2022-10-04   03:23:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Neppan Knatte Sommar 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Neppan Knatte Sommar 2022
Plats: Arrangör: Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 5 jun 2022 till den 5 jun 2022
14 50m Bröstsim Mixed
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 193 Elton Rosén 2010 Väsby Simsällskap SWE 40.27 S
2 35 Emilia Lauritzen 2010 Simklubben Neptun SWE 40.93
3 194 Nathalie Falk 2010 Väsby Simsällskap SWE 42.36 S
4 20 Anton Chubakov 2010 Simklubben Neptun SWE 43.06 S
5 108 Sofia Andrén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 43.10 S
6 24 Alma Brantemark 2011 Simklubben Neptun SWE 43.47 S
7 199 Selena Afoworki 2010 Väsby Simsällskap SWE 44.09 S
8 202 Jesselton von Walden 2010 Väsby Simsällskap SWE 44.68 S
9 42 Hugo Vallin 2010 Simklubben Neptun SWE 44.74
10 106 Svea Knagge 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 44.77 S
11 192 Stina Fleck 2010 Väsby Simsällskap SWE 45.52 S
12 105 Ida Lövblom 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 46.34 S
13 200 Claire Luo 2010 Väsby Simsällskap SWE 46.97
14 115 Carolina Herlitz 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 47.19 S
15 21 Freja Malmqvist 2012 Simklubben Neptun SWE 47.65 S
16 36 Emilia Olsson 2010 Simklubben Neptun SWE 47.90 S
17 22 Mira Elingsdotter 2012 Simklubben Neptun SWE 47.92 S
18 203 Nefeli Antoniou 2010 Väsby Simsällskap SWE 47.97 S
19 185 Frida Dunkars 2011 Väsby Simsällskap SWE 48.91 S
20 26 Kenzie Schnellenberg 2011 Simklubben Neptun SWE 49.39 S
21 195 Julienne Falk 2011 Väsby Simsällskap SWE 49.55
22 107 Maja Wessén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 49.66 S
23 92 Tilde Barton 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 49.67 S
24 228 Ellinor Amouri 2010 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 49.81 S
25 143 Gustav Hansen 2010 Tyresö Simsällskap SWE 49.88 S
26 121 Ludvig Näsström 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 50.63 S
27 183 Tuva Burström 2011 Väsby Simsällskap SWE 50.82 S
28 41 Dante Sandström 2010 Simklubben Neptun SWE 51.13 S
29 128 Julian Flores 2012 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 51.53 S
30 30 Liam Sterby 2011 Simklubben Neptun SWE 51.54 S
31 100 Didrik Lindgren 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 51.55 S
32 27 Marianne Kleberg 2011 Simklubben Neptun SWE 51.57 S
33 52 Alice Rosenborg 2011 Simklubben Neptun SWE 51.57 S
34 23 Casper Ramm-Ericson 2012 Simklubben Neptun SWE 51.62 S
35 147 Wilton Lundqvist 2010 Tyresö Simsällskap SWE 52.19 S
36 61 Saara Järvelin 2012 Simklubben Neptun SWE 52.40 S
37 181 Cassandra Edwards 2013 Väsby Simsällskap SWE 52.46 S
38 208 Eneas Von Walden 2012 Väsby Simsällskap SWE 52.51 S
39 151 Oda Spillberg 2010 Tyresö Simsällskap SWE 52.90 S
40 58 Josephine Forvass 2013 Simklubben Neptun SWE 52.93 S
41 148 Elvira Lidholm 2011 Tyresö Simsällskap SWE 52.94 S
42 114 Harley Andersson 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 53.19 S
43 70 Sofia Said 2011 Simklubben Neptun SWE 53.24 S
44 63 Sixten Ekström 2011 Simklubben Neptun SWE 53.54 S
45 110 Francesca Grims Medici 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 53.56 S
46 53 Arman Rana 2012 Simklubben Neptun SWE 53.74 S
47 56 Ingrid Heggland Bylund 2012 Simklubben Neptun SWE 53.79 S
48 91 Valentina Sabo 2012 Skuru Idrottsklubb SWE 53.87 S
49 221 Lowe Kopparberg 2011 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 54.63 S
50 120 Laura Mladenovski 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 54.76 S
51 101 Valentina Isakovic 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 54.80 S
52 44 Tom Linander 2010 Simklubben Neptun SWE 54.91 S
53 184 Leon Ahl Wiiand 2011 Väsby Simsällskap SWE 54.98 S
54 219 Livia Lindhoff 2010 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 55.01
55 62 Saga Leinder 2012 Simklubben Neptun SWE 55.03 S
56 186 Oliver Svedin 2010 Väsby Simsällskap SWE 55.10 S
57 71 Vilma Vakkila 2011 Simklubben Neptun SWE 55.34 S
58 40 Casper Granbom-Rejving 2010 Simklubben Neptun SWE 55.39
59 104 Ebba Callberg 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 55.78 S
60 205 Benke Johansson 2012 Väsby Simsällskap SWE 55.83 S
61 97 Axel Westlund 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 56.41 S
62 94 Stella Österman 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 56.54 S
63 64 Tyra Leinder 2012 Simklubben Neptun SWE 56.60 S
64 177 Cleo Tidey 2012 Väsby Simsällskap SWE 56.71 S
65 68 Isak Myrberg 2010 Simklubben Neptun SWE 56.95 S
66 209 Jonathan Lindoff 2012 Väsby Simsällskap SWE 57.03 S
67 126 Viktor Widestedt 2013 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 57.09 S
68 124 Tom Thyberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 57.11 S
69 72 Jennifer Stålhammar
Kierkegaard
2013 Simklubben Neptun SWE 57.36 S
70 29 Harry Bergnehr 2011 Simklubben Neptun SWE 57.40 S
71 67 Edith Salomonsson 2012 Simklubben Neptun SWE 57.86 S
72 122 Torsten Ruder 2012 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 57.98 S
73 93 Sophia Arvered 2013 Skuru Idrottsklubb SWE 59.69 S
74 187 Hugo Ek 2010 Väsby Simsällskap SWE 59.72 S
75 139 Leandra Sharpe Lyrestam 2011 Tyresö Simsällskap SWE 59.72 S
76 119 Tor Geijer 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:00.04 S
77 95 Matilda Lagergren 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 1:00.62 S
78 60 Noah Ekstrand 2012 Simklubben Neptun SWE 1:00.65 S
79 55 Elle Wikström 2014 Simklubben Neptun SWE 1:01.55 S
80 180 Robin Meller 2012 Väsby Simsällskap SWE 1:01.80 S
81 118 Artemij Fissoun 2012 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:03.17 S
82 178 Cornelia Blomqvist 2011 Väsby Simsällskap SWE 1:04.10 S
83 217 Floyd Karlmark 2012 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 1:04.32 S
84 117 Maximilian Bilands 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:05.87 S
85 134 Ebba Forsberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:06.47 S
86 127 Celeste Wiklund 2012 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:08.56 S
87 59 Marc Nordlander 2012 Simklubben Neptun SWE
88 54 Astrid Hedenborg 2012 Simklubben Neptun SWE
89 132 Karl Ekberg 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
90 230 Elsa Wahlén 2010 Tyresö Simsällskap SWE EFT
91 231 William Földvary-Nagy 2010 Tyresö Simsällskap SWE EFT
92 5 Louisa Ljungblad 2010 Lidingö Simklubb SWE
93 116 Matilda Bernås 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
94 125 Evert Ununger 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
95 7 Hedvig Nelker 2010 Lidingö Simklubb SWE
96 233 Matteus Brandt 2011 Tyresö Simsällskap SWE EFT
97 144 Alva Ström 2010 Tyresö Simsällskap SWE
98 123 Harriet Rydén Olsen 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
99 66 August Myrberg 2010 Simklubben Neptun SWE
100 182 Malte Hallman 2010 Väsby Simsällskap SWE
101 98 Sixten Kläppe Lindberg 2011 Skuru Idrottsklubb SWE
102 131 Ellie Andreasson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE
103 8 Lilian Adolphson Krigsman 2011 Lidingö Simklubb SWE
104 146 Agnes Sundberg Rahm 2011 Tyresö Simsällskap SWE
105 65 Vera Lindström 2012 Simklubben Neptun SWE
2022-05-31 13:04:39 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Simklubben Neptun

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner