2024-06-20   11:56:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Arena Lyngby Open 2023 - Trongården

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Arena Lyngby Open 2023 Trongården
Placering: Trongårdsskolens svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 20. jan  2023 to 22. jan  2023
128 100m Brystsvømning Herrer
Sponsor: Dagli Brugsen Ørholm
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 4 Nikolai Leo Jónsson 2008 Íþróttabandalag Reykjanesbæjar ISL 1:12.33
2 1202 Rasmus Alexander Nielsen 2008 Svømmeklubben MK31 DEN 1:14.05
3 3 Daði Rafn Falsson 2008 Íþróttabandalag Reykjanesbæjar ISL 1:15.03
4 1196 Oskar Julius Krogh Bill 2009 Svømmeklubben MK31 DEN 1:15.46
5 1197 Eran Akar 2008 Svømmeklubben MK31 DEN 1:15.71
6 933 Joe Hargreaves 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:16.42
7 1142 Cornelius Kemnitz 2008 Farum Svømmeklub DEN 1:16.75
8 1260 Bertram Wagner 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:17.48
9 1259 Bastian Johnsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 1:20.26
10 774 William To Frederiksen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:20.30
11 1203 Thor Rosselló-Tang 2008 Svømmeklubben MK31 DEN 1:21.61
12 1274 Sebastian Niemann Madsen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:21.69
13 932 Elliot Leifelt 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 1:21.80
14 937 Aksel Danielsen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 1:22.65
15 761 Malte Thomsen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:28.00
16 944 Raymi Noah Trevino Hansen 2008 Sigma Swim Allerød DEN 1:28.16
17 1085 Adam Engsig-Karup 2010 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:28.72
18 1144 Mathias Flygenring 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:31.84
19 1286 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:33.03
20 534 Nikolaj Klempar Larsen 2010 Ringsted Svømme Klub DEN 1:33.29
21 1149 Sebastian Gordon Shapley 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:34.30
22 760 Marcus Franks Hansen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:36.82
23 1160 Jonathan Nathansen 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 1:38.37
24 1181 Vilbert Fosbøl 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:39.07
25 1215 Kasper Emil Nielsen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:42.69
26 1072 Storm Raagefelt 2011 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:43.33
27 1211 Buster Norup 2010 Svømmeklubben MK31 DEN 1:46.24
28 772 Kalle Sørensen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:47.80
29 771 Filip Skov Zacho 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:49.66
30 767 Christian Suhr 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:49.94
31 763 William Strømberg Theisen 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:51.01
32 1213 Mads Harpøth 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:52.94
33 770 Peter Pickersgill 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:53.19
34 1227 Emil Contreras Kristensen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:53.88
35 1216 Jonas Krak Hjorth 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:56.40
36 1117 Sander Martinsen 2012 Helsingør Svømmeklub DEN 1:57.40
37 762 Axel Krogsæter 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:02.51
38 1212 Mads Harholt 2010 Svømmeklubben MK31 DEN 2:09.07
39 1104 Anders Reiter Koefoed 2011 Helsingør Svømmeklub DEN 2:10.80
40 798 Elias Tribini 2012 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:15.00
41 796 Benjamin Torp Simony 2011 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:20.00
42 543 Linus Paustian 2010 Ringsted Svømme Klub DEN 2:51.35
43 1134 Wille Burin Ratzlaff 2010 Helsingør Svømmeklub DEN
22-01-2023 08:43.55 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner