Program for DM Årgang Langbane 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
290 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
128 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
322 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
331 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
266 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
305 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
361 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
28 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
398 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:39.55 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
138 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
256 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|