2022-11-26   12:33:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Brøndby Sensommer Cup

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Document
Startliste
Brøndby Sensommer Cup 2022
Placering: Nørregård Arrangør Vest-Brøndby
Svømmeh 25m Stævne dato: 10. sep  2022 to 11. sep  2022
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer
Final 1 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
09:45
Tilm
Start:
1
162 2 Martha Sofie Thorndahl Rasmusse 2012 VEST
159 3 Mille Danefeld Sønderby 2013 VEST
109 4 Olly Grøn Axlev 2013 VEST
120 5 Amelia El Ghalbzouri 2014 VEST
6
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 2 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:46
163 1 Emmelie Juel 2014 VEST 1:12.88
42 2 Celine Bødiker 2015 GSK 1:02.90
104 3 Olivia Bertelsen 2011 MK31 1:02.54
157 4 Liva Hanne Munch Hammer 2014 VEST 1:02.67
180 5 Molly Mattulat 2012 VEST 1:03.51
158 6 Kamma Skov Henriksen 2013 VEST
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 3 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:48
88 1 Sarah Lindhard Bjerre 2012 MK31 1:00.87
46 2 Neel Blichfeldt Kirkeby 2013 GSK 58.73
105 3 Smilla-Maja Kusk 2010 MK31 57.41
25 4 Caroline Aagaard 2010 GSK 57.86
138 5 Ekaterina Wiertz 2012 VEST 1:00.51
16 6 Smilla Hædersdal 2012 HERLEV 1:00.99
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 4 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:50
177 1 Marie Monrad Wæsel 2012 VEST 56.41
153 2 Victoria Juul Lorenzen 2014 VEST 55.51
101 3 Julie Pihl 2011 MK31 55.01
47 4 Rosa Koerver Schmidt 2013 GSK 55.10
103 5 Natasja Akstrup 2011 MK31 56.12
99 6 Emma Gabel 2011 MK31 56.66
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 5 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:52
200 1 Sif Lundorf 2011 GSK 53.70
100 2 Evi Cecilie Dan Bøgh 2011 MK31 52.22
56 3 Laura Høding Sauer 2012 GSK 51.43
92 4 Frederikke Ørsted 2012 MK31 51.44
155 5 Thea Østrup 2013 VEST 52.62
152 6 Sofia Zastrow Larsen 2013 VEST 54.74
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 6 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:53
45 1 Gia Dick-Nielsen 2013 GSK 51.25
95 2 Josefine Harpøth 2012 MK31 50.95
44 3 Ellen Moos Thomsen 2011 GSK 50.07
59 4 Ronja Leonora Ahm-Jantzen 2012 GSK 50.83
37 5 Aleksandra Monastyrska 2013 GSK 51.16
87 6 Sophia Hetmar 2012 MK31 51.30
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 7 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
09:55
Tilm
Start:
2 1 Olivia Mai Stigsnaes 2011 HERLEV 49.61
172 2 Filippa Bulow Larsen 2011 VEST 47.96
185 3 Vega Vonsild Vestergaard 2012 VEST 47.53
174 4 Liva Weisleder 2011 VEST 47.54
139 5 Liva Nur Filikci 2012 VEST 48.00
156 6 Julie Lieberg 2013 VEST 50.06
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 8 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:56
148 1 Lissie Murphy 2010 VEST 43.88
147 2 Lucca Lundemoes 2009 VEST 43.23
184 3 Tilde Jespersen Trangbæk 2011 VEST 42.14
52 4 Cecilie Landwirt 2011 GSK 42.58
72 5 Vera Juel Øllgaard 2011 GSK 43.41
60 6 Stacie Jensen 2013 GSK 44.91
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 9 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:58
143 1 Caroline Stefansen 2009 VEST 40.93
145 2 Cornelia Matthesen 2009 VEST 38.98
33 3 Lisa Koerver Schmidt 2009 GSK 36.53
64 4 Nora Rosenkrantz 2010 GSK 37.49
70 5 Lærke Kunoy Laugesen 2011 GSK 39.21
151 6 Ina Højsteen 2010 VEST 41.99
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 10 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
09:59
36 1 Vega Deneke Kure 2009 GSK 35.92
51 2 Liva Friche Christensen 2008 GSK 35.16
29 3 Leonora M Postgaard 2006 GSK 34.78
150 4 Victoria Sinding Vetlov 2009 VEST 34.86
23 5 Mathilde Johansen 2007 GSK 35.70
5 6 Karoline Koch Juhl 2009 HERLEV 36.34
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer Final 11 (11)
ID
Bane
Navn
Født
Klub
Tilm
Start:
10:01
203 1 Josefine Nyegaard 2008 TRITON B 34.08
114 2 Rikke Therp 2006 VEST 33.38
137 3 Liva Gottorp Sørensen 2006 VEST 31.06
128 4 Ella Gohr Metz 2005 VEST 31.80
126 5 Agnes Højsteen 2007 VEST 33.82
201 6 Nynne Bugge 2008 STT 34.10
10-09-2022 08:17.47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Svømmeklubben Vest/Brøndby

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner