2022-12-09   15:49:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Document
Osallistujaluettelo
Ikäkausimestaruusuinnit
Paikka: Järjestäjä: OU
Allas: 50m Päivämäärä: 17 06 2022 - 19 06 2022
1 100m RU T-13, 14, 15
Sponsori: Oulun Yliopisto
IKME 13 1:12.54 Ellen Kauturi ÅSK
IKME 14 1:12.52 Rebekka Luoto RaisU
IKME 15 1:12.58 Silja Känsäkoski OU
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 187 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 1:13.99
2 32 Veera Mustonen 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 1:14.92
3 58 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 1:15.51
4 317 Iinu Tiainen 2007 Oulun Lohet FIN 1:15.67
5 40 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 1:16.58
6 206 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat FIN 1:17.01
7 304 Vanamo Huotari 2008 Kajaanin Uimaseura FIN 1:17.30
8 133 Siiri Haverinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:17.48
9 76 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 1:17.78
10 29 Emma Kymäläinen 2009 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:18.30
11 308 Ellen Krüger 2007 Oulun Lohet FIN 1:18.76
12 85 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:18.83
13 112 Esra Ergüner 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:19.05
14 337 varpu saastamoinen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:19.07
15 387 Uliana Nikashina 2009 ORCA Helsinki FIN 1:19.13
16 459 Maija Mikkonen 2008 TaTu Tampere FIN 1:19.42 JÄL
17 244 Maija Mikkonen 2008 TaTu Tampere FIN 1:19.42 JÄL
18 307 Kaisa Keränen 2007 Oulun Lohet FIN 1:19.43
19 170 Joanna Högback 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:19.63
20 286 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:19.67
21 445 Nelli Kiho 2008 Jyväskylän Aalto FIN 1:19.86
22 254 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb FIN 1:19.98
23 396 Aino Ruottinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:20.16
24 364 Sofia Palojärvi 2007 Swimming Club Rovaniemi FIN 1:20.30
25 37 IIda Tawast 2007 Simmis Grani FIN 1:20.34
26 315 Noora Tuominen 2007 Oulun Lohet FIN 1:20.51
27 370 Hertta Nieminen 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:20.54
28 78 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:20.56
29 345 Saimi Kiviniemi 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:20.66
30 423 Alisa Myllykoski 2009 Vanders FIN 1:20.70
31 310 Maija Leinonen 2007 Oulun Lohet FIN 1:20.77
32 128 Emilia Istomina 2007 Kuopion Uimaseura FIN 1:20.83
33 417 Fiia Immonen 2008 Vanders FIN 1:20.90
34 224 Viivi Elonen 2008 Rauman Uimaseura FIN 1:21.03
35 27 Siiri Attola 2009 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:21.08
36 34 Aino Lindholm 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 1:21.16
37 231 Aurora Änäkkälä 2007 Salon Uimarit FIN 1:21.27
38 111 Inka Hämäläinen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:21.28
39 277 Sofia Danska 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:21.31
40 195 Saimi Lanki 2008 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:21.32
41 386 Sira Katavisto 2008 ORCA Helsinki FIN 1:21.37
42 164 Selma Laukkanen 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:21.66
43 118 Nicola Burman 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:21.83
44 333 Vilja Säntti 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:21.95
45 380 Anni Kahlos 2008 Gladius Kirkkonummi FIN 1:22.73
46 215 Matilda Karvonen 2009 Raision Urheilijat FIN 1:22.87
47 158 Albertiina Kotkaniemi 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:23.15
48 401 Ameli Pitrè 2008 Uinti Tampere FIN 1:23.21
49 25 Eedi Imppola 2008 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:23.31
50 240 Oona Valtonen 2008 TaTu Tampere FIN 1:23.42
51 109 Minea Ruusu 2009 Haminan Uimaseura FIN 1:23.44
52 19 Adele Backlund 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:23.52
53 446 Pinja Hacklin 2008 Jyväskylän Aalto FIN 1:23.54
54 150 Elli Himanen 2009 Mikkelin Uimaseura FIN 1:23.60
55 349 Matilda Hirvelä 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:23.85
56 82 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:23.97
57 375 Maija Koski 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:24.04
58 419 Erica Kovanen 2009 Vanders FIN 1:24.15
59 11 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:25.10
60 51 Venla Hoffren 2009 Simmis Wanda ry FIN 1:25.62
61 238 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere FIN 1:25.79
62 444 Julia Lampinen 2009 Jyväskylän Aalto FIN 1:26.06
63 405 Veera Linna 2009 Uinti Tampere FIN 1:26.11
64 92 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.22
65 360 Laura Haikola 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 1:26.26
66 163 Kerttu Ylinen 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:26.34
67 253 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb FIN 1:26.48
68 53 Skylar Graves 2009 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:26.87
69 79 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.89
70 261 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb FIN 1:26.93
17-06-2022 09.14.10 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner