2022-12-09   08:02:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Document
Osallistujaluettelo
Ikäkausimestaruusuinnit
Paikka: Järjestäjä: OU
Allas: 50m Päivämäärä: 17 06 2022 - 19 06 2022
2 200m SKU P-14, 15, 16
Sponsori: Suora Broadcast
IKME 14 2:16.73 Santeri Hölttä HSS
IKME 15 2:13.83 Oskari Aalto Cetus
IKME 16 2:10.66 Joonas Koski HeiI
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 334 Kalle Pesälä 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:11.52
2 84 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 2:11.89
3 335 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:15.18
4 56 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 2:16.73
5 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 2:16.74
6 338 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:17.71
7 86 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:18.01
8 204 Lauri Aho 2006 Raision Urheilijat FIN 2:18.13
9 323 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 2:19.53
10 42 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani FIN 2:20.21
11 302 Tuukka Orre 2007 Kajaanin Uimaseura FIN 2:21.34
12 371 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:21.35
13 372 Väinö Hinkka 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:21.54
14 10 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 2:21.76
15 49 Pravin Perasath 2008 Simmis Wanda ry FIN 2:21.98
16 7 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 2:22.22
17 250 Santeri Holmberg 2006 Åbo Simklubb FIN 2:22.54
18 169 Ilari Hatunen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:22.73
19 74 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo FIN 2:23.11
20 437 Tuomas Heikkilä 2008 Uimaseura Aquila FIN 2:23.11
21 6 Eetu Autio 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 2:23.42
22 234 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 2:24.06
23 72 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo FIN 2:24.91
24 399 Áron Zautasvili 2006 Uinti Tampere FIN 2:25.44
25 23 Aaro Imppola 2006 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:25.59
26 65 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 2:26.21
27 230 Kaapo Tuomainen 2008 Salon Uimarit FIN 2:27.79
28 39 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani FIN 2:28.69
29 373 Tatu Yli-houhala 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:29.07
30 348 Nikita Maximov 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 2:29.09
31 132 Joonas Pulkkinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 2:29.63
32 62 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo FIN 2:29.70
33 159 Oskari Tavast 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:29.83
34 178 Arvid Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:30.32
35 359 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö FIN 2:30.59
36 227 Markuss Justovics 2007 Rauman Uimaseura FIN 2:30.64
37 2 Artem Shorokhov 2008 Borgå simmare - Porvoon uimarit FIN 2:31.59
38 94 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo FIN 2:32.53
39 90 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 2:33.66
40 424 Samuli Liikamaa 2008 Vanders FIN 2:34.21
41 318 Simon Hiltunen 2008 Oulun Lohet FIN 2:34.53
42 67 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo FIN 2:35.42
43 400 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere FIN 2:35.50
44 403 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 2:35.81
45 284 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:36.00
46 1 Frans Nyström 2008 Borgå simmare - Porvoon uimarit FIN 2:36.30
47 162 Oskari Juntti 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:36.39
48 280 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:36.60
49 243 Daniil Tirronen 2008 TaTu Tampere FIN 2:36.81
50 290 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:36.84
51 43 Eero Hedemäki 2008 Simmis Grani FIN 2:37.12
52 438 Max Wiksten 2008 Nurmijärven Uinti FIN 2:37.57
53 305 Tuomas Nissinen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 2:37.78
54 188 Emil Koskela 2008 Vieskan Uimarit FIN 2:38.16
55 312 Ahti Kotila 2008 Oulun Lohet FIN 2:38.32
56 413 Joel Wahlman 2008 Vanders FIN 2:38.78
57 99 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo FIN 2:39.28
58 38 Mathias Eerola 2008 Simmis Grani FIN 2:39.29
59 12 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap FIN 2:39.73
60 98 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo FIN 2:39.83
61 439 Alex Wiksten 2008 Nurmijärven Uinti FIN 2:39.93
62 64 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo FIN 2:40.00
17-06-2022 09.14.14 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner