2022-11-26   21:00:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Document
Osallistujaluettelo
Ikäkausimestaruusuinnit
Paikka: Järjestäjä: OU
Allas: 50m Päivämäärä: 17 06 2022 - 19 06 2022
5 800m VU T-13, 14, 15
IKME 13 9:33.02 Laura Lahtinen OU
IKME 14 9:21.09 Patricia Aschan SomE
IKME 15 9:17.60 Mathilda Puutio
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 147 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 9:24.31
2 186 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit FIN 9:26.16
3 40 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 9:29.03
4 76 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 9:30.31
5 236 Anni Frusti 2007 TaTu Tampere FIN 9:32.68
6 78 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 9:32.83
7 71 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 9:33.08
8 141 Aino Ruotsalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 9:38.58
9 385 Lilja Hirsikko 2008 ORCA Helsinki FIN 9:42.73
10 58 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 9:45.05
11 223 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura FIN 9:45.27
12 365 Maret Beyer 2007 Swimming Club Rovaniemi FIN 9:47.07
13 164 Selma Laukkanen 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 9:47.23
14 174 Tiia Reini 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 9:47.61
15 81 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo FIN 9:47.93
16 273 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 9:48.14
17 314 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet FIN 9:50.23
18 131 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura FIN 9:51.26 JÄL
19 170 Joanna Högback 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 9:52.48
20 275 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 9:53.62
21 216 Minea Kynkäänniemi 2007 Raision Urheilijat FIN 9:53.78
22 173 Aina Keiski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 9:55.42
23 267 Petra Soini 2007 Nokian Pyry FIN 9:57.07
24 311 Pinja Niskanen 2007 Oulun Lohet FIN 9:59.19
25 387 Uliana Nikashina 2009 ORCA Helsinki FIN 10:02.57
26 414 Veera Oila 2007 Vanders FIN 10:04.26
27 251 Agnes Ruusumo 2007 Åbo Simklubb FIN 10:04.32
28 185 Elsa Pelkonen 2007 Vieskan Uimarit FIN 10:05.67
29 309 Aava Näykki 2007 Oulun Lohet FIN 10:05.84
30 83 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 10:06.82
31 88 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN 10:08.82
32 242 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere FIN 10:08.91
33 136 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 10:09.85
34 441 Aada-Julia Laakso 2007 Jyväskylän Aalto FIN 10:09.89
35 135 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura FIN 10:10.86
36 33 Emma Kaivola 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 10:16.02
37 140 Isla Puranen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 10:18.08
38 382 Laura Lehtoila 2008 ORCA Helsinki FIN 10:19.39
39 157 Nana Murtomäki 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 10:20.36
40 340 Netta Moilanen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 10:20.66
41 80 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 10:21.17
42 260 Lisette Schaper 2009 Åbo Simklubb FIN 10:23.98
43 259 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb FIN 10:24.30
44 337 varpu saastamoinen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 10:26.25
45 218 Mona Hankavuori 2009 Raision Urheilijat FIN 10:28.14
46 219 Hilla Pajula 2009 Raision Urheilijat FIN 10:29.45
47 352 Saimi Lylander 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 10:29.65
48 322 Minja Yli-Tainio 2009 Oulun Lohet FIN 10:33.25
49 226 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 10:33.31
50 261 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb FIN 10:34.37
51 419 Erica Kovanen 2009 Vanders FIN 10:35.19
52 271 Lotta Malmelin 2009 Nokian Pyry FIN 10:35.49
53 52 Milda Leppäluoto 2009 Simmis Wanda ry FIN 10:36.55
54 239 Helmi Hinkka 2009 TaTu Tampere FIN 10:36.81
55 15 Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 10:38.62
56 145 Sara Uski 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 10:38.98
57 422 Ilona Kallio 2009 Vanders FIN 10:40.79
58 11 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 10:41.74
59 405 Veera Linna 2009 Uinti Tampere FIN 10:43.36
60 238 Adele Luukkonen 2009 TaTu Tampere FIN 10:43.98
61 423 Alisa Myllykoski 2009 Vanders FIN 10:44.60
17-06-2022 09.14.15 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner