte Svømme Klub DEN 1:20.48 S
7 149 Gustav Hørlykke 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:21.98 S
8 158 Johan Schrøder 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:24.00
9 26 August Bülow Sandersen 2007 Gentofte Svømme Klub DEN 1:25.37 S
10 70 Anton Kasten 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:25.43 S
11 46 Vitus Skovbjerg 2007 Gentofte Svømme Klub DEN 1:25.76 S
12 72 Theodor Lindhardt Delbing 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:31.39 S
13 148 Storm Krogh Kaastrup 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:33.75 S
14 53 Hannibal Bjerregaard-
Knudsen
2010 Gentofte Svømme Klub DEN 1:41.21
15 56 Kasper Han Cai 2010 Gentofte Svømme Klub DEN 1:41.62
16 131 Alexander Andersen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:45.00
17 151 Erik Gamborg-Nielsen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:50.00
18 77 Johan Løhde Friis 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:54.00
19 49 Carl Emil Mainz Rode 2010 Gentofte Svømme Klub DEN 1:57.62
20 159 Sebastian Harboe 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 1:59.49
21 164 Jonas Frahm-Falkenberg 2009 Gentofte Svømme Klub DEN 2:02.59 S
22 55 Jonathan Samuel Heskia 2010 Gentofte Svømme Klub DEN 2:07.43
23 92 Frederik Sommer-Nisgaard 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 2:10.00
24 81 Anton Egebech Warnaars 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 2:10.00
25 78 Alexander Marius Hansen 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 2:10.00
26 79 Alvin Wamberg 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 2:10.00
27 89 Erik Franck Fæste 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 2:10.00
28 104 Samuel Kramarz 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 2:15.00
29 66 William Ole Lim Nielsen 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 2:19.35
30 83 David Morales 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 2:20.00
31 98 Marius Wiberg Plougsgaard 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 2:20.00
32 105 Theodor Lausten 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 2:20.00
33 50 Cristiano Baiutti 2010 Gentofte Svømme Klub DEN 2:34.41
34 129 Sebastian Erik Hansen 2009 Gentofte Svømme Klub DEN EFT
35 152 Albert Fabricius Larsen 2010 Gentofte Svømme Klub DEN
36 60 Samuel Gutman 2010 Gentofte Svømme Klub DEN
29-05-2022 11:50.13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Gentofte Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner