2022-11-28   05:02:46
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DM Årgang Langbane 2022

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Deltagerliste
DM årgang Langbane
Placering: Helsingør Svømmehal Arrangør Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme
Svømmeh 50m Stævne dato: 28. jun  2022 to 1. jul  2022
11 100m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 319 Kalina Gamisheva 2008 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:04.60
2 96 Amanda Liechti 2008 Køge Svømmeklub DEN 1:07.70
3 320 Lotta Træger 2008 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:08.68
4 297 Zenia Englund 2008 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 1:08.71
5 26 Ida Marie Frederiksen 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:08.84
6 332 Freja Jørgensen 2008 Thisted Svømmeklub DEN 1:09.25
7 107 Signe Christensen 2008 Kolding SK DEN 1:09.83
8 294 Nynne Bugge 2008 Swim Team Taastrup DEN 1:10.37
9 354 Naja Kammann 2008 Svømmeklubben MK31 DEN 1:10.85
10 378 Freja Kobbernagel 2008 Vest-Brøndby DEN 1:11.07
11 137 Julie Olsen 2008 Horsens Svømmeklub DEN 1:11.14
12 6 Clara Scheibye 2008 A6 JGI-Swim DEN 1:11.48
13 207 Petrea Asferg Larsson 2008 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:11.81
14 122 Vigga Varvara Aagaard
Jørgensen
2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:12.07
15 296 Klara Rasmussen 2008 Swim Team Taastrup DEN 1:12.32
16 113 Angela Bang Svendsen 2008 Hvidovre Svømmeklub DEN 1:12.36
17 399 Emilia Pico 2008 Svøm Slagelse Korsør DEN 1:12.37
18 67 Augusta Johansen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 1:12.57
19 225 Laura Raahauge 2008 Gentofte Svømme Klub DEN 1:12.65
20 244 Julie Truelsen 2008 Frederikssund Svømmeklub DEN 1:12.72
21 29 Karla Rekling 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 1:13.20
22 295 Marie Munk 2008 Swim Team Taastrup DEN 1:13.31
23 377 Frederikke M. Rasmussen 2008 Vest-Brøndby DEN 1:13.94
24 358 Alma Ehrenreich-Birn 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:14.36
25 259 Johanne Falkenby Skytte 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:14.42
26 139 Kirstine Sabroe Sørensen 2008 Horsens Svømmeklub DEN 1:14.66
27 63 Merle Blomberg Jensen 2008 Næstved Svømmeklub DEN 1:14.72
28 47 Matilde A. B. Buch 2008 Ringe Svømme Klub DEN 1:14.83
29 121 Thilde Gammelvind 2008 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:14.86
30 77 Laura Emilie Hoegh 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.44
31 80 Wilma Berg 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.51
32 359 Anne Stæhr 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:15.53
33 84 Ida Mathiesen 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.56
34 74 Xenia Fristrup 2008 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.86
35 45 Sofie Bak 2008 Ringe Svømme Klub DEN 1:15.90
36 382 Maja Sloth 2008 Viborg Svømme Klub DEN 1:16.05
37 195 Amalie Lykke Madsen 2008 GTI - Greve DEN 1:16.17
38 152 Sophie Hvergel 2008 Aarhus Swim - HEI DEN 1:16.33
28-06-2022 08:05.08 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Helsingør Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner