2022-12-06   08:09:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Cetus Time Trial 6.6.2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
1 50m Butterfly Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 3 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo FIN 27.13
2 39 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 29.58
3 28 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 29.99
4 38 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 30.09
5 16 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 31.32
6 12 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 32.85
7 44 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 36.42
8 41 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 40.78
2022-06-08 09:01:32 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
2 50m Butterfly Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 8 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo FIN 30.61
2 31 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 31.71
3 11 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 32.42
4 20 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 32.70
5 15 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 33.89
6 46 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 34.15
7 10 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo FIN 36.44
8 22 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 37.15
9 6 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 37.18
10 23 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo FIN 37.39
11 60 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo FIN 48.58
12 61 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo FIN 51.55
2022-06-08 09:01:45 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
2022-06-08 09:01:45 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
4 100m Butterfly Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 26 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 1:17.40
2 45 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 1:19.71
2022-06-08 09:01:45 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
5 200m Butterfly Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 2:42.53
2 59 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo FIN 2:48.60
2022-06-08 09:01:45 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
6 200m Butterfly Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 50 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN 3:04.06
2 26 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 3:08.55
2022-06-08 09:01:46 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
7 50m Backstroke Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 39 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 31.71
2 9 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo FIN 32.27
3 12 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 32.58
4 38 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 34.49
5 28 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 34.93
6 16 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 37.66
2022-06-08 09:01:46 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
8 50m Backstroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 31 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 33.68
2 20 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 34.20
3 11 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 35.07
4 46 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 35.18
5 15 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 37.76
6 23 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo FIN 38.21
7 6 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 40.02
8 10 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo FIN 41.59
9 62 Molly Enroth 2012 Cetus Espoo FIN 49.30
2022-06-08 09:01:46 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
9 100m Backstroke Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 27 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 1:28.77
2 55 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo FIN 1:32.60
3 30 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:33.54
4 57 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo FIN 1:34.77
2022-06-08 09:01:46 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
10 100m Backstroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 26 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 1:16.14
2 54 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo FIN 1:16.92
3 45 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 1:18.21
2022-06-08 09:01:46 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
11 200m Backstroke Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 5 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 2:31.89
2 44 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 2:40.77
2022-06-08 09:01:47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
12 200m Backstroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 21 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 2:37.47
2 13 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:41.06
3 8 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:42.19
4 19 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:42.67
2022-06-08 09:01:47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
13 50m Breaststroke Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 14 Mark Pokidko 2007 Cetus Espoo FIN 33.54
2 2 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo FIN 33.69
3 28 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 35.81
4 39 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 36.67
5 16 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 38.86
6 12 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 39.23
7 38 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 40.37
2022-06-08 09:01:47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
14 50m Breaststroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 4 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo FIN 35.71
2 20 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 38.17
3 31 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 38.51
4 23 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo FIN 39.83
5 15 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 40.00
6 11 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 40.11
7 6 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 40.78
8 46 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 42.11
9 10 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo FIN 45.31
10 61 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo FIN 57.03
2022-06-08 09:01:47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
15 100m Breaststroke Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo FIN 1:13.83
2 24 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 1:19.88
3 37 Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus Espoo FIN 1:27.96
4 27 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.97
5 34 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo FIN 1:37.99
6 48 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo FIN 1:38.48
7 42 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 1:41.61
8 33 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 1:42.72
9 47 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:44.71
2022-06-08 09:01:47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
16 100m Breaststroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 52 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo FIN 1:21.30
2 49 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN 1:25.25
3 32 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 1:40.34
4 56 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo FIN 1:40.42
5 35 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo FIN 1:40.60
6 63 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo FIN 1:41.47
2022-06-08 09:01:48 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
2022-06-08 09:01:48 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
18 200m Breaststroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 17 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo FIN 2:56.92
2 18 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 3:02.38
2022-06-08 09:01:48 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
19 50m Freestyle Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 3 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo FIN 25.37
2 39 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 25.56
3 28 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 27.87
4 38 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 27.92
5 9 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo FIN 28.15
6 12 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 28.46
7 16 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 28.69
2022-06-08 09:01:48 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
20 50m Freestyle Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 31 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 28.77
2 20 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 28.95
3 19 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 30.01
4 6 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 30.64
5 15 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 30.83
6 46 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 30.92
7 11 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 31.01
8 23 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo FIN 31.31
9 10 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo FIN 31.97
2022-06-08 09:01:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
21 100m Freestyle Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 5 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo FIN 59.90
2 25 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 1:13.83
3 41 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 1:18.50
4 53 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo FIN 1:19.76
2022-06-08 09:01:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
22 100m Freestyle Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 54 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo FIN 1:08.15
2 43 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:16.27
3 32 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 1:16.92
4 63 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo FIN 1:18.27
2022-06-08 09:01:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
2022-06-08 09:01:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
2022-06-08 09:01:49 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
25 400m Freestyle Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 29 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo FIN 4:54.40
2 25 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 5:25.56
3 48 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo FIN 5:28.90
4 42 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 5:42.57
5 30 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo FIN 5:53.01
6 47 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 5:54.73
2022-06-08 09:01:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
26 400m Freestyle Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 21 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 4:53.18
2 51 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo FIN 5:44.56
2022-06-08 09:01:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
27 800m Freestyle Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 36 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo FIN
2022-06-08 09:01:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
28 800m Freestyle Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 22 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 10:10.10
2022-06-08 09:01:50 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
29 100m Individual Medley Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 39 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 1:08.05
2 28 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 1:10.90
3 59 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo FIN 1:13.05
4 9 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo FIN 1:13.29
5 38 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:14.63
6 12 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 1:16.43
7 16 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 1:19.64
8 1 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 1:20.26
2022-06-08 09:01:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
30 100m Individual Medley Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 20 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:14.14
2 31 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 1:15.28
3 11 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 1:15.54
4 15 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 1:19.69
5 46 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 1:20.10
6 17 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo FIN 1:20.60
7 23 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo FIN 1:21.80
8 10 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo FIN 1:22.94
9 6 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 1:24.43
2022-06-08 09:01:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
31 200m Individual Medley Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 24 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 2:36.63
2022-06-08 09:01:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
32 200m Individual Medley Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 45 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 2:43.23
2 40 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo FIN 3:12.24
3 58 Siiri Into 2010 Cetus Espoo FIN 3:14.25
2022-06-08 09:01:51 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
33 400m Individual Medley Men
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 7 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 5:08.75
2 44 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 5:43.67
2022-06-08 09:01:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Time Trial 6.6.2022
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jun 6, 2022 to Jun 6, 2022
34 400m Individual Medley Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 13 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo FIN 5:40.84
2 52 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo FIN 5:46.59
2022-06-08 09:01:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner